Şimdi Ara

Playstation 4 Nereden alınmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Haftaya kadar playstation 4 alıcam. Hepsiburadanın ürünleri ntsc-j imiş. Ben pal istiyorum ama nereye güveneceğimi bilemiyorum. Bana önerebileceğiniz bir yer var mı?

• ben vatandan aldım. teknosa dan sony center vb yerlere gidip alırsan görerek için daha rahat eder.
  • interneti tercih etme gidip görerek al derim hele gg sahibinden filan hiç önermiyorum . almışken adam gibi firmalar tercih et + 1000 tl az para değil .
  • Peki oyunları cd olarak mı almalıyım yoksa psn plustan mı? Hangisi daha mantıklı birde cd li oyunu aldım diyelim plusım olmadığı zaman online oynayamayacak mıyım?
  • Online oynamak icin plus lazim kutuluda dijitalde alsan plus lazim.teknosadan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunları nerden almamı önerirsiniz?
  • Bimeks de 1499 ps4+ fifa 15 var. Tavsiye ederim. Uygun fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben syd den aldım ps4ü. Hiçbir sıkıntı yaşamadım oyunlar da aldım daha önce, ilgililer
  • Kendi mağazasındandan al Sony Centerdan ps4+fifa 15 1500 tl daha ne olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir

interneti tercih etme gidip görerek al derim hele gg sahibinden filan hiç önermiyorum . almışken adam gibi firmalar tercih et + 1000 tl az para değil .

Neden sıkıntı olsun ki Sony Türkiye garantili olduğu sürece farketmez en ucuz nereden bulursa oradan alsın önemli olan 24 ay Sony Türkiye garantili olması ithalatçı firma garantili ürünleri bende önermiyorum
  • Hızlı al sitesinden aldım 1224 lira Eurasia Garantili. Şuanki fiyatı 1299 lira + 75 lira maxipuan kaçırmayın bence

http://www.hizlial.com/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu/10337929

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi downrock -- 9 Ekim 2014; 0:55:05 >
  • Forumun 2. el bölümğnden al
  • Konsolu Sony Centerdan almaya karar verdim. Oyunları kutulu mu almalıyım yoksa dijital mi sizce? Kutuluysa nerden almalıyım? Dijital alınca ps plus bitince sorun çıkarır mı?
  • Hiç teknosaya felan gitme alırsın sorun çıkar rezil olursun git bi sony centera adamlar üreticisi zaten ordan al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Center da çok pahalı değil mi 1499 TL diyor.
  • çok paralar bayılma 1000-1100 tl gibi fiyatlara bulabilirsin . psn den kardeslikle (forumda konusu var.10 tl ye fifa 14 ün düştüğünü bile gördüm ) al kesinlikle kardeslikle al yani cok daha ucuz fiyatlara oynamak istiyorsan . Ama biraz riskleride var kötü niyetli kisilerle hesapta sıkıntı yasayabilirsin bu nedenle referanslı üyelerle alisveris yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde bi sorum olacak sizlere. Sizce arkadaşlarla oynamak için ps3 mü almalıyım yoksa ps4 mü? Arkadaşlar çok ısrar ediyor ps3 al sonra ps4 e geçeriz diye. Bana saçma olur gibi geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

PS4 Alırsam bunu almayı düşünüyorum :http://www.hepsisony.com/?urun-7265-sony-playstation-4---dualshock-4---camera
    Garden Warfare ve Minecraft alıcam başlangıç olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.