Şimdi Ara

Polypad C-5900 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
11
Favori
92.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sensör dışında ben üründen gayet memnunum tavsiye ederim gayet stabilize çalışıyo
  • Bende almayı düşünüyorum,tanıtım videosu bulamadım ama yorumlara göre belli oluyor.Geçenlerde bir renaultta bir kampanya gördüm.4 mıcheln lastik alana bu tableti veriyorlar.Galiba 4 lastik 1000 liraymış,ama 'mış' çünkü lastikler 600 tl tablet ise 400 tl'adamlar uyanık'Uygun düşündüm sonuçta babam da bende kazanacağızsizce hepsiburadanmu almalıyım yoksa kampanya ile mi?
  • ya arkadaşlar turkcell vınn aldım e177 model
    bu cihaza taınca herhangi bir şey olmuyor, vınn bağlanması için bir şey yapmamız gerekli mi yardım lütfen çok acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: maytere

Başta söyledik, gidip 350 tl bayılmayın buna diye. Üzerine 200 tl daha koy bekle git kaliteli birşey al.

valla göreceli bişi 300 lira verdim ben hepsi burda dan kamanyalı
    500 lira tablete vermem açıkcası 500 daha koyar sağlam tel alırım
    oyunlardaki sensör olayını kafama takmıyorum. benim için internette gezerken çevirdimmi dönsün yeter. e onuda yapıyo
    hee yok ben bu cihazı oyun için alıcam derseniz (bence) yazılımsal sensör sorunu var sensörlü oyunlarda sorun yaşarsınız.
    ama yok internet müzik film derseniz bence 300 liraya çok güzel bi cihaz tavsiye ederim.
  • Merhaba,

Yorumları burdan takip edip Hb dan aldım bugün elime geçti. tablet konusunda pek bilgim yok birkaç kişiye danıştım ve sonunda polypad c5900da karar kıldım. yalnız elime geçer geçmez hemen farkettim ki ekranın sağ tarafı hafif kalkık sol tarafta herhangi birşey yok. elimle bastırdığım zaman yerine yerleşiyor sonra tekrar eskisi gibi oluyor. açtığımda ise cihazın şarjının %99 dolu olduğunu gördüm kullanılmış olduğu şüphesine düştüm doğruluğu nedir sizce? bir başka soru ise; cihazın sağ tarafında tam arka ve ön kapağın birleşme yerinde bandrol benzeri bir şey var ve yırtılmış açtığımda yanımdaki bi arkadaşım dedi ki bu bandroller yırtıldığında cihaz tamirden geçmiş demek oluyormuş. sizce doğruluk payı nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebirthsuper_5

Merhaba,

Yorumları burdan takip edip Hb dan aldım bugün elime geçti. tablet konusunda pek bilgim yok birkaç kişiye danıştım ve sonunda polypad c5900da karar kıldım. yalnız elime geçer geçmez hemen farkettim ki ekranın sağ tarafı hafif kalkık sol tarafta herhangi birşey yok. elimle bastırdığım zaman yerine yerleşiyor sonra tekrar eskisi gibi oluyor. açtığımda ise cihazın şarjının %99 dolu olduğunu gördüm kullanılmış olduğu şüphesine düştüm doğruluğu nedir sizce? bir başka soru ise; cihazın sağ tarafında tam arka ve ön kapağın birleşme yerinde bandrol benzeri bir şey var ve yırtılmış açtığımda yanımdaki bi arkadaşım dedi ki bu bandroller yırtıldığında cihaz tamirden geçmiş demek oluyormuş. sizce doğruluk payı nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benimde buradaki yorumlara göre kara verip hbden verdiğim sipariş bugün elime geçti. Şimdiye kadar bir sorununu görmedim, tabi daha tam anlamıyla inceleyemedim. Ama rebirthsuper_5 arkadaşımın dediği bandrol benzeri iz bende de var. Poşetteki bandrolün bir kısmı tabletin üstüne yapışmış. İncelediğimde herhangi bir açılmaya dair ize rastlayamadım. Bi bezle sildiğimde de bu iz gitti. Fakat açma düğmesinin yanında bir iz var, sanki çarpma izi gibi. Bunun dışında herhangi bir şey görmedim. Acaba bilgisi olan var mı, kullanılıpta geri yollanan tabletlerde mi oluyor bu bandrol izi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremetonic -- 18 Mayıs 2012; 2:15:18 >

