Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dokunmatik sorunu oldu derken tam olarak ne olduğunu anlatırmısın.Cihaz açılıyormu yoksa sadece kendi kendine kapandığında mı polypad yazısı kalıyor? Sonra açmaya çalıştığında açılıyor mu?
  • Dokunmatik sorunu ara ara işlemiodu sonra kendi kendine kapanmaya basladı tablet en son kapandıgında ise tekrar açtıgımda polypad yazısında kalıyor garantiye yolluycam ama onlarda kesin garanti dışı bırakıp para isticekler önceki yolladıgımda istediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbar07gs

Dokunmatik sorunu ara ara işlemiodu sonra kendi kendine kapanmaya basladı tablet en son kapandıgında ise tekrar açtıgımda polypad yazısında kalıyor garantiye yolluycam ama onlarda kesin garanti dışı bırakıp para isticekler önceki yolladıgımda istediler.

ekran görüntüsü nasıl alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (-) power die biliorum nie sordunki
  • Uzun aradan sonra merhaba :) Hala 7208 kullanıyorum çok memmunum performansından falan filan klasik şeyler işte.

Paranoid android'i görmem beni heyecanlandırdı. Sorularımı da hemen sorayım

1)Paranoid'i yüklesem orj. roma dönebilirmiyim?
    2)1TB WD elements harici disk aldım (2,5 inç) bağlıyorum diskten tık tık sesler geliyor tepki yok.

Bu soruları cevaplarsak süper olur hacılar ya. Acil, lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbar07gs

Dokunmatik sorunu ara ara işlemiodu sonra kendi kendine kapanmaya basladı tablet en son kapandıgında ise tekrar açtıgımda polypad yazısında kalıyor garantiye yolluycam ama onlarda kesin garanti dışı bırakıp para isticekler önceki yolladıgımda istediler.

Garantiden yeni geldiyse tabletin içindeki dokunmatik panel ile pcb arasındaki bağlantının tam oturmadığı düşüncesi aklıma geliyor.Çünkü hassas bir bölüm ve bu tür sorunlar olabiliyor.Daha önce benzer girişlerde çalışma sorunlarıyla karşılaşmıştım..Risk alabilirsen eğer tabletin içini açıp bağlantıları çıkartıp tekrar tak derim.Garantiden çıkma gibi bir sorun olacağın sanmıyorum.3 gönderişimde de içini kurcalamıştım ve sorun olmadı.Servisten bu tür sebeplerle para almaları mantıksız olurdu.Kendi hatamdan dolayı benim de dokunmatik panelim bozulmuştu ve servise gönderdiğim zaman herhangi bir bedel almadan değiştirip gönderdiler.

Video tabletin içini açma konusunda yardımcı olacaktır.7208 de vida yerleri olmadan tırnağımızı yana doğru kaydırıp açabiliyoruz.
    Geniş olan lcd da olan ise dokunmatik panelin girişi.Girişin kenarlarında çentikler var onları tırnağını kullanarak çekip kabloyu çıkartabilirsin.Tekrar takarken de aynı şekilde çentikler çekili vaziyette iken kabloyu iyice girişe ittirip ardınan çentikleri de iki parmağını kullanarak iyice sıkıştıraiblirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=ZGWzvRMAHJk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdeminofff -- 18 Ağustos 2013; 0:58:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynx3

Uzun aradan sonra merhaba :) Hala 7208 kullanıyorum çok memmunum performansından falan filan klasik şeyler işte.

2)1TB WD elements harici disk aldım (2,5 inç) bağlıyorum diskten tık tık sesler geliyor tepki yok.

orjinal roma dönme konusunda deneyip bildireceğim.
    hd konunsa gelince cihaza yeterli güç gitmediği için sorun yaratıyor olabilir.Tabletin kendi usb kablosunda bulunan ince uçlu girişe şarj adaptörünü takmayı dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdeminofff -- 18 Ağustos 2013; 2:18:45 >
  • peki bunlari yapınca tablet açılabilirmi benim için önemli olan tabletin açılması polypad yazısında kalıyordu simdi hiç açılmıyor acaba diorum yazılımında falan bi sorun mu oldu bunuda cevaplarsan memnun olurum garantiye gittimi 30 günden önce gelmiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbar07gs -- 18 Ağustos 2013; 12:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdeminofff

polypad 7208 için Paranoid Android 3+ 4.2.2 sürümü yayınlanmıştır.Denemek isteyen arkadaşları buraya alalım

