Şimdi Ara

Plata çıkmak için şampiyon önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold 1'de takılı kaldım.Sürekli düşüp geri çıkıyorum fakat bir türlü yükselemiyorum.Gold 1'den Plata taşıyacak herolar önerirmisiniz?

• En basitinden ahri lb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold-plat elo arasında çok fazla fark görmüyorum. Ben xerath ve ziggs oynayarak çıkmıştım. Çünkü team fight çıktığında genelde focus olayını beceremediklerinden takımın en arkasından yüksek hasar çıkararak tf leri aldırıyordum. Lane aşamasında da kolay kolay ezilmiyorsun. (Leblanc'ın zaten instaban olduğunu varsayarak yazdım yoksa lb zorluyor kesinlikle)
  • Amumu alacaksın.
    AP veren Jung itemi - Liandry - CD bot - Gerisi takıma göre ap, ap-hp ve ya takıma destek verecek itemler dizebilirsin.
    Rünlerden gelen %5 cd ile erkenden %40 cd oluyor ve seri seri ganglar atıyorsun. Hem Q hem ulti çok hızlı doluyor. Ultin + E ile ADC ve APC'leri neredeyse teklersin.

Bu şekilde çok rahat taşırsın.
  • Khazix şu an akıyor resmen. Tanklara ezilmesin diye w heal bufflandı, üstüne de black cleaver gelince mis.

• Silent Enigma S kullanıcısına yanıt
    Khazix cidden bir başka olmuş yeni karabaltayla falan yeni metaya uygun bir jungle olmuş.
  • 1. si takımın çok mal olmayacak 2. si vayne kogmaw gibi herolar lb kata banla çünkü bu solo top ve jungle eşyası sayesıne dk 20 de 3 k canlı shyler sejuaniler udyrlar sionlar geliyor ve erimiyor vayne olmadan
  • GAREN... unutulmuş bi hero oynadığım her ranked maç win ve açık ara fark atılabiliyor . Topta vlad teemo rengar cassi riven nasus yorick gibi lanet herolara karşı oynadım ve hepsinde ezebildim çok optur ve ranked için birebirdir. Oyunu taşır op op op...
  • Malzahar

• Leona
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

Amumu alacaksın.
    AP veren Jung itemi - Liandry - CD bot - Gerisi takıma göre ap, ap-hp ve ya takıma destek verecek itemler dizebilirsin.
    Rünlerden gelen %5 cd ile erkenden %40 cd oluyor ve seri seri ganglar atıyorsun. Hem Q hem ulti çok hızlı doluyor. Ultin + E ile ADC ve APC'leri neredeyse teklersin.

Bu şekilde çok rahat taşırsın.

Cinderhulk
  • ben gravesle çıktım.beyni olan bi sup bul
  • mid için ahri lb xerath
  • Ne oynarsan oyna çıkarsın.gold 1=plat5 elo olarak fark yok.rahat hissettiren, iyi oynadığın herolarla oyna.mesela adc kaldığında hep luci oynarım.alışkın olunca daha iyi oynuyorsun, oynarken gelisiyorsun.

Edit: top mid adc için lanei ezecek herolar seç ve ez.jungle ve supportta takım savaşı kazandıracak sampiyonlar seç.support braum op bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kozmic Blues -- 1 Mayıs 2015; 12:32:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen sen ol çıkma psikolojini,sinirlerini bozmak istemiyorsan
  • Öncelikle bir duo bul ve bot pre girin
    adc ve supp heroları uyumlu olsun bkz: Lucian, thresh vb.
    Eğer duo bulamıyosan önerebilecem hero rengar
  • plata çıkma

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydeath05 -- 1 Mayıs 2015; 23:36:36 >
  • Hiç ADC bilgim olmadığı halde boostlarken full Graves oynayarak çıkartmıştım. Pozisyon al tflerde yeter, laning aşaması çok önemli değil.
  • Ben braum ile çıkmıştım oralardan. TF sırasında kalkanı açıyorsun kalkan sırasında bir sürü skill engelleniyor düz vuruşlarda dahil, adamlara sıra sıra birer kez vuruyorsun ardından arkadaşlarında vurunca zaten çoğu stun yiyor birde buna ulti ekleniyor aman Allah'ım ADC'yi korumak için çok güzel bir şampiyon. Tabi birazda sana kalmış bir olay bu karakteri beğenmeyebilirsin oynarken sıkılabilirsin onada saygı duyarım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.