• Ben de hepsiburada.com dan aldım altında bandrol vardı kendi düştü. Ama açma tuşunun yanında iz yok.
    Ayrıca sensör sorunu içinde Ayarlar -> Ekran -> Accelerometer coordinate system den Special coordinate system... seçerseniz bütün oyunlarda sensör sorunsuz olarak çalışır(Asphalt 5,6 nfs shift ve gangstar oyunlarında denedim tamamen sorunsuz).

Bir de Bütün Samsung Galaxy S2 HD oyunları tablette sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 18 Mayıs 2012; 2:23:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Ben de hepsiburada.com dan aldım altında bandrol vardı kendi düştü. Ama açma tuşunun yanında iz yok.
    Ayrıca sensör sorunu içinde Ayarlar -> Ekran -> Accelerometer coordinate system den Special coordinate system... seçerseniz bütün oyunlarda sensör sorunsuz olarak çalışır(Asphalt 5,6 nfs shift ve gangstar oyunlarında denedim tamamen sorunsuz).

Bir de Bütün Samsung Galaxy S2 HD oyunları tablette sorunsuz çalışıyor.

Ayar bilgisi için teşekkürler...

Bende açma tuşunun yanındaki iz çarpmadan kaynaklı sanırım, o bölgeye denk gelen poşette de delik var. Sanırım poşet dışından bir darbe alıp delmiş ve izi oluşturmuş. Ama çalışmasında şimdilik hiçbir şey yok, önemsiz bir şey galiba...

Bide bir sorum olacak. İlk şarj süresi ne kadar yapılmalı? Kullanım kılavuzunda herhangi bir şey yazmıyorda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremetonic -- 18 Mayıs 2012; 3:02:11 >

• Ben ilk aldığımda hem kullanıp hem şarj ettim 8 saat civarı sürdü %100 olması.

Ek Bilgi : Harici Sd karta normalde uygulama yüklenmiyor fakat aşağıdaki yolla harici sd kart dahili kart gibi gösterip kullanabiliyorsunuz. Ben yaptım bütün herşey 16 gblık sd karta yükleniyor. (Root konusu içinde benim C-5900 rootlu olarak geldi büyük ihtimal sizinkilerde öyledir.)

quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

Pandawill forumda extsd'yi dahili SD olarak gösterip gösteremiyeceğimizi sorduğumda gelen cevap doğrultusunda gerekli kodları cihazın içindeki bir dosyadan değiştirdim. Cihazı kapatıp açtığımda 8 GB'li External SD kartım dahili SD kart olarak görünmeye başladı fakat cihazın kendi içindeki 2 GB'lik kendi SD'sini hasarlı SD olarak görmeye başladı fakat bir sorun yok o dahili SD olduğu yerde duruyor. Bende o 2 GB'lik SD'yi formatlayıp external olarak görünür hale getirebilirmiyim diye format yaptığımda direk benim 8 GB'lik SD'yi formatladı ve içindeki tüm programlarım gitti :( neyse yedekleri vardı.

Polypad C-5900

Öncelikle yapacağınız bu işlemin tüm riskleri size aittir. Benim kullandığım rom Seby’nin 01.05.2012 tarihli rom’u diğer romlar aynı olmaya bilir. İşleme başlamadan önce tabletinizden bu yazının olduğu sayfaya girin ve aşağıdaki ekliyeceğiniz kodları işaretleyip kopyala yapın ve aşağıdaki işlemleri uygulayın.

Bu işlemi yapmadan önce Sdcard’daki tüm dosyalarınızı External SD’ye kopyalamayı unutmayın

Cihazınız Root’lu ve Superuser olmalı.

Cihazınıza “ES File Explorer” kurmanız lazım.

