Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (9043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: console-master , mucahid_06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
181.178
Cevap
1.522
Favori
9.849.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90419042904390449045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de 21’e aldım. Hatta forumda yazılmıştı, direkt aldım. Ekstreyi bulursam atarım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Ben de 4-5 gün önce 21 TLye aldım Fallout 4ü. Ps5 güncellemesi de bedava geldi.
    Geçen gün konuşuldu forumda

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 26 Nisan 2024; 11:18:56 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Game of the Year Edition almak lazımmış aslında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    234 liraya sezon pass alın hocam. Dlclerin hepsi var.

• Goty 87e almıştım ana hikayeyi beğenince ama plusa da duzeltme yapacaklarmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    GOTY bundan çok daha pahalıydı. O yüzden ucuz yollu bunu aldım geçtim. Zaten PC’de de var

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    Plus a düzeltme geldi.Şu an ps5 versiyonunu ücretsiz indirilebiliyor

• Arkadaşlar merhaba, ikinci el Ps5 almayı düşünüyorum. Alırken dikkat etmem gereken hususlar nelerdir. Cfi ile başlayan kod ne olmalı? Varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Düzeltme yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JettoPistole -- 26 Nisan 2024; 13:56:30 >
  • Baran.471 kullanıcısına yanıt

Fat kasa mı slim mi almayı düşünüyorsunuz. kodları fark ediyor bende 1216 var ısınma fan sesi sorunu yok çok şükür. ama bu ara satıp bilgisayar toplamayı düşünüyorum .

• F1 23 şuan ücretsiz mi arkadaşlar. Ps4 için

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Evet ücretsiz

• Beyazkaya0 kullanıcısına yanıt
    Deneme diyor ama bilemedim bi indirsin arkadaş söyliyim

• PS5 alacağım ve 3 kolla beraber 20.000 TL'ye satıyor, acaba en son ne olur 17e olur muydu dediğimde 1 kuruş inmez dedi. İnternette 0 Slim CD 20 bin, 2 kolla 25 bin 6 taksite daha uygun gözüküyor 2 yıl da garantisi.

Elimde Xbox One 500GB çift orijinal kol var. Bunu takasta sunarsam kaç teklif etmem mâkul olur? 13 bin dersem 5 bin Xbox 2 bin de pazarlık bana çok kârlı geliyor ama adam tilt olsun istemiyorum. Fiyat aslında fena değil ama fat kasa CD'ye 20 bin fazla dediğim gibi 25e 2 yıl garantili Slim 6 taksit 2 yıl garanti varken kötü biraz. Bir 18'e inse mesela alınır mı?

2kol XB1 500GB ile beraber takasta kaç teklif etmeliyim? 13 dersem cayar diye direkt 14 mü diyeyim? Yine de iyi olur mu? Benim xone kac eder ki pazarlıkla kac denir, iyi forumlar.

• Ağır Tank A kullanıcısına yanıt
    Hocam ps5 sahibi birisi kolay kolay xbox one özellikle de fat kasayı takasla almak istemez bence. Alırsa da çok karlı bir teklif olmalı ki satıp kar elde etmek istesin. Yani bu şartlarda sizin 3k falan sayıp üstüne 16 17 teklif etmenizi gerekiyor ki Kabul etsin. Benim size naçizane tavsiyem konsolu ayırıp satıp parayı üstüne eklemenizden yana olur. Elinizde nakit para bulunması takasta kolunuzu güçlendirecektir

• Snowrunner oyunu PS storede 500 liraya satılıyor. Şuan deluxe paketi kullanıyorum ama orada yer almıyor. Bu oyunu daha uyguna almanın bir yolu var mıdır arkadaşlar? Yada daha da indirime girer mi?

• tiestoly kullanıcısına yanıt

Ücretsiz değil geçen ay plus üyelerine ücretsiz verildi sadece

• Far2Cry kullanıcısına yanıt

Snowrunner vardı kaldırıldı. Ben de arada bakıyorum ancak 500 altına düşeceğini pek sanmıyorum artık.

• TechVET kullanıcısına yanıt

Alınır mı sizce hocam? PS plus üyeliğimiz var ama doğru düzgün oyun hiç yok şuan içeriğinde.

• 
Sayfa: önceki 90419042904390449045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.