Şimdi Ara

Plexi resim çizme (yenilendi)21/02/2008 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
12.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bende kasayı modifiye etmek istiyorum ama bozarım die korkuyorum
  • korkuyosan hiç girişmeyecen
    quote:

Orjinalden alıntı: xDMaqe

ya bende kasayı modifiye etmek istiyorum ama bozarım die korkuyorum
  • mükemmel olmuş elinize sağlık
  • süper bişey yaa keşke atmasaydım tam 3 tane bozuk cd writer im bvardı beaaa :@
  • arkadaşım o motorun ucuna ne taktın :D

ben playstationum daki motorları söktüm 2 tane motur vzar elimde
    ama ucuna ne takacaınu bilmiorum
  • kusura bakma arkadaşım konuya bakamadım bayadır motorun ucuna bişey takmadım sadece eğeyle kırçıllaştırdım çapaklandırdım dahamı uygun olur düz olan ucunu bozdum yani motor devirli dönüncede çiziyo çok derin olmasına gerek yok kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WeNoM

kusura bakma arkadaşım konuya bakamadım bayadır motorun ucuna bişey takmadım sadece eğeyle kırçıllaştırdım çapaklandırdım dahamı uygun olur düz olan ucunu bozdum yani motor devirli dönüncede çiziyo çok derin olmasına gerek yok kolay gelsin.

9 gün sonra
  • GüzeL oLmuş kardeş. DesenLere bayıLdım. Eline sağLık.
  • Gayet güzel olmuş elinize sağlık.
  • Ooo hocam super yaa bızde ugrasıp duruoduk nası yapcas cncdemı cızdırcez cncyı nerden bulcas fln dıe demek bu kadar kolay yapılıomus bunun ıcın dremel uygun olcak sanırım yada dremelın bı ucunu o sekılde kıtırdaklı sekılde yapsak ısımızı gorur oda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technologic -- 7 Temmuz 2008; 16:52:05 >
  • birtürlü beceremedim şu i,şi bea
  • neden arkadaşım beceremedin neyle çiziyosun acaba dremelmi yoksa motorlamı yardımcı olmaya çalışayım .
  • Aklıma gelmısken dıscılerın kullandıgı dremel tarzında bıse war ucu tıpkı wenomun yaptıgı uc gıbı tırtıklı dıscıye gıttıysenız bılırsınız dısı fln oymak ve temızlemek ıcın kullanıolardı onlardan wardır buyuk ıhtımalle tahtakale ve emınonunde fln arastırırsanız ısınıze yarıcak cok sey bulabılırsınız
  • motor la yapamıyorum motor senin kullandının aynı ucuna ğne türü hiçbişey takmadım yan keski ile ucunu sivrilttim biraz plexi yi aldım elime altına uygun bi resim buldum koydum çizemedim sağa sola taşırmalar çok oluyor yamuk yumuk çiziyorum beceremiyorum açıkcası motora 12 v ile 20 v arasında gerilim veriyorum
  • hocam valla süper ellerine sağlık laptopu satım bende kasda alıcam yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: can_1981_

motor la yapamıyorum motor senin kullandının aynı ucuna ğne türü hiçbişey takmadım yan keski ile ucunu sivrilttim biraz plexi yi aldım elime altına uygun bi resim buldum koydum çizemedim sağa sola taşırmalar çok oluyor yamuk yumuk çiziyorum beceremiyorum açıkcası motora 12 v ile 20 v arasında gerilim veriyorum

ewt malesef motorla yaptığında motora sıkı sıkı sahip çıkman lazım çok sağa sola taşmalar oluyo motoru kavraya bileceğin bi parça takarsan daha rahat olur ben eski kalemi takmıştım içini çıkarıpta
  • harika bi çaLısşa çok büyük yetenek bence
  • süper olmuşda o şeytan işareti değilmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: adnn

süper olmuşda o şeytan işareti değilmi?

sende yazmışsın işaret alt tarafı ne işareti olduğunun farkında değilim çokta umrumda değil yukardada yazmıştım benim o işaret hakkında ne düşündüğüm önemli saplantı yapmak manasız .
  • cok güsel olms ellerine saglık XD
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.