ES File Explorer çalıştırın. Ayarlar’ı açın;

Root’a Kadar (Yanındaki kutucugu onaylayın)
    Root Gezgini (Yanındaki kutucugu onaylayın)
    Sistem Dosyası Erişimi (Yanındaki kutucugu onaylayın)
    Sistem Dosyası Yedekle (Eğer işaretli değilse Yanındaki kutucugu onaylayın)

Bu ayarları yaptıktan sonra Cihazın ana dizininde “System/etc” klaörünün içindeki “vold.fstab” dosyasını bulun ve tıklayın gelen ekranda “Metin”’i tıklayın ve yine gelen ekranda “ES Note Editor”’ü tıklayın.

Bu 2 satırı bunlun;

quote:

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/virtual/block/nandj
    dev_mount extsd /mnt/extsd auto /devices/platform/sunxi-mmc.1/mmc_host /devices/platform/sunxi-mmc.0/mmc_host

Burada ki kodlarla değiştirin. (Kopyala yapıştır kullanın elle girmeyin) Ayrıca “vold.fstab” dosyasını PC’nize alıp orada değişiklik yapmayın ben bunu denedim ve cihaz açılmadı. USB’ye takınca açıldı cihaz sonra cihazın kendi üstünde kopyala yapıştır yaptım ve çalıştı.

quote:

dev_mount extsd /mnt/extsd auto /devices/virtual/block/nandi
    dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/sunxi-mmc.1/mmc_host /devices/platform/sunxi-mmc.0/mmc_host

Sonra kaydedin ve çıkın. Siz kayıt ettikten sonra orijinal dosyanın yedeği aynı klasöre eklenecektir.

Cihazı kapatmadan önce her ihtimale karşı Tablet ayarlarında “USB hata ayıklaması” bölümünün işaretini kaldırın çünki eğer yanlış bir şey yaparsanız cihaz SD’yi bulmayacak ve açılmayacaktır. Eğer açılmazsa USB kablosunu taktığınızda cihaz açılıyor sonra değiştirdiğiniz dosyayı siler orijinal dosyanın sonundaki uzantıyı kaldırırsınız cihaz eski haline döner. Eğer bir hata yapmadıysanız ve her şey yolunda giderse cihaz açıldığında sonradan taktığınız SD kart kapasitesi kadar Internal SD’niz olmuş olacak.

Şimdiden söyleyeyim eğer kendinize güvenemiyprsanız bu işlemi yapmayın sonunda ya yeniden Rom yüklemek zorunda kalırsınız yada servise gönderip Flash attırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 18 Mayıs 2012; 4:45:17 >

• quote:

Ben ilk aldığımda hem kullanıp hem şarj ettim 8 saat civarı sürdü %100 olması.

Ek Bilgi : Harici Sd karta normalde uygulama yüklenmiyor fakat aşağıdaki yolla harici sd kart dahili kart gibi gösterip kullanabiliyorsunuz. Ben yaptım bütün herşey 16 gblık sd karta yükleniyor. (Root konusu içinde benim C-5900 rootlu olarak geldi büyük ihtimal sizinkilerde öyledir.)

quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

Pandawill forumda extsd'yi dahili SD olarak gösterip gösteremiyeceğimizi sorduğumda gelen cevap doğrultusunda gerekli kodları cihazın içindeki bir dosyadan değiştirdim. Cihazı kapatıp açtığımda 8 GB'li External SD kartım dahili SD kart olarak görünmeye başladı fakat cihazın kendi içindeki 2 GB'lik kendi SD'sini hasarlı SD olarak görmeye başladı fakat bir sorun yok o dahili SD olduğu yerde duruyor. Bende o 2 GB'lik SD'yi formatlayıp external olarak görünür hale getirebilirmiyim diye format yaptığımda direk benim 8 GB'lik SD'yi formatladı ve içindeki tüm programlarım gitti :( neyse yedekleri vardı.

Polypad C-5900

Öncelikle yapacağınız bu işlemin tüm riskleri size aittir. Benim kullandığım rom Seby’nin 01.05.2012 tarihli rom’u diğer romlar aynı olmaya bilir. İşleme başlamadan önce tabletinizden bu yazının olduğu sayfaya girin ve aşağıdaki ekliyeceğiniz kodları işaretleyip kopyala yapın ve aşağıdaki işlemleri uygulayın.

Bu işlemi yapmadan önce Sdcard’daki tüm dosyalarınızı External SD’ye kopyalamayı unutmayın

Cihazınız Root’lu ve Superuser olmalı.

