Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51105111511251135114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

Orijinalden alıntı: Ellen Page

TLOU PS4 ile PS3 arasindaki fark hissediliyor mu ?

Sırf ellen page için alınır ellie yani

Left behind senaryosu ve multiplayer için alınır ps4'e

Ben ps3'te bitirmem rağmen aldım ps4 versiyonunu sırf multi için

TLOUNUN MULTİSİ NASIL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

plus üyesiysen üzerine tıklayınca 120-tl yazıyor

Üstadım oyun nasıl güzel mi ? Ben Gran Turismo hastasıyımdır. Sizi de cantosman olarak tanırım :)
    Oyun Arcade mi Simülasyon mu ? Gran Turismo dan aldığımız zevki veriyor mu ?
    Siz beğendiyseniz ben de kesin beğenirim o yüzden soruyorum.

arkadaşım oyun arcade fakat farklı bir arcade tarzı yapmışlar josticle oynamak kolay direksiyona hiç gerek yok
    zaten direksiyonlada oynasan aynı hiç bir avantajı olmuyor

senin fazla seveceğini sanmıyorum yinede sen bilirsin alıp almamakta
    çünkü bende arcade oyunu sevmem lakin aldım bu oyunu arada sırada
    oynarım artık digital aldım çünkü

bende gt hastasıyım ta ps 1 den beri oynarım Gt yi halada oynamaya devam ediyorum
    iyi geceler

Bilgi için teşekkürler... Plus üyelerine demo gibi birsey varmış. Daha cikmadi galiba..Orada bakarım beğenirsem alırım artık... GT7 çıkana kadar oyalanırız... PS3 ude sattık. Bi adam gibi yarış simülasyonu çıkmadı PS4'e...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiPAHi_ S kullanıcısına yanıt
    hocam benide eklermisin PSN : aligs23
  • mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    ps3 ü satmakla hata yapmışsın bende satmıştım 20 gün sonra aldıydım

sende direksiyon varmı

bencede plusu bekle beğenirsen alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Kara gün cuma ne oldu biri anlatsın

Amerikalıların alışveriş festivali

South park black friday bölümünü izleyin hocam orda daha iyi anlarsınız

İzlemiştim hocam cidden harikaydı o bölüm. Birde sanırım yanlış alıntıladınız

• Dante kullanıcısına yanıt
    29 kasım

• Fifa15 oynayan 20yaş üstü arkadaşlar ekleyebilir beni. Oppsional-plus, 20yaş altı arkadaşlar alınmasın :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Driveclub asfalt ve araba grafikleri ne yazıkki 2013'te ilk izlediğimiz videodaki kaplama kalitesine sahip değil, ben aslında onuda beğenmemiştim PS4 ten daha üstün grafik kalitesi bekliyordum, neyse ben grafik olarak beklediğimi bulamadım şahsen, kötümü o kadarda değil ama abartıldığı kadarda bi grafik oyunda , oyun gerçekten güzele benziyor sürüş falan iyi
    ama ben GT 7 'yi beklemeye karar verdim şimdilik, belki ilerde alıp oynayabilirim inşallah
    alan arkadaşlara bol eğlenceli yarışlar o kadar beklediniz değmiştir umarım.
  • PSN'de bu ay ücretsiz olan "dust: an elysian tail" oyununu tavsiye ederim arkadaşlar %13 bitirdim bile bayağı eğlenceli.
  • The last of us mp si için bile alınır ps Plus gelince oyuncu kalitesi arttı çoluk çocuk fazla yok

• quote:

The last of us mp si için bile alınır ps Plus gelince oyuncu kalitesi arttı çoluk çocuk fazla yok

multi oynuyosan ekleyim dostum.ben oynuyorum uzun süredir.

edit: birde bu turtle beach stealh 500p kulaklık ile ilgili konuşmuştuk.amazon yorumlarında ses kalitsi iyi fakat malzeme kalitesi vasat demişler.steelseries hyi kestirdim şimdi göze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 9 Ekim 2014; 17:16:12 >
  • Arkadaşlar psn de 100 dolarlık alışveriş yapana 15 dolar bonus kampanyası için amazondan 100 dolarlık psn kod alıp o şekilde harcama yapsak oluyor mu, yoksa sadece kredi kartı ya da us pay pal üzerinden yapılan alışverişlerde mi geçerli?

