Şimdi Ara

Playstation 4 Oynanış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 te veye ps4 te fps nasıl oynanıyor ? Yani zor mu kolay mı ? Ben genel de pc de oynuyorum fps oyunlarını da pc de acayip basit. Ama konsol biraz zor gibi geldi. YAni hedefi tutturmak falan zor a benziyor. MEsela sniper elite 3 oynarken.

• Konsolda fps cok zordu fakat zamanla alisirsn.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stark1994

Arkadaşlar ps3 te veye ps4 te fps nasıl oynanıyor ? Yani zor mu kolay mı ? Ben genel de pc de oynuyorum fps oyunlarını da pc de acayip basit. Ama konsol biraz zor gibi geldi. YAni hedefi tutturmak falan zor a benziyor. MEsela sniper elite 3 oynarken.

Sniper Elite FPS değil TPS. TPS bana kolay geliyor, hep TPS oynadığımdan Headshot artık alışkanlık oldu ama FPS sevmediğim için oynamıyorum haliyle alışamadım, zor geliyor. Kısacası alışma meselesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sniper elite nin fps olmadığını biliyorum. Sniper oyunlarından örnek vermek için dedim. Youtube da ps4 videolarını falan izliyorumda. Millet battlefield 4 falan oynuyo. HEmde pc oyuncularından falan iyi oynuyor. Bu yüzden bende sizlere bir sorayım dedim. Acaba kolay mı zor mu diye ? Cevapladığınız için teşekkür ederim
  • Sonuç olarak mouse ve klavye ikisiyle oynamayıda öğrendin ve onlar şu an daha rahat kullanışlı geliyor olması gayet normal
    Alışma süresi zor olsa da 1-2 hafta içinde kolaylıkla kavrarsın öyle aşırı zor kısmı da yok tek farkı mouse ve klavyeden geçiş süreci o yüzden canını sıkma rahatlıkla oynarsın.
  • Yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.