Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51065107510851095110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    granturismo 6 ya aynen devam edin

drive clup direksiyonla oynanış olarak dağ fare doğurdu
    ha ds4 ha direksiyon hiçbir avantajı yok
  • tam olarak geri çekmişler diyemeyiz agbi ama agırdan alıyorlar.
    yogunluk varmıs ve millet online oynarken sıkıntı yasanıyor, bunu düzeltene kadar plus versiyonunu bekletiyorlar daha da fazla yogunluk olmaması için.
    benim için geçerli mazeret degil bunlar tabi ki, yaptıkları ayıp.
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    kesinlikle ayıp yasin
  • Arkadaşlar Driveclub geldimi acaba, hesapta bugün çıkacak deniyordu bi bilgisi olan varmı
    ben online olarak değilde single olarak oynayacağım daha psn plus almadım oyun bu gün satıştamı acaba bi bilgisi olan varmı
  • arkadaşlar ps 4 te kol makina kapalıyken şarj olmuyormu? bi ayarımı var yoksa? bide şarj oranını nasıl görüyoruz yüzde kaç kaldı gibisinden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

arkadaşlar ps 4 te kol makina kapalıyken şarj olmuyormu? bi ayarımı var yoksa? bide şarj oranını nasıl görüyoruz yüzde kaç kaldı gibisinden?

PS4 kapalıyken şarj olmaz. PS tuşuna bastığında doluyor işlemini görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

Arkadaşlar Driveclub geldimi acaba, hesapta bugün çıkacak deniyordu bi bilgisi olan varmı
    ben online olarak değilde single olarak oynayacağım daha psn plus almadım oyun bu gün satıştamı acaba bi bilgisi olan varmı

plus edition ertelendi diyorlar.

• DriveClub'ın PS Plus Sürümü Gecikecek

Bugün itibariyle piyasa çıkışını yapan DriveClub'ın bir de PlayStation Plus üyelerine özel sürümü bulunuyor. PS Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulacak olan bu sürüm için bir gecikme haberi geldi.

Oyunun Facebook sayfası üzerinden yapılan açıklamada DriveClub sunucularının hâli hazırda zor dönemler geçirdiği, bu yüzden DriveClub'ın PS Plus sürümünün gecikmeli olarak oyunculara sunulacağı belirtildi. Oyunculara özür mesajı yayınlayan ekip, oyunun PS Plus sürümünün çıkışı için yeni bir tarih vermedi.

-----------

allah belani versin sony. sadece denemekti niyetim.
    offline olarak koy yapay zeka ile yarisalim .
  • Bunların yapacağı işin ben varya bişeyide düzgün yapın ya iyice saçmalamaya başladılar acıyorum şu plusa verdiğimiz paralara artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

arkadaşlar ps 4 te kol makina kapalıyken şarj olmuyormu? bi ayarımı var yoksa? bide şarj oranını nasıl görüyoruz yüzde kaç kaldı gibisinden?

bi kaç yerde oluyor diye okudum şimdi bide ayarlarda gücü usb girişlerine ver gibisinden bi kutucuk vardı o yüzden sordum

http://www.merlininkazani.com/PS4ten_bir_iyi_bir_kotu_haber-haber-65379p1.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

bi kaç yerde oluyor diye okudum şimdi bide ayarlarda gücü usb girişlerine ver gibisinden bi kutucuk vardı o yüzden sordum

http://www.merlininkazani.com/PS4ten_bir_iyi_bir_kotu_haber-haber-65379p1.html

bekleme modunda doluyor, kapalıyken dolmaz. mknın yaptığı haber yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

shadow or mordor hocam kesinlikle

multiplayer yok şüpheliyim hocam ama çok iyiyse çok tavsiye ediyorsan alırım ama ne yapayım şimdi kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Şu an psn us hesabımda 60 dolar var hangi oyunu almamı önerirsiniz gelecek ay çıkacaklardan veya şu an olanlardan fifa 15 battlefield 4 ve watch dogs zaten var bende ne almamı önerirsiniz varmı tavsiyesi olan.

gta 5 sımdı pre order yaparsan oyun ıcı 500.00$ ve onlıne için 500.000$ veriyor

hocam ps3 te oynadım baya gta 5 i onlinedede takıldım baya kastım ps4 için bidaha almaya değermi?
  • Adamlar önce full oyun bedava dediler sonra oyun ertelendi sonra 10 araba 10 yer olacak tam sürümü alacaksınız dediler şimdi verecekleri içeriği resmen açıkladıkları halde ertelediler. Yalan rüzgarına döndü iş plus a da zam yapıcaz dediler hala zam yok, neyin peşinde bu adamlar anlamıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

quote:

Şu an psn us hesabımda 60 dolar var hangi oyunu almamı önerirsiniz gelecek ay çıkacaklardan veya şu an olanlardan fifa 15 battlefield 4 ve watch dogs zaten var bende ne almamı önerirsiniz varmı tavsiyesi olan.

gta 5 sımdı pre order yaparsan oyun ıcı 500.00$ ve onlıne için 500.000$ veriyor

hocam ps3 te oynadım baya gta 5 i onlinedede takıldım baya kastım ps4 için bidaha almaya değermi?

daha cıkmadıgı ıcın ps3 ten farkları ne olacak oyunun bılmıorum ancak soylenen aralarında azımsanmayacak sevıyede farklar olacagı.bu arada ps3tekı gta hesabınızı aktarabılıyorsunuz ps4 e.ben ps3 te oynamaıgım ıcın buyuk bır hevesle beklıyorum ancak sızı bılemeyecegım
  • Fifa 15 'e girdiğim zaman sol üstten recoring yazıyo bu normalmi kapatmakmı gerekiyor kendiliğinden kayıtmı ediyo oyunu?

• saner08 kullanıcısına yanıt
    bir bakima daha iyi multiplayeri olmamasi cunku hikaye moduna daha cok abanmis oluyorlar wolfenstein'da da aynisi oldu
  • Superonline ilgili sıkıntı cekenlerden biride bendim 3 gun önce sorunumu çözdüler dün yazdım arka sayfada.şu anda sorunsuz oynuyoryum fifa15'i ..
  • Order 1886 temalı bi mesaj atacaktım oyunun çıkış tarihini yanlış biliyomuşum 20 Kasım 2015 nedir ya GT7 daha önce çıkar zaten hatta Uncharted'ta

Ulan
  • 
Sayfa: önceki 51065107510851095110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.