Şimdi Ara

popmundo şirket sahibi olmak yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

öncelikle online oyunlardan (esim-erep) elimi eteğimi çekmiştim ki bu oyun çıktı karşıma. diğer oyunlar gibi devamlı başında olmam gereken bir oyun olmadıgı için hoşuma gitti. başladım neyse yaklasık 10 gun oldu, VIP uyeliği de 3 aylıgına dayadım. yalnız sitede açıklamalar pek yeterli gelmedi bana, aradğım şeyleri rahatça bulamıyorum ( ya site çok kullanışlı değil, ya da bende sorun var :( ) öğrenmem gereken bir çok şey var, yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim

ben yeni bir mekan açmayı düşünüyorum (antalya vatandaşıyım)

1- satılık mekanlar var mı? varsa nereden görebilirim bunları?

2- ne açmamı önerirsiniz?

3- farklı bir şehirde (örnek istanbul,sirkülasyon fazla) mekan satın alsam işletebilirmiyim?

4- para yapmak zor görünüyor, sadece çalışarak bu paraları yapmak biraz zor görünüyor, kasetten falan şu an yaklaşık ne kadar kazanabilirim, malum yeniyim..

ufak tefek tuyolar verirseniz sevinirim, müzik yeteneğimi iyi seviyesine getirebildim henüz :) sonra da zekaya yöneleceğim onu biliyorum

saygılar

• Öncelikle Popmundo oyunu tamamen sabıra dayalı bi oyundur. Para kazanmak başlarda kolay değildir, zordur. Mekan açman için şirket lisansın olması gerekiyor. Bu da VIP gibi ücret karşılığı tabii. O yüzden yeterli paran olmadan ve işi öğrenmeden girme bence o işe. Şu an yapabileceğin en iyi para kazanma yöntemleri ticaret ve müzik kariyeri. Müzik kariyeri için forumdaki başlıklardan faydalanıp kendini hazır hale getirmen gerekiyor önce. Ticaret içinse aynı şekilde forumda bazı başlıklar var. Al sat işleriyle ilerletebilirsin kendini
  • anladım hocam.. ben şimdilik o zaman biraz oyunu iyice öğrenme moduna gireyim. yakın zamanda stüdyoya giricem fakat, kayıt ücreti (5 yıldız) 3.000 TL talep ediliyor. ben o parayı 1 haftada anca kazanıyorum, 1 şarkı için mi ödicem ben bu 3.000 TL'yi, yoksa full kaset için mi?

üniversiteye gidiyorum bi yandan temel bestetcilik için, odaklarda da derse girmek öncelik halinde. peki yaklaşık olarak 5 yıldıza ulaşmam ne kadar zaman alır ? yani kabaca bir zaman söyleyebilirmisiniz?

bir de millet para satıyor gördüğüm kadarıyla.. para almak bana avantaj sağlamaz mı?
  • şuan glascowdayım yanıma gelirsen para verebilirim sana başlangıç için kullanırsın, eksiklerini giderirsin. onun dışındahttp://popmundocamiasi.blogspot.com/2012/07/karakterinizin-bakimi.html bu linki incele çoğu sorunun cevabını bulursun. anlayamadığın şeyler içinde pm atabilirisin bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: benme19

anladım hocam.. ben şimdilik o zaman biraz oyunu iyice öğrenme moduna gireyim. yakın zamanda stüdyoya giricem fakat, kayıt ücreti (5 yıldız) 3.000 TL talep ediliyor. ben o parayı 1 haftada anca kazanıyorum, 1 şarkı için mi ödicem ben bu 3.000 TL'yi, yoksa full kaset için mi?

üniversiteye gidiyorum bi yandan temel bestetcilik için, odaklarda da derse girmek öncelik halinde. peki yaklaşık olarak 5 yıldıza ulaşmam ne kadar zaman alır ? yani kabaca bir zaman söyleyebilirmisiniz?

bir de millet para satıyor gördüğüm kadarıyla.. para almak bana avantaj sağlamaz mı?

3.000tl kayıt stüdyosundan stüdyosuna değişir. Sadece tek şarkı için o. Ama ondan önce bilmen gerekenler var hocam. Oyun gerçekten karışık ve öğrenince ne kadar güzel ve zekice olduğunu anlıyorsun. Öncelikle okuman ve öğrenmen gereken çok büyük şeyler var. Oyuna girince sağ üst köşeden forumu aç, sol üst köşede forum menüsündeki kutucuğa 1780810.1 yazıp arattır. Gelen başlık rehber başlığı. Her türlü konuda yüzeysel(hatta biraz derince) bilgiler bulabilirsin. Onları öğrendikten sonra kalan sorularını yanıtlarız hep beraber. Böyle tek tek yanıtlamaya kalksak ne sen ne biz kalkabiliriz altından

• haklısın hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.