Şimdi Ara

PLAYSTATION NETWORK AŞIRI YAVAŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, PlayStation 4'ü Wi-Fi ağı üzerinden kullanıyorum ancak PlayStation Network (PSN) aşırı derecede yavaş çalışıyor. Hatta sık sık kopmalar bile olabiliyor. Güncellemelerin inmesi saatler alıyor. Modemde veya PS4'te yapmam gereken ayarlar tam olarak nelerdir? Biraz araştırdım ancak net bir sonuca ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim...

• dmz ve port açılabilir ama bende de aynı sorun var. kabloyla bağlamak bir nebze düzeltir ama sorun serverlarda olabilir...
  • Sony sayfasındaki portları bir tek tek girip deneyeceğim bakalım. Ağdan bağlanamaması yüzünden oyunlar bile aşırı geç başlıyor... :(
  • Darth Crow kullanıcısına yanıt
    Bağlantı testi yapıp nat türünü konrrol edermisiniz. Nat türü 2 olması lazım galiba, bende de problem vardı hatta parti chat dahi sorun yaratıyordu, dmz i aktif ettikten sonra her şey düzeldi. Ama yine indirme işlemlerinde yavaş, bunun çmzümünü bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanerq kullanıcısına yanıt
    Tamamdır ben bir kontrol edeyim onu hemen :)
  • tanerq kullanıcısına yanıt
    NAT Türü 2'ymiş bu arada.
  • Benim ps3 te son 1 haftadır 8 mbit olan hızım 3 mbit görünüyor pc de ölçünce 8 mbit gözüküyor playstationda genel sıkıntı sanırsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün sanki bir hızlanma oldu bende, normalede 500 kb ile çekerken 2 mb ile çekmeye başladı. daha da düzelir umarım.
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Aynen dün biraz daha toparlandı ama mesela FIFA 2014 açılırken EA sunucularına bağlanması ya da NBA 2K14'ün başlaması acayip uzun sürüyor, çözemedim bir türlü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.