Şimdi Ara

Polen alerjisi hakkında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lanet olsun gözüm sulanıyor kaşınıyor burnum akıyor boğazım kaşınıyor hapşırıyorum Polen alerjisi (saman nezlesi) şikayeti için hangi doktordan randevu almalıyım ?

• Polen alerjin umrumda degil agzin kokuyor simdi gidebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCgn

Polen alerjin umrumda degil agzin kokuyor simdi gidebilirsin.

sen ne diyosun değişik. trollük yapma faydalı ol biraz
  • Up!
    Yeni konu açmak istemedim. Arkadaslar var mı böyle uyguladiginiz taktikler maske takma falan .

Bugün on beş dakika boyunca hapşırmami durduramadim daha önce hapşırmaktan burnum kanadı vs (Gözden bahsetmiyorum bile)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingKaya95

Lanet olsun gözüm sulanıyor kaşınıyor burnum akıyor boğazım kaşınıyor hapşırıyorum Polen alerjisi (saman nezlesi) şikayeti için hangi doktordan randevu almalıyım ?

Alerji bölümüne gidebilirsiniz. Eğer İstanbul'daysanız kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesinin alerji bölümüne gidebilirsiniz. Eskiden Bakırköy'deydi(adı farklıydı) sonra halkalıya bu isimle geçti. Bakırköy de olduğu zamanlar astım aşısı olduğum için her ay gidiyordum. Halkalı'da da bir iki yıl gittim ve uzak geldiği için yedikule göğüs hastanesinin alerji bölümüne kontrollere devam etmeye başladım.

• Ben KBB doktoruna gittim, "Clarinase" diye bir hap verdi, çok iyi geliyor tavsiye ederim arkadaşlar.Çok geçmiş olsun.

• Dostum bende çok çektim bu illetten.
  • KingKaya95 kullanıcısına yanıt
    Ah ulan ah. 2 yıl boyunca Ankara sami ulus hastanesi alerji bölümüne gittim. 4-5 ayda bi randevu verilir yeni bi deneme yapılır birsey bulunamazdı. Yıl boyunca burun akıntısı sürekli hapsırık ve gozlerde yaslanma olurdu. Elimi burnuma götürünce hapsırık baslardı bide. Geceleri uuyamazdım. Daha sonra internette tesadüfen Alerjik rinit(saman nezlesi)'ni gördüm ve baktıgımda sok oldum. Cünkü Resmen beni anlatıyordu. Benimki yıl boyunca olan Alerjik rinit. Ne çektiğimi bi ben bilirim bi Allah. Her gece istisnasız defalarca uyanma. Suan yeni sprey ve hap tedavisine basladım ve cok iyigeldi yalnız unuttugum zamanlar oluyo. Ameliyat ile gececek birsey olsa gözümü kırpmadan olurum. Bu arada spreyin ismi Nasonex , Hapın ismi Cirrus. Öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.