Şimdi Ara

Polarize filtre tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amatör bir fotoğrafçıyım ve polarize filtre konusunda yardıma ihtiyacım var . http://www.fatih-aydin.com/ Sitemde paylaşıp kendimi ıspatlamaya calısıyorum. Hem filtre konusunda hem de site konusunda yapıcı eleştirilerinize açığım

Saygılar
     Polarize filtre tavsiye

• Fotoğraf çalışmaları ve site tasarımı güzel.
     Polarize filtre tavsiye  Polarize filtre tavsiye  Polarize filtre tavsiye

• Fotoğraflar konusunda ciddi bir eleştiri getirmem mümkün değil. Sanırım sizinle aynı seviyede bile değilim henüz o yüzden önermede bulunamayacağım bir konuda fazla eleştirel yaklaşmak istemem.

Ancak web konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Bu konuda iyi olduğumu, zevkli olduğumu söyleyebilirim. Haddimi aşmadan kendime has tarzım ile siteniz hakkında pek iyi şeyler söyleyemeyeceğim.

Adeta çarşamba pazarı gibi bir siteniz var. Çok dağınık ve karmaşık ve oldukça gözü yoruyor. Uzman veya işi bilen birilerinden yardım almanızı en azından fikir edinmenizi tavsiye ediyorum.

Birde kendinize bir logo edinin. / Yaptırın. Fotoğraflarınızın üzerinde de bunu kullanın. Çok daha güzel gözükecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Fotoğraf çalışmaları ve site tasarımı güzel.

Çok teşekkür ederim . Vakit ayırıp incelediğiniz için . Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: X Files

Fotoğraflar konusunda ciddi bir eleştiri getirmem mümkün değil. Sanırım sizinle aynı seviyede bile değilim henüz o yüzden önermede bulunamayacağım bir konuda fazla eleştirel yaklaşmak istemem.

Ancak web konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Bu konuda iyi olduğumu, zevkli olduğumu söyleyebilirim. Haddimi aşmadan kendime has tarzım ile siteniz hakkında pek iyi şeyler söyleyemeyeceğim.

Adeta çarşamba pazarı gibi bir siteniz var. Çok dağınık ve karmaşık ve oldukça gözü yoruyor. Uzman veya işi bilen birilerinden yardım almanızı en azından fikir edinmenizi tavsiye ediyorum.

Birde kendinize bir logo edinin. / Yaptırın. Fotoğraflarınızın üzerinde de bunu kullanın. Çok daha güzel gözükecektir.

Evet site konusunda pek tecrübeye sahip olduğumu söyleyemem. Bu yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var. Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Logo için uğraşmaya başladım . Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Fotoğraf çalışmaları ve site tasarımı güzel.

Güzel resimler.

• mak_fatih M kullanıcısına yanıt
    Site konusunda önerim arkadaşım biraz daha profosyonelleştirsen çok güzel olur. bu şekilde pek ilgi çekmeyebilirsin.
  • demirci_hzl kullanıcısına yanıt
    Profesyoneleştirmeye çalışıyorum .Dslr photography dergisine abone oldum çekim teknikleri konusunda geliştirip üzerinde çalışıphttp://www.fatih-aydin.com/cekim_teknikleri.html burada paylaşmaya calısacagım. Fakat profesyoneştime konusunda oneride bulunursanız benım ıcın çok iyi olur. Mesela ne yapmalı neyi kaldırıp ne eklemeli . Teşekkürler
  • adsenseden para kazanmayı düşünüyorsanız resmin üzerindeki reklamlar sitenizin nedensiz ban yeme sebebidir. Hem resmin üzerine yapıştırmışsınız hemde içerikten reklamların ayırt edilmesi mümkün değil. Google affetmez söylemedi demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrdunya

adsenseden para kazanmayı düşünüyorsanız resmin üzerindeki reklamlar sitenizin nedensiz ban yeme sebebidir. Hem resmin üzerine yapıştırmışsınız hemde içerikten reklamların ayırt edilmesi mümkün değil. Google affetmez söylemedi demeyin.

Şu an itibaryile dediginizi yaptım . Reklamların oldugu yere fotograflarımın boyunu küçülterek yerleştirdim. Hata var ise lütfen söylermisiniz. Yapıcı eleştirileriniz benim için eğitimdir.
    sitehttp://www.fatih-aydin.com/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.