Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
25
Favori
77.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar polypad 9716 hd marka bir tablet almak istiyorum. Nt de 450 civarı. Tableti oyun için almak istiyorum istediğim tüm oyunu sorunsuz çalıştırır mı? Oyun kuranların görüşlerini alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçende yazdım bataryası sıkıntılı diye dün bataryası şişti, tablet ikiye ayrıldı sandviç gibi oldu. İşin kötüsü faturayı da bulamıyorum. Bilginize...

[simage]

Uploaded with ImageShack.us[/simage]

[simage]

Uploaded with ImageShack.us[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikrettok -- 26 Temmuz 2013; 22:11:01 >

• Kardeş yanlışa anlama elinde kalırsa o halde satın alırım banada bir kaç parcası lazım.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhgibi

Arkadaşlar polypad 9716 hd marka bir tablet almak istiyorum. Nt de 450 civarı. Tableti oyun için almak istiyorum istediğim tüm oyunu sorunsuz çalıştırır mı? Oyun kuranların görüşlerini alabilir miyim?

oyun icin alacaksaniz bence 7" 8" olan modelleri tercih edin bu tablet biraz buyuk kaciyor ayrica oyunlari sorunsuz calistiriyor...

• Cihazı NT ye verdim servisle görüşüp arayacaklar dediğin gibi elimde kalırsa irtibata geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vessotrom

Arkadaşlar tabletin kenarlarında açılma meydana geldi.Servise nasıl ulaşabilirim ve bu olay sizlerinde başına geldiyse nasıl bir süreç geçirdiniz ? Cevaplarınızı bekliyorum.

Aldığım yerden iki defa garantiye gönderttim sonunda yenisini gönderdiler.nt den almıştım.
  • fikrettok F kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende de batarya sorunu oldu ve bir müddet sonra batarya şişti HERPA ya gönderdim. Cihaz dün elime geçti. Bataryayı değiştirip göndermişler.
  • arkadaşlar bende 9708 modelini aldım.ölü piksel falan göremedim.fakat ekranın bir yerinde sanki altında kalem ucu kadar bir hava boşluğu gibi birşey var.ekrana bastırdım ama kaybolmadı.cihazında böyle bir durum olan varmıydı? şimdi bu kadar ufak birşey içinde geri yollamak istemiyorum açıkcası.
  • bu arada artık kutuların içinden usbden şarzın yanında adaptörden şarz için aparatta çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y U S U F

arkadaşlar bende 9708 modelini aldım.ölü piksel falan göremedim.fakat ekranın bir yerinde sanki altında kalem ucu kadar bir hava boşluğu gibi birşey var.ekrana bastırdım ama kaybolmadı.cihazında böyle bir durum olan varmıydı? şimdi bu kadar ufak birşey içinde geri yollamak istemiyorum açıkcası.

ekranın üzerinde koruyucu film vardır onun kabarcığıdır belki :)
  • koruyucu filmi kaldırdım zaten.cam ekranın altında 2 tane kabarcık var
  • işte o ilginç
    bende 7708 var tek cezbedici tarafı ips ekran olması mediamarktan almıştım hala iade şansım var iyimi ettim kötümü ettim bilemedim ama kızım çok seviyor bu tableti çok ince çünkü.
    herhangi bir problem yok cihazda ama menü geçişlerinde bazen lag yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 21 Ağustos 2013; 13:18:20 >
  • benim tabletin de bataryası şişti. garantiye gönderdim. batrayayı tamir etmişler ama dokunmatiği bozmuşlar.
  • PolyPad 9716 HD alınır mı arkadaşlar?
  • Polypad baya yeni tablet çıkarmaya başladı samsung işlemci felan iddialılar. Ama biraz pahalıya kaçmaya başladı. Sim kart girişi felanda var. Sanırım Space 10.1 di. 9716 hd gerçekten çok güzel,

• Arkadaşlar elimde 9708 hd tablet var. uzun süredir kullanmıyorum alacak olan olursa 350 ye özelden bana yazsın. ( kılıf dahil )
  • Bana yardım edebilirmisiniz ...APN ayarları kayıt konusunda

Apn ayarları kayıt edemiyorum.3 NOKTALI menü işareti çıkmadığı için..Kaydet-Sil yeri çıkmıyor.Servis aradım 3G modem desteklemediği için dediler ama

Quatronic QPad'de modem falan takmadan menü işareti çıkıyor...
  • bu tablet ile dizi film rahat izleniyor mu karanlık sahneler nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medhelsinq -- 11 Eylül 2013; 17:27:02 >
  • Polypad 9716. Hd. Kullaniyorum fakat root yapamiyorum cunki recovery mod a girmiyir power ve home tusuna basinca ekran karariyor acilmiyor

• Merhabalar. Bende ne kadar oldu bilmiyorum ama uzun süredir PolyPad 9708 kullanıcısıyım. Kardeşlerim oyun oynasınlar diye aldım ancak onlardan daha çok benim elimdeydi gerçekten güzel hoş bir tablet. Görenler bana direk ipad mi o diyordu :) Olmadığını anlayanlarda nerden aldın güzelmiş sayende ipadden soğuduk gibi şeyler diyorlardı. Neyse mevzu tabletimi güncelleyip üstüne güzel custom yapıp daha performanslı hale nasıl getirebilirim. Bana biri yardımcı olursa çok sevinirim ilgilenenlere şimdiden çoooook teşekkür ediyorum. Eğer güzel hale getirebilirsem satmaktan vazgeçicem :)) Çünkü standart bi tablet görüntüsü var beni soğutuyor.

Biirde bu işlemden sonra bana oynanabilicek güzel aksiyon yarış türü oyunlar önerirseniz çok sevaba girersiniz artık okey ve daha kotu oyunlar oynamaktan sıkıldım :)
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.