Şimdi Ara

Pokemonu türkçe mi altyazılı mı izleyeyim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz aklımdan dublaj izlemek geçiyor siz ne diyorsunuz

• 4. sezondan sonrasını zaten Türkçe izleyemezsin.Ayrıca eğer orjinal olanı yani Japonca olanı izlersen, karakterlerin ve bazı pokemonların isimleri farklı.Mesala Charizard'a Lizardon diyorlar.Bu tarz çok değişliklik var.Yani İngilizce izliceksen izle ama Japonca'ya girme.Son sezon dışında ben hepsini ing dub izledim.
  • İngilizce dublajlı izle.
  • normalde dizileri filmleri altyazılı izlerim ama pokemonun türkçe dublajı kötü gelmedi bana ne yapsam kararsız kaldım birde ingilizce dublaj + altyazılı da ayrıntıları kaçırmak istemiyorum sonuçta çocukluğumun çizgi filmi ne yapsam ki
  • İngilizce dublajlı güzel. Keşke uyumlu İngilizce alt yazıları da olsa. İngilizceyi geliştirmek için çok yararlı olurdu.
  • Bir ara izlemiştim türkçe dublajı daha iyi . Orjinalinden daha iyi bir dublaj çok nadirdir. Bu da onlardan biri
  • Her zaman orjinal iyidir
  • Zamanında türkçe izlediysen japonca dub. tan rahatsız olabilirsin
  • 4. Sezondan sonra türkçe yokmuş sonuna kadar izlicelsen 4. Sezondan sonra ses değisimi kulağa kötü gelir.İngilizce dublaj izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wild Life1

4. Sezondan sonra türkçe yokmuş sonuna kadar izlicelsen 4. Sezondan sonra ses değisimi kulağa kötü gelir.İngilizce dublaj izle.

5. sezona kadar izlemeyi düşünüyorum bu arada baktım son sezonlarında dublajını yapmışlar
  • bence eski sezonları türkçe izle,yenileri japonca dub. türkçe altyazı şeklinde izle
  • Japonca ile bi alakam yok diyosan, ilgin falan yoksa türkçe dub ile izle.
  • Türkçe Dublaj Öneririm Bence Gayet iyi dublajlar ash'in sesi hele müthiş hocam internette bazı altyazılı bölümler yasaklı bölüm olabiliyo ve onlar türkiyede yayınlanmıyo.
  • Türkçe dublaj izlemezsen çocukluğunla kavga edersin
  • http://www.youtube.com/watch?v=Cg6ReUrBpik&list=PLH_oV4GTdpugh0xoio_uczvhgJmi6-lzr

burdan izlicektim ama ses iyi değil bazı sesler yüksek bazıları alçak geliyor başka nerden izleyebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.