Cihazınıza “ES File Explorer” kurmanız lazım.

ES File Explorer çalıştırın. Ayarlar’ı açın;

Root’a Kadar (Yanındaki kutucugu onaylayın)
    Root Gezgini (Yanındaki kutucugu onaylayın)
    Sistem Dosyası Erişimi (Yanındaki kutucugu onaylayın)
    Sistem Dosyası Yedekle (Eğer işaretli değilse Yanındaki kutucugu onaylayın)

Bu ayarları yaptıktan sonra Cihazın ana dizininde “System/etc” klaörünün içindeki “vold.fstab” dosyasını bulun ve tıklayın gelen ekranda “Metin”’i tıklayın ve yine gelen ekranda “ES Note Editor”’ü tıklayın.

Bu 2 satırı bunlun;

quote:

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/virtual/block/nandj
    dev_mount extsd /mnt/extsd auto /devices/platform/sunxi-mmc.1/mmc_host /devices/platform/sunxi-mmc.0/mmc_host

Burada ki kodlarla değiştirin. (Kopyala yapıştır kullanın elle girmeyin) Ayrıca “vold.fstab” dosyasını PC’nize alıp orada değişiklik yapmayın ben bunu denedim ve cihaz açılmadı. USB’ye takınca açıldı cihaz sonra cihazın kendi üstünde kopyala yapıştır yaptım ve çalıştı.

quote:

dev_mount extsd /mnt/extsd auto /devices/virtual/block/nandi
    dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/sunxi-mmc.1/mmc_host /devices/platform/sunxi-mmc.0/mmc_host

Sonra kaydedin ve çıkın. Siz kayıt ettikten sonra orijinal dosyanın yedeği aynı klasöre eklenecektir.

Cihazı kapatmadan önce her ihtimale karşı Tablet ayarlarında “USB hata ayıklaması” bölümünün işaretini kaldırın çünki eğer yanlış bir şey yaparsanız cihaz SD’yi bulmayacak ve açılmayacaktır. Eğer açılmazsa USB kablosunu taktığınızda cihaz açılıyor sonra değiştirdiğiniz dosyayı siler orijinal dosyanın sonundaki uzantıyı kaldırırsınız cihaz eski haline döner. Eğer bir hata yapmadıysanız ve her şey yolunda giderse cihaz açıldığında sonradan taktığınız SD kart kapasitesi kadar Internal SD’niz olmuş olacak.

Şimdiden söyleyeyim eğer kendinize güvenemiyprsanız bu işlemi yapmayın sonunda ya yeniden Rom yüklemek zorunda kalırsınız yada servise gönderip Flash attırırsınız.

Ben şarj olurken kullanmadım bilerek, 2.5-3 saatte %100 şarja ulaştı. Ama ilk şarjı diye biraz uzun tuttum.

Dediğini denemek lazım, çünkü 2GB hafıza yetmiyor. Harici karta hiçbir şeyin kurulmaması çok saçma olmuş. Peki rootlu olarak gelip gelmediğini nerden anlıyoruz?

• Root Checker isimli ücretsiz programı kurarak kontrol edebilirsin.

Google Play linki :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck

Sonuç bu şekildeyse rootludur
     Polypad C-5900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 19 Mayıs 2012; 4:00:45 >
  • quote:

Root Checker isimli ücretsiz programı kurarak kontrol edebilirsin.

Google Play linki :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck

Sonuç bu şekildeyse rootludur
     Polypad C-5900

Teşekkürler, benimkide rootluymuş. Bir şey sormak istiyorum, bir türlü beceremedim. Bu tablet masaüstünü istediğimiz resmi tam olarak gösteremiyor muyuz? Duvar kağıdı yap dediğim zaman mutlaka kırptırıyor. Kırpıyorum ama genede kırptığım kadarını bile göstermiyor. Kendi kafasına göre belli bir kısmı zoom yaparak gösteriyor. İstediğim duvar kağıdını yapamadım bi türlü?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremetonic -- 19 Mayıs 2012; 17:13:36 >

