Şimdi Ara

Playstation 3 ve vista 64 bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar bir sorum olacak.vista 64 bit için playstation media server ile bağlanmayı denedim ama başaramadım acaba başka bir yol varmı dosyalarımı aktarmak için..xp makinede sorunsuz yapıyordum ama vista 64 bit ile yapamadım..cevaplarsanız sevinirim

• PS3 media server diye arattırın forumda. Değişik programlar yardımı ile bağlantı kurulabiliyor.
  • ilgin için teşekkürler rds..deneyeceğim
  • Buyrun kendi yöntemim;

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=30230559

Windows vista 64bit de denenmiştir...
  • goldpunch oldukça yararlı bir o kadarda sağlıklı bir bağlantı için fevkalede bir yöntem...ama sanırım xp deki ps3 media server programı gibi bir programla bağlanmayı becerebilirsem daha iyi olacak..yanlış anlama konun ve video anlatımın 10 numara harika bir bilgi kaynağı ama ben yinede sadece bir programla halledebilirsem sevineceğim.umarım bulabilirim
  • bende 2 ethernet var vista ultimate 32 bit kullanıyorum , ancak kopruleyemedım yaw? 2 side baglı ancak ps3 - pc baglantısı tanımlanamayan diyor, nasıl yapabılırım, ben media server baglantısını yapıyorum film izleyebiliyorum ama ps3 den internete giremiyorumhalbusukı pc de net baglantısı var ?

tesekkurler?

birde bunun kablolarla alakası olabılırmı ?
  • Medya Paylaşımı bölümünden,Bilignmeyen Aygıt a izin verdiniz mi?
  • evet kardes meya paylasımı hersey acıkk, ben kablodan suphelenıyorum yada pc de 2 ethernet kart var, 2 si aynı anda ınternet saglamıyordur dıye dusundum baska bırsey gelmedı cunku aklıma,

vista danmı acaba yaa lanet olsn bı baglantı beceremedım:(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.