Şimdi Ara

Polypad C5900 sensör üretim hatası nedeniyle üretimi durdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Polypad C5900 sensör üretim hatası nedeniyle üretimi durdu... hatalar düzeltilip çok kısa sürede tekrar satışa sunulacakmış

• kaynak?servisle mi görüştünüz?bendekin de yukari aşağı sensörü sorunlu gibi her oyunda çalişmiyor!değiştirme şansımız olurmu acaba?
  • 5 adet polypad c5900 aldım 3 ünde sensör sorunu var 2 sinde yok firmaya mail attım ilgilenmediler...
  • kaynak nedir peki??
  • 3 gün evvel bir tane aldım....mükemmel çözünürlüğü olan çok hassas ekranı var....sensör arızası falan yok canavar gibi çalışıyor...
    daha evvel s1200 mobee kullandım...teknik verilerde her ikisininde ekran çözünürlüğü aynı yazılı olsada c5900 çok açık şekilde daha iyi kontrası çok daha yüksek...çözünürlük kesinlikle farklı....çok hızlı foto ve video geçişlerinde çok çok iyi....
    alacaklar bence düşünmesin bu paraya bedava....1080p avcdh video ları takıntısız ses-görüntü uyunlu olarak gösteriyor....
  • 21 mayıs 2012 tarihinde tekrar satışa sunulacakmış fakat fiyat hakkında bilgi vermediler belki yine aynı fiyattan olur veya düşer veya artar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellegant

21 mayıs 2012 tarihinde tekrar satışa sunulacakmış fakat fiyat hakkında bilgi vermediler belki yine aynı fiyattan olur veya düşer veya artar

bu haberin kaynagi nedir nerden edindin bu bilgiyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

21 mayıs 2012 tarihinde tekrar satışa sunulacakmış fakat fiyat hakkında bilgi vermediler belki yine aynı fiyattan olur veya düşer veya artar

www.herpa.com orda iletişim destek telefonu var ordaki bayan söyledi ama kesin cevapda vermiyor 15 mayısla 21 mayıs arası satışa tekrar sunulacak dedi o yüzden bende 21 mayıs yazdım... destek hattının telefonunuda yazardım ama telefon numara yasak diye biliyorum herpa.com sitesine girerek iletişim bölümünden telefonunu alabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

www.herpa.com orda iletişim destek telefonu var ordaki bayan söyledi ama kesin cevapda vermiyor 15 mayısla 21 mayıs arası satışa tekrar sunulacak dedi o yüzden bende 21 mayıs yazdım... destek hattının telefonunuda yazardım ama telefon numara yasak diye biliyorum herpa.com sitesine girerek iletişim bölümünden telefonunu alabilirsiniz

peki şu an bizdeki daha önceden alınmış cihazlar için bir şey söyledilermi bunlar ne olacak tamiri mümkünmü veya geri alacaklarmı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki şu an bizdeki daha önceden alınmış cihazlar için bir şey söyledilermi bunlar ne olacak tamiri mümkünmü veya geri alacaklarmı?

hayır onu sormadım aklıma gelmedi.. çünkü ben hepsiburada.com dan tam satın alacakken geçici olarak tedarik edilemeyecektir yazıyordu iyikide almamışım ama benim için sensör önemli değil Mobee S1200 kullanıyorum ondada sensörle bir işim olmuyor.. benim için internette gezinirken ve flim izlerken performansı önemli

• mobee s1200 mü yoksa polypad c5900 hangisini alim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.