Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.011
Cevap
560
Favori
3.399.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 52085209521052115212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alıştık artık her gün 3-4 kişi buraya yorum yapıyor başlarından ps4 hataları geçen arkadaşlar

uğur kardeşim hala %1 hatadan bahsediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Önümüzdeki ay PSN+ ile ilk AAA oyun verilecekmiş. Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition PS4'ün ilk Plus AAA oyunu olacak.
    Ocakta ise inFAMOUS: First Light verilecek.

kaynak son paragraf

Heh şöyle

first light ana oyun olmadan oynanıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

geçmiş olsun arkadaşım
    alıştık artık her gün 3-4 kişi buraya yorum yapıyor başlarından ps4 hataları geçen arkadaşlar

uğur kardeşim hala %1 hatadan bahsediyor

Valla abi açılmayınca korktum bayağı.Cihazın ilk taksiti daha ödenmedi.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Oynanıyor :)
  • Nihayet ps4 ümü aldım, Kadıköy syd'den, ikinci kol artı fifa 15 artı shadow of mordor, 1770₺ verdim, sony eurasia garantili

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxys

Nihayet ps4 ümü aldım, Kadıköy syd'den, ikinci kol artı fifa 15 artı shadow of mordor, 1770₺ verdim, sony eurasia garantili

Hayırlı olsun güle güle eskit

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxys

Nihayet ps4 ümü aldım, Kadıköy syd'den, ikinci kol artı fifa 15 artı shadow of mordor, 1770₺ verdim, sony eurasia garantili

Hayırlı olsun güle güle eskit

Teşekkürler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu singstar uygulamasında ücretsiz veya demo sakilar yok mu arkadaşlar?

• PS Store'da 'Haftanın Fırsatı' Metro Redux 79.99 TL. İsterseniz 2033 veya Last Light'ı 39.49 TL'dan ayrı ayrı da alabiliyorsunuz. İlgilenenler bir baksın bence...
  • psn e bağlanabilen var mı
  • Sonunda aranıza katıldım ben de, sorum şu ki benim eski ps3 oyunlarımı oynadığım hesabım TR hesap ama fazla oyun oynamadım 3-5 tane falan, şu an bir de US hesap açtım, Us hesabı ana hesabım mı yapayım yoksa TR devam edeyim mi ne dersiniz ?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 5 Kasım 2014; 0:48:45 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın lan sen öyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Ne yaptın lan sen öyle?

Hacı 2-3 aya xo alırım ps4'ten memnun kalmazsam xoya da geçebilirim sakin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Ne yaptın lan sen öyle?

Hacı 2-3 aya xo alırım ps4'ten memnun kalmazsam xoya da geçebilirim sakin

Dogru yolu buldun. Copbox alip parani cope atmadin en azindan. Guzel oyunlar bizi bekliyor.

• quote:

Sonunda aranıza katıldım ben de, sorum şu ki benim eski ps3 oyunlarımı oynadığım hesabım TR hesap ama fazla oyun oynamadım 3-5 tane falan, şu an bir de US hesap açtım, Us hesabı ana hesabım mı yapayım yoksa TR devam edeyim mi ne dersiniz ?.

hayırlı olsun dostum, hoşgeldin. istersen bütün hesaplarını ana hesap yapabiliyosun. bütün hesaplarını ana hesap yapıp eski psn hesabınla diğer hesaplardan satın aldığın oyunları sorunsuz oynayabilirsin. eğer türkçe oyun takıntın yoksa us psnden plus almanı tavsiye ederim, çünkü us storeda plus için çok güzel kampanyalar oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Sonunda aranıza katıldım ben de, sorum şu ki benim eski ps3 oyunlarımı oynadığım hesabım TR hesap ama fazla oyun oynamadım 3-5 tane falan, şu an bir de US hesap açtım, Us hesabı ana hesabım mı yapayım yoksa TR devam edeyim mi ne dersiniz ?.

hayırlı olsun dostum, hoşgeldin. istersen bütün hesaplarını ana hesap yapabiliyosun. bütün hesaplarını ana hesap yapıp eski psn hesabınla diğer hesaplardan satın aldığın oyunları sorunsuz oynayabilirsin. eğer türkçe oyun takıntın yoksa us psnden plus almanı tavsiye ederim, çünkü us storeda plus için çok güzel kampanyalar oluyo.

Eyvallah sağolasın, Açıkcası evet genelde alışverişlerimin %90'ı us psnden olacak, sürekli diğer hesaba geçmemek için direkt us psn hesabımla login olup oyunları almak istiyorum kolaylık olsun diye o yüzden us hesaba mı geçsem diye düşündüm, Tr hesapta devam edersem zırt pırt us hesabı ana hesap yapmak istemiyorum, logout yapmak kadar hızlı olsa bile ne bileyim, tam da bilmiyorum gerçi bakalım.
  • quote:

Hayırlı olsun abi.

Us TR farketmez ama plus i us almak daha mantıklı olduğundan dolayı kullandığın hesap us olsun bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Eyvallah sağolasın, Açıkcası evet genelde alışverişlerimin %90'ı us psnden olacak, sürekli diğer hesaba geçmemek için direkt us psn hesabımla login olup oyunları almak istiyorum kolaylık olsun diye o yüzden us hesaba mı geçsem diye düşündüm, Tr hesapta devam edersem zırt pırt us hesabı ana hesap yapmak istemiyorum, logout yapmak kadar hızlı olsa bile ne bileyim, tam da bilmiyorum gerçi bakalım.

dostum kullanıcılar arası geçiş baya basit, ps tuşuna basılı tutup kullanıcı değiştir diyodun sadece. bende çoğu ülkeden hesap var, ayrı ayrı hepsi ana hesap olarak aktif, yani aynı anda hepsini ana hesap yapabiliyosun. genelde us psnden alıyorum bende oyunları. ps4ü açtığında diğer hesaplarındaki oyunları oynayabilmek için tekrardan o hesaplarda oturum açmana gerek de yok. mesela ben ps4ü açıyorum direkt kendi hesabımdan öbür hesabımdaki oyunları oynayabiliyorum. diğer hesapları sadece oyun falan satın alacağım zaman açıyorum, başka türlü genelde açmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Hayırlı olsun abi.

Us TR farketmez ama plus i us almak daha mantıklı olduğundan dolayı kullandığın hesap us olsun bence.

Eyvallah sağol

US Plus çok daha uygundu fiyat olarak doğru, 4-5 oyun oynadım zaten ps3'te Tr hesapla, sıfırdan Us hesapla devam edeyim ben en iyisi, Tr hesabı da eklerim olur da belki dijital Türkçe oyunlar almak için, tavsiyeler için de sağolun
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum

• 
Sayfa: önceki 52085209521052115212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.