• The evil within; şuanda canlı yayında. oyun henüz başlarında kaçırmayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 9 Ekim 2014; 18:08:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

quote:

The last of us mp si için bile alınır ps Plus gelince oyuncu kalitesi arttı çoluk çocuk fazla yok

multi oynuyosan ekleyim dostum.ben oynuyorum uzun süredir.

edit: birde bu turtle beach stealh 500p kulaklık ile ilgili konuşmuştuk.amazon yorumlarında ses kalitsi iyi fakat malzeme kalitesi vasat demişler.steelseries hyi kestirdim şimdi göze

Ps camera geliyor şimdi müzik sistemine para biriktireceğim kulaklık yerine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTurk61

Hocam aylık, 3 aylık ve yıllık seçenekleri var, sırasıyla 20, 50, 150 lira, %50 zamdan sonra bu şekilde.

Hocam 150 olana girdim 99 lira çıktı
    Şuan düzelmiş 149 sabah 99 idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkureci -- 9 Ekim 2014; 19:16:07 >
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    babanın filan varsa onu ekle sonra bilgileri sil başka yolu yok
  • 2014 yılı Black Friday (Kara Cuma) - 28 Kasım Cuma günü mesai saati ile başlayacak - 30 Kasım Pazar günü 23:59 da bitecek

Kara Cuma gelmeden 3-5 gün önce PLAYSTATION NETWORK CARD (PSN GIFT CARD) larınızı alıp, USA PSN hesabınıza yükleyin. Cuma günü, aşırı trafikten dolayı, Amazon, Walmart ve benzeri alışveriş siteleri çökebilir. Benden söylemesi, demedi demeyin.

Not: Yukarıda ki afiş 2013 yılı Kara Cumasına ait, o yıllarda Xbox 360 ile kıyasıya bir rekabet vardı ve online oynamak için PSN Plus üyeliği mecburi değildi. Şimdiler de ise, Microsoft' un beceriksizliğinden dolayı, konsol rekabeti sona erdiği için, meydan Sony' e kaldı. Artık böyle Kara Cumalar yaşanır mı bilmiyorum. Sony'nin indirim yapmasını gerektirecek hiç bir nedeni yok, PSN Plus üyeliğini zaten zorunlu olarak alıyoruz, konsol rekabeti de sona erdi. Bakalım bu sene, Christmas dönemi nasıl geçecek, bekleyip göreceğiz. Sony oyunlarında ve servislerinde olmasa da, Multiplatform oyunlarda ciddi indirimler olacaktır.

@renzokuken @Bayraktar42 @ajdarvevo @Omer_Faruk. @alpalp84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 9 Ekim 2014; 19:54:34 >
  • Hocam ac bf gibi çoğu oyundada indirim olmuştu bence plusda da yine indirim yaparlar

• Multiplatform oyunlarda indirim olacağına eminim ama Sony stüdyolarından çıkan oyunlarda ve Plus üyeliğinde indirim olmayabilir. Çünkü, Microsoft'un mallığı yüzünden, Sony efendinin rekabet edeceği bir rakibi kalmadı. Plus üyeliğini de zorunlu olarak alıyoruz. Geçmiş yıllarda böyle bir durum yoktu, Microsoft ile tam rekabet vardı. Valla bende merak ediyorum, bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 9 Ekim 2014; 20:06:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Arkadaşlar psn de 100 dolarlık alışveriş yapana 15 dolar bonus kampanyası için amazondan 100 dolarlık psn kod alıp o şekilde harcama yapsak oluyor mu, yoksa sadece kredi kartı ya da us pay pal üzerinden yapılan alışverişlerde mi geçerli?

Gecen yil amazondan alsan da ise yariyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 51105111511251135114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.