Şimdi Ara

PLAYSTATION 3 -- 1.199 YTL !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.darty.com.tr/e_commerce/OYUN-KONSOLU/SONY/PLAYSTATION-3-60GB-SIYAH-p-9406-c-27.htm

fiyat çok mu iyii acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gakko$ -- 2 Kasım 2007; 19:57:55 >

• 2 gün önce mediamarkt'a gitmiştim orda da fiyat uygundu. tam hatırlamıyorum hangisi ama ya 1149 YTL ya da 1199 YTL idi. Ama 1199'dan fazla değildi eminim
  • media markt ta 1159 lira.. geçen hafta 1099 lira idi..:)
  • Dolar düşük olduğu için ucuz gibi görünüyor ama normal fiyatı. Zaten büyük indirim yaşadı malum 40gb lıklar da çıktı . eski modeller kayboluyor yavaş yavaş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Dolar düşük olduğu için ucuz gibi görünüyor ama normal fiyatı. Zaten büyük indirim yaşadı malum 40gb lıklar da çıktı . eski modeller kayboluyor yavaş yavaş.

40 gb olayı gerçekten iyi oldu fiyat güzel farkediyor..

bu arada ;

@kazaara

media markt'da 12 taksitli fiyatları ne kadar bilgin var mı ? evine ücretsiz getirip makinayı kuruyolar mı ?
  • aslında sağlam bir ekran kartı 300 YTL o da max. 2 sene gidiyor.. Sonra bi dünya masraf
    ee tabi bide sistem lazım oyun için-işlemcisidir ramıdır hdd sidir ıvır zıvır

en güzeli bu güzel fiyatlarda bi ps3 alcan enaz 5 sene götürür..

ama kopya oyunları olması lazım tabi,,
  • orjinal oyunlarla ps3 ün işi zor
  • yeni ps3 65 nano (cell işlemci) üretime sahip.unutmayın ısınma yok.ve dıyer ozellıkler 40gb olanları.eskılere aldanmayın
  • media markt nakit fiyatına taksit sadece world ve advantage kart lara yapıyo..

world e 5 advantage a 6 taksit..

diğer kartlara vade farklı taksitler yapılıyo..

mesela her karta 10 taksit %10 vade farkıyla oluyor..

36 aya kadar taksit yapılaibliyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: vipmail123

Arkadaşlar unutmayın SONY satılan her PS3'ten 300$ zarar ediyormuş(sözde)

Bunu da oyunlardan kurtarmaya çalışıyormuş...

ewet öyleymiş.doğru yani...çünkü bluray oynatıcılar 1499 ytl den satılırken ps3 1399 ytl ye satışa çıkmıştı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 4 Kasım 2007; 21:29:32 >
  • bugün ankara da ankamall ın alt katında bir dükkanda 999 etiket vardı.(almayı düşünmediğim için özelliklerine bakmadım)
  • ---

PLAYSTATION 3 -- 1.199 YTL !!
  • Yetkili yan dükkana kadar gitmişti bekle hemen çağırıyorum genç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.