Şimdi Ara

POPCORNHOUR A-400 NMJ(nmt) / İncelendi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
20.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut ünitede modifikasyon ve ilave yaptırdım.
    Güzelde oldu.
  • Selam arkadaşlar. Bu ürünü almayı düşünüyorum. Bende şu anda Dune HD Media Player mevcut. Acaba kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?
  • 3d iso filimler ile işin yok ise elindeki cihaz piyasanın en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escapee_bay

sinamaskop etkisini nasıl kaldırabiliriz

Sinemaskop etkisini kaldıramıyorsunuz. Zaten kaldırmanın da görüntü kaybına yol açacağı kuşkusuz. 16:9 filmler ekrana tam oturur. 22:9 filmlerde altta ve üstte siyah barların oluşması gayet normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 4 Haziran 2013; 6:33:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

quote:

Sinemaskop etkisini kaldıramıyorsunuz. Zaten kaldırmanın da görüntü kaybına yol açacağı kuşkusuz. 16:9 filmler ekrana tam oturur. 22:9 filmlerde altta ve üstte siyah barların oluşması gayet normaldir.

Egreat'te 2D ve 3D için zoom yaparak siyah bant kaybedilebiliyor. Tabii sağdan ve soldan bir miktar görüntü kayboluyor. C200'de de bu özellik vardı. A400'de 2D için mutlakka olmalı diye düşünüyorum. 3D'de zoom yapılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

quote:

quote:

Egreat'te 2D ve 3D için zoom yaparak siyah bant kaybedilebiliyor. Tabii sağdan ve soldan bir miktar görüntü kayboluyor. C200'de de bu özellik vardı. A400'de 2D için mutlakka olmalı diye düşünüyorum. 3D'de zoom yapılabiliyor mu?

Merhaba,

Zoom ayarları ile alt/üstteki siyahlık yok edilebiliyor.
    Ayrıca Bütün LCD/PLASMA tv zoom ayarlarından da yapılabilir.

Sonucunda her türlü zoom da kenarlardan bir parça kaybolur.
    Netlik ten de ödün verilmiş olur.

++

@buyukbang

Merhaba,
    VU+Solo2 için yazdığınız 2 program DS modül eklentisi ve EPG muhteşemler.
    Emeklerinize sağlık. Teşekkürler.

Bu arada sizi imajteam.com a da bekleriz.

• Firmware bu ay bayağı geç kaldı. Neden acaba düzeltemiyorlar mı şu altyazıları...
  • quote:

Firmware bu ay bayağı geç kaldı. Neden acaba düzeltemiyorlar mı şu altyazıları...

Bu ay 200/210 lu serilerin NMJ lerine ağırlık vermişler.
  • Ben de bir adet sipariş verdim..a-110,Dune Bd-prime,303d den sonra media playeri 4 ledik..Almaktaki en buyuk sebebim,yadisin imdb notu yerine cine-passiondaki abuk puanlamayı kullanması..
    umarım bahsedilen sorunlar biran önce firmware ile düzeltilir..
  • Hayırlı olsun,

NMT forum kullanıcılarına yeni FW sundular 27.06.13 te ancak ben test edemedim.
    Etmak isteyenler buyrun.

http://www.networkedmediatank.com/download/a400/05-03-130627-25-POP-422-Forum.zip
  • ilk çıktığı günden beri A110 kullanmaktayım artık değiştirmenin zamanı geldi A400 almayı düşünüyorum. Bu aleti türkiyeden nasıl alabilirim? Ürünün içinde wifi kartı var mı ekstradan almak mı gerekiyor? 4 gb'lık harddisk destekliyor mu?
  • m184 M kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de satılan yer yok bildiğim.
  • Forum kullanıcılarına özel FW
    [A-400] Firmware 05-03-130710-25-POP-422 + New Apps (Forum Release) (10.07.2013)

http://www.networkedmediatank.com/showthread.php?tid=67657

Bu da Download >>http://www.networkedmediatank.com/download/a400/05-03-130710-25-POP-422-Forum.zip

• Yeni offical firmware yayınlandı
  • Bu sefer yeni firmware için tam 2 ay bekledik. Ne değişti ben hiçbir fark göremedim. Aynı tas aynı hamam. Altyazı hala çok kötü. Herhalde bu sefer 4 ay bekleriz. Zaten ondan sonra da A-500 falan çıkar.
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce aldıgım daha kargodan gelen kutusunu bile açmadıgım a-400 satılıktır. İlgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilir.

Sakgöz arkadaşımın Adoni adnan abiye sattıgı ürün. Adnan abi benim için aracılık etmişti...
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce aldıgım daha kargodan gelen kutusunu bile açmadıgım a-400 satılıktır. İlgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilir.

Sakgöz arkadaşımın Adoni adnan abiye sattıgı ürün. Adnan abi benim için aracılık etmişti...
  • Yeni offical firmware yayınlandı

Cihazlarınız nete bağlıysa online yapılabiliniyor.
    Maalesef yazılar hala düzelmemiş.
  • Bu sefer çok hızlı çıktı, şaşırdım doğrusu. Hemen indirip bakıyorum neler var.
  • Son iki yazılımda gözle görebileceğim hiç bir yenilik yok. Her şey aynen devam ediyor. Altyazı beklentim sonbahara kaldı gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.