Şimdi Ara

Polypad C-5900 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
11
Favori
92.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extremetonic

Bu cihazı aldığıma hiç pişman değilim, verdiğim tüm parayı hakettim çok memnunum. Sensörde bende şimdilik hiçbir sorun çıkmadı. Birçok oyun denedim ama burada yazanları değil. Buradakileri de indirdim, deneyince yazarım nasıl olduklarını. Ama ben ekrandaki koruyucuyu çıkarmadan kullanıyorum ve ona rağmen şimdiye kadar hiç sensör sorunu yaşamadım. Umarım bundan sonra da yaşamam

Benim bir sorum olacak. Cihaz açılırken yüklediğim tüm programlar da arka planda açılıyor. Her açılışta android ile gelen advanced task killer free ile tüm hepsini kapatmak zorunda kalıyorum. Hatta kapatmama rağmen facebook gibi uygulamalar kendini tekrar açıyor arka planda. Buna bir çözüm var mı? Yani açılışta programları nasıl engelleyebilirim ve kendiliğinden tekrar açılmalarını nasıl kapatabilirim?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vesperaNovus.app.StartupAuditorFree

bu programla ayarlanıyo hangisi başlasın hangisi başlamasın + kapalı kalsın olarak da ayarlanıyo şuan tabletimin ekranı kırık kullanamıyorum kullanımını anlatamam :)

keep disabled yaparsan hiç açılmaz

• Caner kardeş bunun apk dosyası varsa paylaşırmısın sana zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

Caner kardeş bunun apk dosyası varsa paylaşırmısın sana zahmet

https://www.box.com/s/f57523681462bbde2677
  • Çok sağol dostum dediğim gibi hızır gibisin

Hemen indiriyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

quote:

Bu cihazı aldığıma hiç pişman değilim, verdiğim tüm parayı hakettim çok memnunum. Sensörde bende şimdilik hiçbir sorun çıkmadı. Birçok oyun denedim ama burada yazanları değil. Buradakileri de indirdim, deneyince yazarım nasıl olduklarını. Ama ben ekrandaki koruyucuyu çıkarmadan kullanıyorum ve ona rağmen şimdiye kadar hiç sensör sorunu yaşamadım. Umarım bundan sonra da yaşamam

Benim bir sorum olacak. Cihaz açılırken yüklediğim tüm programlar da arka planda açılıyor. Her açılışta android ile gelen advanced task killer free ile tüm hepsini kapatmak zorunda kalıyorum. Hatta kapatmama rağmen facebook gibi uygulamalar kendini tekrar açıyor arka planda. Buna bir çözüm var mı? Yani açılışta programları nasıl engelleyebilirim ve kendiliğinden tekrar açılmalarını nasıl kapatabilirim?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vesperaNovus.app.StartupAuditorFree

bu programla ayarlanıyo hangisi başlasın hangisi başlamasın + kapalı kalsın olarak da ayarlanıyo şuan tabletimin ekranı kırık kullanamıyorum kullanımını anlatamam :)

keep disabled yaparsan hiç açılmaz
    Valla çok saolasın ya çok makbule geçti Ama bir sorum daha var Ben bunu yüklemek istediğimde google play cihazımla uyumlu olmadığı için yüklemedi, verdiğin apkden yükledim. Uyumlu değil dediği yazılımları nasıl yükleyebiliriz, bunun da çözümü vardır?

