Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5058. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.011
Cevap
560
Favori
3.399.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50565057505850595060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: patapon_00

Eski bir pes'ci olarak bende beğenmedim bu sene yeniden.Fifa'yı oynadıktan sonra pes çok basit kalmış

Bence "PES" bu sene devrim yapmis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ps4 kapattıktan sonra bip bip bipliyip duruyor deli olacam gece gece dedim nereden geliyor bu ses ahanda bi baktım ps4 beepliyor :)) şaka biryana internette biraz araştırdım ama kesin bir bilgi bulamadım donanım problemi mi yoksa yazılım ile ilgili birşeymi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

arkadaşlar ps4 kapattıktan sonra bip bip bipliyip duruyor deli olacam gece gece dedim nereden geliyor bu ses ahanda bi baktım ps4 beepliyor :)) şaka biryana internette biraz araştırdım ama kesin bir bilgi bulamadım donanım problemi mi yoksa yazılım ile ilgili birşeymi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Yazılımdan dolayıdır büyük ihtimal bendede oluyor ve bir çok arkadaşımda olduğunu duydum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

quote:

Olmadı.

Drive club ı kasım da mı vereceklerdi ?

Ekimde verilecek diyorlar.BSC haberini de yaptı.Ekim oyunları için haftaya açıklanıp ayın 8 in de geleceği söyleniyor.

İnşallah şöyle adam akıllı oyun gelir de oynarız.Drive club kırpılmış da olsa denemeye değer.

Driver Club'ın demosunumu verecekler ??

Demo degil dostum tam sürüm oyunun kirpılmış halini verecekler.

• quote:

Demoyu dene tabi hocam ama kararında etkili olmasın bence alıp almamak konusunda daha var oyunun çıkmasına giderilecektir hatalar.

Hocam suan mobildeyim uzun uzadiya yazardim ama suanlik soyleyecegim tek sey "pes kullerinden doguyor" oynanis fizik top hersey harika olmus suan fifa 15 e dondum detaylica karsilastirip birseyler karalirim :)

• alican88 kullanıcısına yanıt
    sende bir dene bakalım adaş
    ne biliyim belki bana tuhaf gelmiştir
    sen belki daha bir dinç gözle bakarsın
    benim göremediklerimi daha net
    görebilirsin
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    futbolcu yüzleri gerçekten harika olmuşda

saha zemini görüntüsü çok berbat be adaş
    felaket bir zemin görüntüsü var ben sevmedim
    nerde fifadaki o çimler tek tek görülüyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olmadı.

Ekimde verilecek diyorlar.BSC haberini de yaptı.Ekim oyunları için haftaya açıklanıp ayın 8 in de geleceği söyleniyor.

İnşallah şöyle adam akıllı oyun gelir de oynarız.Drive club kırpılmış da olsa denemeye değer.

Oyundaki pist ve araç sayısına bakınca 10 pist ve 11 araba demo gibi kalıyor :)
  • Ps4 u 2 hafta once aldim suan oyun olarak sadece fifa 15 var onun haricinde eglenebilcegim oyunlar var mi mesela Destiny onlina guzelmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: enoaga23

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Orijinalden alıntı: enoaga23

Arkadaşlar Amazondan PSN code aldım 10 ve 50 dolarlık. İkisi de 9 haneli olarak geldi var mı böyle birşey yoksa yanlışlık mı var ?

http://www.amazon.com/50-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4P8/ref=dsvrt_myd_asin_block
    http://www.amazon.com/10-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00GAC1D2G/ref=dsvrt_myd_asin_block

Böyle gelmesi gerek örneğin, abc-wer-klm ,tarzı.

Dediğiniz gibi geldi ama toplamda 9 haneli

Ne bekliyorsun ki tam olarak?

• Destiny birtek ben mi sevemedim ya? Böyle uçmalı şeyler hiç hoşuma gitmiyor oyunlarda..
  • Sınırsız özgürlük ve sıfır momentum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYAKKABI_KUTUSU -- 26 Eylül 2014; 1:52:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piocu

Sınırsız özgürlük ve sıfır momentum

Çim görmek isteyen Fifa oynar, ard arda sıkılmadan zevkin dibine vurarak futbol oynamak isteyen bu sene Pes alır. Taraflı tarafsız herkes tarafından kabul edilen top fiziği bile yeter. Her maç başka, her maç senaryo olmadan özgün oyun. Player id, team id tavan yapmış. Kısacası bu oyun bu sene OLMUŞ!

• Pes iğrenç olmuş topun havada gidişi topun sekince yavaşlaması bunların hepsi birer hata

• Shadow of mordor ne zaman çıkıyor psn'de 30'u olarak gösteriyor fakat 2 gün süresi var..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olmadı.

Oyundaki pist ve araç sayısına bakınca 10 pist ve 11 araba demo gibi kalıyor :)

Uzun süreli demo diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

quote:

Çim görmek isteyen Fifa oynar, ard arda sıkılmadan zevkin dibine vurarak futbol oynamak isteyen bu sene Pes alır. Taraflı tarafsız herkes tarafından kabul edilen top fiziği bile yeter. Her maç başka, her maç senaryo olmadan özgün oyun. Player id, team id tavan yapmış. Kısacası bu oyun bu sene OLMUŞ!

Alıp oynarsın o zaman artistliğin kime :) oyun çok güzel olmuş ana fifa varken zaman ayırmak hata en fazla 10 dk dayanabildim.

• psn'e girebilen var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

psn'e girebilen var mı arkadaşlar?

Aynen psn e girebilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: atacani

quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

quote:

Alıp oynarsın o zaman artistliğin kime :) oyun çok güzel olmuş ana fifa varken zaman ayırmak hata en fazla 10 dk dayanabildim.

En fazla 10 dakika dayanabildiyseniz; herkesin aradığı kriterler farklı demek ki. Artistlik demiyelim de yaptığım sadece gaflet içinde olanları en azından demo'yu denemeleri için teşvik edebilmekti.

• 
Sayfa: önceki 50565057505850595060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.