Şimdi Ara

Porsche 924 'mü yoksa Mazda RX7'mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben görünüme önem veren birisi olarak (ki biliyorum yanlış,ama olsun normal arabam da var) Porsche 924 2.0 Coupe'mi yokda Mazda Rx7'mi alsam karar veremedim. Araba.com'da 2'sinden vardı içim gidiyor 2 arabayada.

Porsche 924 :

Mazda RX7 :

Özelliklerini saymama gerek yok çünkü fikrini istediğim arkadaşlar özelliklerini biliyorlardır diye düşünüyorum.Hangisini almalıyım sizce arkadaşlar.Fiyatlar ideal geldi bana ki fiyat sorun değil ağırlıklı olarak görünüm ve sonra performans felsefesiyle yola çıkarsanız hangisi?

• bence rx-7 al
  • kesinlikle Rx-7
  • MODEL OLARAK RX-7 YÜKSEK SANIRIM AMA DİĞERİ BİR PORCHE
    BEN SPOR ARABALARDAN PEK ÇAKMAM GÖRÜNÜM OLARAK RX-7
  • İkisinide alma bence elinde kalır satamassın ikiside masrf çıkartır
  • ikiside uzuuun zamandir internette ilandalar.. bi arac uzun zaman satilmadiysa altinda bisey ariycaksin elber wardir bi yamugu
  • Abi uzun zaman dediğin 1 tanesi ağustos'un 10'undamı ne verilmiş oraya.

Peki diyelimki sorun var.Biz bu araçlarda sorun olduğunu nasıl anlayabiliriz.Kalkıp burdan Aydın'amı gidelim bi bakmak için :). ayrıca sorun derken ne tür bi sorun olabilir yani.Yorumlarınızı bekliyorum.Araba konusunda sadece dış görünüşe önem veren biri olarak acemiyim.
  • o rx-7nin geçmişi bayaa kirli. 924ü bilmiyorum
  • rx-7
  • alacanmı?
  • dertsiz başa dert almayı seven bir arkadaş....bence git adam gibi sağlam bir araç al...!!!
  • Paşam önerileriniz için sağolun da bu sakatlık olayı ne gibi bi durum yani.Biraz açıklarsanız sevinirim.Ne gibi sorunlar oluşabilir.Yaptırılabilirlik durumu nedir.
  • Rx-7
    Saygilar
  • Rx-7 de Wankel motor var bildiğim kadarıyla. Riskli biraz. Bence Porsche.
  • ikisinden de uzak dur bence...
  • rx-7 kesinlikle
  • o porchse kaç model yaa tipi kayık gibi sokağa atacak paran varsa ikisinden birini al yada git güzel temiz bir honda civic coupe al
  • hocam öncelikle
    türkiyede wankel motordan anlayan usta yok
    yedek parçası yok
    yedek parçayı geçtik ustayı geçtik ciddi ciddi gördükleri zaman mal gibi bakakalıyolar motora... çok riskli bir iş... elinde patlama olasılığı yok yüksek...
  • direk vazgeçirmek gibi olmasın ama bu araçlarla uğraşılmaz
    sıkıntısını bırak bir sorunda nereye gideceğini kime kazıklanacağını şaşırırsın.
    bu tip araçlardan alıp göstermelik evinin önünde bulundurmaktansa yanından geçmem daha iyi.
    tam bir para öğütme ve stres makinası bunlar.
  • rx-7 ama git diğer arabalara da bak derim bunlar biraz tuhafıma gitti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.