Şimdi Ara

poligon ücreti ne kadar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar ya az önce astsubay bi arkdaşla atış yaptım daha doğrusu yapmaya çalıştım(beklediğimden zor bişi çıktı ama:D) ve poligona gitmeye karar verdim ama ücretleri konusunda bilgi sahibi olanlar varsa bi yazsınlar kaç ytl?kaç atış yapıyoruz.bi de şu izmirdeki poligon tam olarak nerde?

• hatay/üçkuyularda sanırım.
  • fiyat olarak bende merak ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

hatay/üçkuyularda sanırım.

o civarlarda ama hani şöle belirgin bir şey üzerinden bilen varsa şunun bunun yanında gibi mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: avcı35

quote:

o civarlarda ama hani şöle belirgin bir şey üzerinden bilen varsa şunun bunun yanında gibi mesela

güzelyalı tansaş karşısında.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: avcı35

quote:

güzelyalı tansaş karşısında.

teşekkürler bide ücreti öğrenirsem tam olcak silahı ordan veriyorlar dimi ya
  • ya sanırsam orada poligon yok sadece durağın adı poligon.üzde yüz emin değilim ama orada olduğunu sanmıyorum.
    ama emin olduğum bi yer var o da gürçeşmedeki polis okulu içerisinde olduğu.fiyatını bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

ya sanırsam orada poligon yok sadece durağın adı poligon.üzde yüz emin değilim ama orada olduğunu sanmıyorum.
    ama emin olduğum bi yer var o da gürçeşmedeki polis okulu içerisinde olduğu.fiyatını bilmiyorum.

Ben eminim.
    Bu arada askeri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Ottoman -- 20 Ekim 2007; 22:03:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.