• arkdaşlar bu c5900 e 4.0.3 harici bir rom bulabilirmiyiz iş yerindeki modeme bağlanamıyorum telefonumda 2.3 var çok rahat bağlanıyorum sanırım icecreamsanwichle ilgili genel bi sorunmuş bu iş yerinde modemide kurcalayamıyorum düşük bi versiyona geçmem lazım yardımlarınızı bekliyorum başka markaların romlarını denedim ama dokunmatik çalışmıyor ve sürekli resart atıyor buna uygun bi başka markanın romu varmı hangi çin markasının hangi modeline denk geliyor bizim alet
  • artık burda cihaz için program oyun paylaşsak diyorum bildiğiniz güzel uygulama ve oyun varsa burda paylaşırsanız herkes yararlanır marketten de ismini bildiğiniz ücretsiz ama kullanışlı programları yazarsanız sevinirim iyi günler bu root işine gelince bu root olayı symbianda nasıl hackletip her uygulamayı kuruyosak öyle bişey mi yani cihazı hackletmek gibi birşeymi yoksa sürüm yükseltme gibi bişeymi biri açıklarsa iyi olur 2. olarak ayarlar uyugulamalar sd kart diyince 16 gb hafıza kartı takılı 753 mb boş diyor bu neden oluyor acab bilen varmı iyi günler 2 gün sonra çok güzel uygulamalar paylaşacam sizde paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: etemsea

artık burda cihaz için program oyun paylaşsak diyorum bildiğiniz güzel uygulama ve oyun varsa burda paylaşırsanız herkes yararlanır marketten de ismini bildiğiniz ücretsiz ama kullanışlı programları yazarsanız sevinirim iyi günler bu root işine gelince bu root olayı symbianda nasıl hackletip her uygulamayı kuruyosak öyle bişey mi yani cihazı hackletmek gibi birşeymi yoksa sürüm yükseltme gibi bişeymi biri açıklarsa iyi olur 2. olarak ayarlar uyugulamalar sd kart diyince 16 gb hafıza kartı takılı 753 mb boş diyor bu neden oluyor acab bilen varmı iyi günler 2 gün sonra çok güzel uygulamalar paylaşacam sizde paylaşırsanız sevinirim

Sd Kart diye görünen cihazın kendi hafızası. Harici Hafıza kartını extsd olarak görüyor ve içine uygulama yüklenmiyor. Yüklemek için üstteki mesajımda anlatılan şeyi yapmanız gerekiyor. Oyun içinde paralı uygulamanın linkini paylaşmak yasak diye biliyorum yoksa elimdeki hd oyunları ve uygulamaları paylaşıcaktım.

Root ise normalde değiştirilemeyen bazı ayarları değiştirmek için gerekir.Yani normal kullanıcıyı Admin yapma işlemi gibi birşey, sürüm yükseltme değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 19 Mayıs 2012; 17:25:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: extremetonic

quote:

Orijinalden alıntı: rebirthsuper_5

Merhaba,

Benimde buradaki yorumlara göre kara verip hbden verdiğim sipariş bugün elime geçti. Şimdiye kadar bir sorununu görmedim, tabi daha tam anlamıyla inceleyemedim. Ama rebirthsuper_5 arkadaşımın dediği bandrol benzeri iz bende de var. Poşetteki bandrolün bir kısmı tabletin üstüne yapışmış. İncelediğimde herhangi bir açılmaya dair ize rastlayamadım. Bi bezle sildiğimde de bu iz gitti. Fakat açma düğmesinin yanında bir iz var, sanki çarpma izi gibi. Bunun dışında herhangi bir şey görmedim. Acaba bilgisi olan var mı, kullanılıpta geri yollanan tabletlerde mi oluyor bu bandrol izi?

