Şimdi Ara

Port Sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir telefon ile port sorunu haloldu mu ?

Bende 1 aydır bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TROTTOMAN

Merhaba.

Bir telefon ile port sorunu haloldu mu ?

Bende 1 aydır bekliyorum.
    Hocam ben 2 aydır bekliyorum bana 2 kere tarih verdiler düzelmedi bugün de aradılar yazdıklarımı söylediler sonra sorgulama yapınca 65Mbps çıkmaya başladı telefonda ki bayan 35 MBps demişti o konu sorun değil yeter ki çözülsün ama şuan yine alt yapı hızını göremiyorum bayanla konuştuktan hemen sonra netspeed'e nakil için mail atmıştım hemen işleme alındı da portu bana mı verdiler çünkü netspeed ile görüşürken mail atarken hep hız bilgisi çıkıyordu. Bu arada ben kaç kere telekoma mail attım şikayet oluşturdum tweeter'dan yazdım haddi hesabı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKayseriLi38 -- 4 Mayıs 2020; 10:43:31 >

• @XpressMusic34

Edit: NetSpeed tarafından mesaj geldi şimdi x numaralı aboneliğinize ait nakil talebiniz işleme alınmıştır diyor alt yapı yada port olmasa nakil talebiniz alt yapı olmaması sebebi ile işleme alınamamıştır diye mesaj gelirdi çünkü 1 ay önce bu sorunu yaşarken nakil talebi yapmıştım bu cevap gelmişti şuan işleme alınmıştır diyorlar sanırım bir sorun yok ama yine de sormak istedim.
  • Harbi sinir oldum NetSpeed aradı beni port olmadığı için nakil işlemi yapamıyoruz dedi alt yapı hızı da çıkmıyor kafayı yiyeceğim.
  • Acaba Türk Telekom alt yapısı kullanan yeni müşterilere port vermiyor olabilir mi ?

Çünkü ben 1 ay önce başvuru yaptığımda alt yapı vardı. Türknet abonelik işlemlerini başlatınca alt yapı yok oldu.

Sizinki de benzer bir duruma benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TROTTOMAN

Acaba Türk Telekom alt yapısı kullanan yeni müşterilere port vermiyor olabilir mi ?

Çünkü ben 1 ay önce başvuru yaptığımda alt yapı vardı. Türknet abonelik işlemlerini başlatınca alt yapı yok oldu.

Sizinki de benzer bir duruma benziyor
    Bilmiyorum ki kadını tekrar aradım konuştum portu başkasına vermiş olabilirler dedi sonra tekrar ben ekiplere bildireyim dedi tamam dedim daha sonra kendisi tekrar aradı beni bana hizmet numarası verdi nakil başvurunuz gerçekleşmiş sisteme düşmüş bağlantı ekibinde iş dedi bende tamam dedim NetSpeed'i aradım onlarda aynı kadının verdiği hizmet numarasını söyledi doğruladılar yani şuan için haber bekliyoruz size bilgi vereceğiz dediler tamam dedim bekliyorum bakalım. En son 1 saat önce telekom arabası binaya geldi eleman binada 5 dk durdu geri gitti sonra.

• Hayırlı olsun, yolu yarılamışsınız anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Hayırlı olsun, yolu yarılamışsınız anladığım kadarıyla.
    Adresimde türknetli biri çıktı hocam uğraş dur adam benim adresimi verip internet kullanıyor şuan ankastre kutusunda da daire numaramı buldum kablolar çakılmış ve üstünde daire numaram yazıyor ad soyad yazıyor bu ne biçim iş ya. Türknet yardımcı olmuyor. Adam hem portumu kullanıyor hem de mağdur ediyor beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok artık nasıl oluyo bu iş anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: AliOzdemirz

Yok artık nasıl oluyo bu iş anlamadım
    Zor bela az önce türknetten bilgi alabildim aramın adını soyadını aldım numarasını vermediler tabiki de bu adamın benim adresimde türknet aboneliği varmış internetini dondurmuş kapattırmamış bu kişiyi bulup kapattırmasını söyleyin dedi bana da nerden bulucam bu adamı

• Valla bir sorunu halletsen bir yerden patlak veriyor 😂 Türkneti arayıp söylemek lazım tekrar. Onların arayıp o adama bunu söylemeleri lazım. Adamı bulamazsak nolacak????

• quote:

Valla bir sorunu halletsen bir yerden patlak veriyor 😂 Türkneti arayıp söylemek lazım tekrar. Onların arayıp o adama bunu söylemeleri lazım. Adamı bulamazsak nolacak????
    0212'li numara verdiler orayı arıycam şimdi onlar bakıyor falan dediler bilmiyorum artık adamın peşinden ben koşuyorum resmen ya.

• Allah sabır versin valla, umarım en kısa sürede çözülür.

• quote:

Allah sabır versin valla, umarım en kısa sürede çözülür.
    Bilmiyorum ya türknet yardım etmiyor bu konuda beni ajan sandılar galiba.

• quote:

Allah sabır versin valla, umarım en kısa sürede çözülür.
    Adamın adını verdiler diyorlar ki bulun adamı nakil alsın yada kapatsın hattını yahu nerden bulayım adamı ben. İsmini verdiler sadece böyle biri ne apartman da nede mahallede hiç bir yerde yok ev sahibine sordum böyle biri evimde oturmadı dedi napıyım daha ben. Ankastre kutusunda benim daireme bağlantı yapılmış adam abone gözüküyor şuan.
  • Yok artık, adam yer yarıldı içine girdi herhalde Aklıma bir fikirde gelmiyor ki yardımcı olayım

• quote:

Yok artık, adam yer yarıldı içine girdi herhalde Aklıma bir fikirde gelmiyor ki yardımcı olayım
    Adam suriyeli çıktı üst komşum söyledi bana da ama hala ortalıkta yok nerde acaba suriyeye mi gitti bu naptı Bu arada TT ekibi geldi ankastre kutusunun üstünde ki rakamı değiştirdi ne iş diye gittim sordum bu adreste bir kişi talep iletmiş dedi bendim o dedim sonra konuştuk baya buraya şuan ek port mu ekledik bişeyler dedi bu günden itibaren internet alabilirsin dedi teşekkür ettim gitti ama hala alt yapı da hız bilgisi çıkmıyor kafayı yiycem. Adam gideli 40-50 dakika oldu daha bizzat ben konuştum.

• O kişiye ulaşıp hattını nakil almasını talep etmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

O kişiye ulaşıp hattını nakil almasını talep etmelisiniz.
    Aga sende mi Adam ortada yok suriyelinin teki belki de suriyeye gitti nerden bulayım Allah aşkına.
  • Hocam selam. Abonelik onun adına mı? Eğer onun adına ise, sizin abonelik alma şansınız düşüyor veya interneti olmayan başka bir daireyi adresiniz göstererek alabilirsiniz ancak, o da etik olmaz. Konunun çözümü için ev sahibiniz ile görüşün derim, belki on da telefonu vs vardır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.