Ben programdan açılışları kapattım, hatta keep disabled dedim birçoğuna. Ama söz dinlemiyor açılıyor hala programlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremetonic -- 31 Mayıs 2012; 0:04:31 >

• quote:

Valla çok saolasın ya çok makbule geçti Ama bir sorum daha var Ben bunu yüklemek istediğimde google play cihazımla uyumlu olmadığı için yüklemedi, verdiğin apkden yükledim. Uyumlu değil dediği yazılımları nasıl yükleyebiliriz, bunun da çözümü vardır?

adını + apk yazıp aratıyom çıkıyo hemen googleda :)

Startup Auditor apk gibi

• quote:

quote:

Startup Auditor apk gibi

Eyvallah saolasın Ben programdan açılışları kapattım, hatta keep disabled dedim birçoğuna. Ama söz dinlemiyor açılıyor hala programlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremetonic -- 31 Mayıs 2012; 0:07:44 >

• quote:

quote:

quote:

Startup Auditor apk gibi

Eyvallah saolasın Ben programdan açılışları kapattım, hatta keep disabled dedim birçoğuna. Ama söz dinlemiyor açılıyor hala programlar?

programı tablete taşıyıp bi dene ondan olabilir hemen açılmıyosa

• https://www.box.com/s/372a49c6073113228c22

hocam indirdim ama ayrıştırmada sorun var diyor.neden acaba.(rar dan cıkardım.apk lar yüklenmiyor)
  • Hepsi buradadan aldım cihazı.1 adet ölü pixel çıktı.servisi aradım yollayın hemen değiştirelim dediler.(ben direk servisine yolladım,hb ye yollamaya gerek yok çünkü zaman kaybı onlarda direk servisine yolluyolar.)yolladım aras kargoyla(anlaşmaları var para vermiyorsunuz).servise ulaştığı günün akaşamı sıfırını yolladılar.sıfır cihaz geldi.şanssızlık ekranını kendi hatamdan kırdım.yolladım istanbul servise 90 tl istediler.yatırdım parayı aynı gün sıfır cihaz geldi.1 günde bakıp çözüyolar sorunu.servisi arayın sürekli birileri var ve çok bilgililer.başka sorunuz olursa cevaplarım.
  • apk lar açılıyor.düzgün indirememişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: htore

Hepsi buradadan aldım cihazı.1 adet ölü pixel çıktı.servisi aradım yollayın hemen değiştirelim dediler.(ben direk servisine yolladım,hb ye yollamaya gerek yok çünkü zaman kaybı onlarda direk servisine yolluyolar.)yolladım aras kargoyla(anlaşmaları var para vermiyorsunuz).servise ulaştığı günün akaşamı sıfırını yolladılar.sıfır cihaz geldi.şanssızlık ekranını kendi hatamdan kırdım.yolladım istanbul servise 90 tl istediler.yatırdım parayı aynı gün sıfır cihaz geldi.1 günde bakıp çözüyolar sorunu.servisi arayın sürekli birileri var ve çok bilgililer.başka sorunuz olursa cevaplarım.

hepsiburada'dan kaç günde geldi acaba cihaz? ben 29'unda siparişimi verdim. ne zaman elime ulaşır sence?
  • en geç ctesi gelir.muhtemelen yarın.
  • en geç ctesi gelir.muhtemelen yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htore

en geç ctesi gelir.muhtemelen yarın.

yarın gelir inşallah ya, akarım valla. :D
  • Tablet için joistik üretmişler tableti tv'ye bağlayıp konsol tadında oyun oynamak için işte joistik ama fiyatı çok pahalı şimdi ben ucuz yollusunu bulmaya çalışıyorum..

http://www.tabletburada.com/tablet-pc-aksesuarlar-klavye-kilif/67-orion-playtime-oyun-konsolu.html
  • Arkaslar 4 lastik alana bu tablet hediye ozellik ve fiyatlarina baktim mantikli geldi hilesi var mi yani ayni isimde cin mali veya ufak farkla alt modeli ornek c5900i falan gibi ? Tavsiye edermisiniz birde ?
  • michelin lastik alana tablet hediye.arkadaşım aldı.aynısı.hiç bir fark yok.gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • michelin lastik alana tablet hediye.arkadaşım aldı.aynısı.hiç bir fark yok.gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • michelin lastik alana hediye.ben hb den aldım.arkadaşım hediye olarak aldı.aynısı hiçbir fark yok.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.