Evet poşetine yapıştırılmış üzerinde "passed" yazan bandrol vardı ordan temas etmiş olabilir sanırım ben de sonradan dikkat ettim.. Ben ekran filmi nedeniyle değişim talep ettim. Onaylandı ve bugün kargoya verdim. Bir de bişeye daha takıldım acemilik başa bela, ireader daki kitaplara baktım metinler bozuk "text encoding"ti sanırım ayarlamaya çalıştım hiçbirinde düzelmedi nasıl düzeltilebilir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: etemsea

artık burda cihaz için program oyun paylaşsak diyorum bildiğiniz güzel uygulama ve oyun varsa burda paylaşırsanız herkes yararlanır marketten de ismini bildiğiniz ücretsiz ama kullanışlı programları yazarsanız sevinirim iyi günler bu root işine gelince bu root olayı symbianda nasıl hackletip her uygulamayı kuruyosak öyle bişey mi yani cihazı hackletmek gibi birşeymi yoksa sürüm yükseltme gibi bişeymi biri açıklarsa iyi olur 2. olarak ayarlar uyugulamalar sd kart diyince 16 gb hafıza kartı takılı 753 mb boş diyor bu neden oluyor acab bilen varmı iyi günler 2 gün sonra çok güzel uygulamalar paylaşacam sizde paylaşırsanız sevinirim

Sd Kart diye görünen cihazın kendi hafızası. Harici Hafıza kartını extsd olarak görüyor ve içine uygulama yüklenmiyor. Yüklemek için üstteki mesajımda anlatılan şeyi yapmanız gerekiyor. Oyun içinde paralı uygulamanın linkini paylaşmak yasak diye biliyorum yoksa elimdeki hd oyunları ve uygulamaları paylaşıcaktım.

Root ise normalde değiştirilemeyen bazı ayarları değiştirmek için gerekir.Yani normal kullanıcıyı Admin yapma işlemi gibi birşey, sürüm yükseltme değil.

dostum sen bana özelden link atarsan çok sevinirim paralı uygulamar paylaşalım demiyorum ücretsiz ama kullanışlı uygulama ve oyunları paylaşalım diyorum tek tek aramak zor oluyor mesela mx player swf player air atack hd okey tavla gibi böyle ücretsiz ama güzel uygulamaların isimlerini paylaşalım diyorum ben de 100 tane güzel oyun olan bir paket var şimdi burda paylaşsam olmazmı yada özelden isteyene göndersem olmazmı banlanırmıyız bide şu root işini nasıl yapacaz msn versem bana yardım ederbilirmisin

• son olarak bu cihaza komple format atmak için ne yapmak lazım yani hangi tuşlarına basmak gerek yada hangi uygulamayı yüklemek lazım ikinci olarak bu cihazın arka kapağı nasıl çıkıyor ben çıkaramadım açılıyormu acep
  • Bugün Mediamarkt'tan 299'a aldım.
    Son derece hızlı ve dokunmatiği kaliteli bir cihaz. Beğendim.

Yalnız e-kitapları okutmakta sorun yaşıyorum. SD kart ya da USB bellekle taktığım epub-mobi gibi formatlardaki dosyaları açmak
    istediğimde içinde yüklü e-kitap okuyucularla bağdaştıramıyor bu dosyaları. Sadece pdf'leri açabiliyorum. Çözüm bilen varsa makbule geçer.

Bir de, cihazı USB kabloyla PC'ye bağladığımda içindeki hiç bir depolama ortamını göremiyorum.
    Sonradan taktığım kart da dahil. Bunun için bir uygulama filan mı gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselp -- 20 Mayıs 2012; 14:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselp

Bugün Mediamarkt'tan 299'a aldım.
    Son derece hızlı ve dokunmatiği kaliteli bir cihaz. Beğendim.

Yalnız e-kitapları okutmakta sorun yaşıyorum. SD kart ya da USB bellekle taktığım epub-mobi gibi formatlardaki dosyaları açmak
    istediğimde içinde yüklü e-kitap okuyucularla bağdaştıramıyor bu dosyaları. Sadece pdf'leri açabiliyorum. Çözüm bilen varsa makbule geçer.

Bir de, cihazı USB kabloyla PC'ye bağladığımda içindeki hiç bir depolama ortamını göremiyorum.
    Sonradan taktığım kart da dahil. Bunun için bir uygulama filan mı gerekiyor?

Cool Reader ile açabilirsiniz, Desteklediği Formatlar ; epub , fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi , pml

bu da link :http://www.fileden.com/files/2009/8/24/2553654/cr305710.rar

Usbyi taktıktan sonra saatin üstüne tıklayarak sdcard mounted veya Usb Bağlandı yazısına tıklayıp USB Depolama Birimini Aç yaparsanız bilgisayarda görünür.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.