Hocamın söylediği Rom oldukça iyi ve stabil. Herkese öneririm.
  • 7200hd tabletimin sarji full dolu iken aktif kullanimda 16 dakika sonra tablet kapaniyor ve acilmiyor. Batarya bos gosteriyor. Tekrar sarja taktigimda %75 dolu gorunuyor ve sarj olmaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 18 Ağustos 2013; 14:39:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl önemli konuyu unutmuşum:)

Dediğin gibi yazılım konusunda sorun olmuş olabilir.Yazılım yüklemek için

7208 için

4.1 jb sürümü için buraya tıkla
    4.0 ics sürümü için buraya tıkla

cihazına uygun dilediğin sürümü seçerek rom dosyasını indir.Ardınan videodaki adımları izleyerek yükleyebilirsin.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4qWaKL7FYjw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdeminofff -- 18 Ağustos 2013; 15:16:23 >

• quote:

quote:

Uzun aradan sonra merhaba :) Hala 7208 kullanıyorum çok memmunum performansından falan filan klasik şeyler işte.

hd konunsa gelince cihaza yeterli güç gitmediği için sorun yaratıyor olabilir.Tabletin kendi usb kablosunda bulunan ince uçlu girişe şarj adaptörünü takmayı dene

bu arada paranoid android'de bug var 1 gb'lik hafızayı görmüyor. bilginize

• quote:

quote:

quote:

bu arada paranoid android'de bug var 1 gb'lik hafızayı görmüyor. bilginize

1 gb lık sd kart mı demek istedin

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa980

quote:

Orijinalden alıntı: loley00

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

Ben ramosun 4.2 romunun ya da herpanın 4.1 romunu kurup rootlamayı düşünüyorum hangisinde oyunlarda perfrmans alırım

Ramosun romunu bizim tablete oluyomu bana biraz açıklarmısın bende denemek istiyorum

oluyor fakat 4.2.2 hariç dil desteği yok.(Türkçe ) .Ama Ramos un 4.2.2 de sakat bir rom daha betanın betası gibi bişey. Tavsiye etmem. En iyisi. Polypadin 4.1 v3 'ü. Çok stabil

Merhaba, bahsettigin ve stabil dedigin 4.1 v3 ün çekirdek sürümü nedir. Bendeki 4.1 in detayları ekli fotoda. Acaba aynı org rom mu? Bende de sıkıntı yok. Degistirmiyeyim diyorum.
     PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

quote:

quote:

quote:

Ben ramosun 4.2 romunun ya da herpanın 4.1 romunu kurup rootlamayı düşünüyorum hangisinde oyunlarda perfrmans alırım

Ramosun romunu bizim tablete oluyomu bana biraz açıklarmısın bende denemek istiyorum

oluyor fakat 4.2.2 hariç dil desteği yok.(Türkçe ) .Ama Ramos un 4.2.2 de sakat bir rom daha betanın betası gibi bişey. Tavsiye etmem. En iyisi. Polypadin 4.1 v3 'ü. Çok stabil

Merhaba, bahsettigin ve stabil dedigin 4.1 v3 ün çekirdek sürümü nedir. Bendeki 4.1 in detayları ekli fotoda. Acaba aynı org rom mu? Bende de sıkıntı yok. Degistirmiyeyim diyorum.

Aslında soruna cevap vermek isterdim ama tabletim serviste bu nedenle sürümle alakalı bilgi veremeyeceğim ama sen rahat kullanıyorsan bence hiç değiştirmeye değmez. Çok değiştirmeye başlayınca tablet kafayı yiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler yine de cevap için. "Çalışıyorsa Kurcalama" mantığına bende katılıyorum :), daha önce cihazı rootlayıp, çekirdek hızlarını değiştirip vs pek çok şey yapmıştım zaten. Şuan orijinal room kullanıyorum. bende ki versiyonda sadece 2 küçük sıkıntı var. Birincisi cihazı tv ye bağlayıp hd medya vs görüntüyü tv ye aktarırken aynı anda 2 ekranda da görüntü çıkıyor, sadece tv ayarını yapamıyorum. İkincisi ise kelime avı oynarken ses kısma tuuna bastığımda "Maalesef Youtube Durudu" benzeri bir hata nesajı çıkıyor ekran ortasında, onada tamam deyip geçiyorum.

• Millet,bu meretle 3d video izleyebilir miyiz gözlükle?
  • Tableti güncelledikten sonra telefon beklemesi diye bir şey geldi şarjı sömürüyor. Nasıl iptal edebilirim bunu ?

• Yok mu çözümü bilen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_28

Yok mu çözümü bilen ?

Telefon beklemesi cihazın ne kadar uyku modunda kaldığını gösteriyor.Şarjı yiyen bir işlem değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdeminofff -- 1 Eylül 2013; 17:32:53 >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.