Şimdi Ara

Polisler neden bana ceza yazdınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akşam 10 suları parkın ücra köşesine bir arkadaşımla oturdum.Bilerek uzağa oturdum çünkü insanlardan uzakta olmak istiyordum.Ve bu karantina sürecinde görüştüğüm tek arkadaşım.Polisler yanımıza geldi ve dedi ki alkol var mı gençler ? İkimiz de birer tane bira almıştık ve içiyorduk ama arkadaşım birayı çeketinin cebine koydu.Dedim ki abi hemen gidelim tamam.Onlar da bize yok kardeşim kimliğinizi verin dedi ve aldı kimliklerimizi.Sonrasında ceza yazdı ve yanına MASKESİZ bulunma yazdı.Dedim ki polis bey burada kimsede maske yok tamam alkolü yazın ama neden bunu yazıyorsunuz ? Polis dedi ki-mantıklı olarak-maskeli nasıl bira içebilirsin ki ? Cezayı yazdıktan sonra kalktık ve polis yanından geçen insanların maskesiz olmasını önemsemiyordu bile.. Adam hazır elim deymişken bunu da yazayım dedi.Benim sitemim adamın görevini yapması değil.Benim sitemim adam yanından geçen maskesiz insanlar umrunda değilken zevkine hazır ittirmişken bunu da yazayım demesi.Çok sinirim bozuldu abi.

• Uyuz olmuş size . Haklımı hayır .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da bugün 3 bin lira yazacaktı azarladı baya oysaki yandan geçenlerin hiçbirinde maske yoktu gözüne kestirdiklerine özellikle gençlere dikleniyorlar işte .

• Sizi sarmak istemişlerdir ondan.
    Tehlikeli keko gibi tipiniz olsa muhtemel yazamazlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.