Şimdi Ara

POST ARTTIRIMIYLA İLGİLİ(herkesi ilgilendiriyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

POST ARTTIRIMIYLA İLGİLİ(herkesi ilgilendiriyor)

(En Son Oy Tarihi: 20.3.2012)
Giriş
  • konu dışında postların artmaya başladığı günden itibaren bu güne kadar pek çok olay oldu. ben bu olayların kaynağının konu dışı gibi önceden post sayısına etkisiz olan forumlarda şimdi post sayımızın artması olduğunu düşünüyorum. eğer siz de böyle olduğunu düşünüyor/düşünmüyorsanız buraya lütfen cevap yazın ve forum sahibine düşüncemizi iletelim (eğer bu forumda öyle bir ayar yoksa eski haline geri dönülmesini isteyelim mesela)!
    -----
    edit: poll açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barkin -- 11/7/2004 17:55:03 >

• poll olarak yapsaydın daha iyi olurdu

ben bu post olayının her zaman kaldırılması gerektiğini düşündüm zaten
  • forumda daha yeniyim eski uygulamayı bilmiyorum ama sadece yararlı cevaplarda post artması gerektiğini düşünüyorum
  • eski halinde konu dışı, ikinci el, gereksiz mesajlar, spor bölümlerinde post sayısı yükselmiyordu
  • bence de bu olayı iyice bozdu bir de acayip hizipçi tiplerin başkasının yalakaları ve başkasının ideolojisini bu saatten sonra insanlara kazımak isteyen kimi kafayı dinle imanla bozmuş körü körüne bağlanarak kendilerine iyilik geleceğini sanan kimi aptal insanlar bozdu olayı.. bir de görev paylaşımında statüsüne uygun davranmayanlar.. zaten ne olursa yerinde ne yapacağını bilmemekten olmuyor mu?

Post un artmaması da en azından kimsenin şöyle gözucuyla yanıtlamamasını sağlayan faktörlerden biri olur.. Ama post artmazken de tartışmalar olurdu burada.. Ancak hakkaten bu gidişatı beğenmemekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acharad -- 11/7/2004 18:44:48 >
  • bence de konu dışı post artırımı kalksın
  • Evet bende ne zamandır bunu söylüyorum. Bu postlar diğerlerinde artmaya başlayınca forumun pek tadı tuzu kalmadı yani amacını yitirmeye başladı.
  • Konu Dışında postlar artmamalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

bence de bu olayı iyice bozdu bir de acayip hizipçi tiplerin başkasının yalakaları ve başkasının ideolojisini bu saatten sonra insanlara kazımak isteyen kimi kafayı dinle imanla bozmuş körü körüne bağlanarak kendilerine iyilik geleceğini sanan kimi aptal insanlar bozdu olayı.. bir de görev paylaşımında statüsüne uygun davranmayanlar.. zaten ne olursa yerinde ne yapacağını bilmemekten olmuyor mu?

+1
  • "katılıyorum ama bu olayların çıkış sebebi farklı"

dedim.

forumun %85 konu dışına takılan biri olarak konu dışında post artmasın diyorum.
  • kesinlikle artmasın diyorum.....
  • The question is: Forum sahibi kim/ler??
  • Postun artıp artmaması pek önemli değil, esas önemli olan şunlar:

1. Postu deldirmemek

2. Bir koyundan iki post çıkarmak
  • forum sahibi gun.
  • Anaconda +1

özellikle dikkat ettiğim bir kaç kişi var onlar konudışı ve gereksiz mesajları okumazdı bile ama bu kişiler bırakın gereksiz mesajları okumamayı donanım ve diğer başlıklara post bile atmaz oldu
  • onlarda istemiyo ama imkansız bi olaymış şu an için
  • ya bu olay imkan ya da imkansızlık değil.......
    forum altyapıları asp ama kodları farklı.......
    sanırım gün snitzi döndürmek isemiyor......
    büyük ihtimalle hostta problemler yaşatıyordur snitz......
    (problem derken özellikle yavaşlık)
    bu nedenle konu dışında post artacak........
    ama ben de bu mesajımı gönderidikten sonra postumun artmamasını isterdim................
  • en iyisi forum eski haline dönsün.
  • İkinci el post artıyorum ama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barkin

forum sahibi gun.

eeeee
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.