Şimdi Ara

Portfolyo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu doğru yere açtığımı umarak bi'şey sormak istiyorum.
    İş başvurusu yapmak istiyorum emailden portfolyo istiyolar.(portfolyo 42 sayfa)
    Bunu wetransferden jpeg olarak mı göndermek uygun olur mu?
    Ya da başka önerisi olan varmıdır acaba? Bunun bir usulü yolu yordamı varmıdır ?

• şimdi wetransfer vb. şeyle portfolyonu yollarsan açıkcası kimse onu uğraşıp, indirip bakmaz birader, hatta hangi yılda yaşıyoruz derler.
    peki bunun yolu nedir dersen oda şudur,
    behance vb. porfolyonu yükleyebileceğin siteler var, işleri düzenli bir şekilde behance, tmblr, dribble (artık hangisi kolayına gelirse) gibi sitelerden birine yükle linkini at
    öyle her yaptığın şeyi yükleyip kalabalık yapma, farklı ve göze çarpıcı işlerini koy, işlerini eleyip koy yani
    birde nasıl bir yere başvuracaksın? (reklam ajansı mı, tasarım ofisi mi vb.)
  • Reklam ajansına başvurucam.
    Yeni mezun olduğum için açıkçası çok abartılıcak bi çalışmam yok.
    peki sizce cv yi atıyım mı yoksa kendimi tanıtan kısa bi yazı mı yazayım.
  • .rem kullanıcısına yanıt
    CV'nizi hazırlayın, düzgün bir yazım dili ile program bilgilerinizi, diğer ayrıntıları
    şık bir şekilde hazırlayın, sonuçta reklam ajansı olduğundan görsellik etkileyici olabilir.

Ben portföy için PDF'i öneririm, eğer email kullanacaksanız PDF içerisine hepsini dahil edin.
    CV ön sayfada, arka sayfalarda da makul bir çözünürlükte çalışmalarınızı eklersiniz.
    Bunları da eleyebilir veya gruplandırarak sunabilirsiniz. PDF'lerin email ekine konulması daha
    pratik olur, ayrıca email'i alan kişilerin sonuca ulaşması kısa olur. Çok kaliteli bir PDF olmasın
    bu seferde email de gitmesinde sorun olur.

Eğer elden vermeniz gerekiyorsa, aynı işlemi bu sefer baskı şekline çevirirsiniz.
    İyi şanslar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harris32 -- 5 Aralık 2015; 13:16:03 >
  • Pdf i ekledim fakat 25mb den büyük olduğu için maile ekleyemedim.
    Ortalama bi sayfa ölçüsü ne yapayım ve çözünürlük ne olsun?
    Biraz fazla sıkboğaz ettim kusura bakmayın.
    kaliteyi biraz düşürün veya portföyden birkaç kalemi eksik gönderin,

aşağıda sıkıştırma için ayarları gösterdim, bunları deneyerek ufaltırsınız...

Portfolyo

Portfolyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harris32 -- 6 Aralık 2015; 7:17:23 >

• Hocam adobe reader var.
    Onda bu şekilde dosya küçültülebiliyomuyuz?

Portfolyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .rem -- 5 Aralık 2015; 21:59:26 >
  • Kusura bakmayın sizi de uğraştırdım.
    Bi site buldum smallpdf.com diye ordan hallettim.
    Benim gibi beceriksizlere önereyim burdan :)
    sorunu çözdüğünüze sevindim, aslında elinizde her programın olduğunu düşünmüştüm
    reader bu işi yapmaz, pro sürümü gerekiyordu.

Başarılar...
  • bende guvenlik uyarisi yapiyim.

bu tur online sitelere veya resim upload sitelerine hassas bilgilerinizi upload ederken dikkatli olun! bilgileriniz kotu niyetli 3. sahislarin eline gecebilir!

bol sans
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.