Şimdi Ara

Plat5 oyunun en lanet en kötü kümesidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eloboost olayını çıkaran vatandaşın burdan annesine saygılarımı sunuyorum. Eloboost yaptıran şahısların ise sülalerine saygılarımı sunuyorum. Bronz kümesinden sonra oyunun en kötü kümesi plat5 kümesidir.10 kişiden 5inin eloboost olup bilmem ne evlatlarıyla kaynayan bir ligtir.

Plat5 oyunun en lanet en kötü kümesidir.

Bu görmüş oldugunuz 2 adet onun bunun evladını gördüğünüz an çıkın oyundan. Teşekkürler.

• :(
  • Sen Tr Diamond 5 gormemisin belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plat 5'i çok abartiyorsun,evet kötü oyuncular gelecek ama onları sırtlamak senin elinde.Bu arada sistem ne kadar saçma değil mi,tırmanmak için olduğun ligden daha iyi oynamalisin yani plat 4 olmak istiyorsan plat 3-4 gibi oynamalısın.

• YETER LAN YETER

BRONZDUK BRONZA ELO HELL DEDILER
    SILVER OLDUM MUTLU OLDUM SILVER YENI ELO HELL DEDILER
    GOLD OLDUM PLAT ASAGISI KOMPLE ELOHELL DEDILER
    PLAT OLUNCA DA PLAT EN LANET KUME OLDU ARKADAS YETER LAN
  • Daha diamond 5 gormedin sen dua et plat 5 e

• quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

YETER LAN YETER

tr elo hell
  • Arkadaş duygularımı yansıtmış ben smurfum diyip 3-10 gidiyolar. Bugün 15-8 giden fizz bize skorunuz kötü diye aglamayin diyodu 70 farmiyla. Bi garip yer düşsen düşemiyon çıksan çıkamıyon bataklık gibi. Gerçi her ligin 5. kumesi ayni.

• Sakın ol şampuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

YETER LAN YETER

bir insandan her zaman daha iyisi vardır skt de oynasan bile fakerin feedlediği maçlar var yani feeder dediğimiz şey karşıya daha yeteneklinin gelmesidir sadece.
  • Belki de adam tek şampiyonu oynayarak o lige yükselmiştir. Cowsep gibi mesela. O şampiyon da nerflenince ya da yasaklanınca adam da bitmiştir.

• http://euw.op.gg/summoner/userName=filojistonnn

Katılıyorum çok iyi adamlar geliyor takıma
  • platta taşımanın yolu jungler
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

http://euw.op.gg/summoner/userName=filojistonnn

Katılıyorum çok iyi adamlar geliyor takıma

wow nice hell
  • op.gg mmr ı normal gösteriyor hala hell de bile değilim ama yıldım yav Plat 1 serilerinden Plat 4 e düşme konumuna geldim. Yeni champ seçim gelince tr de ki hesapla oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 12 Ocak 2016; 14:54:39 >
  • Yüzde yüz hak veriyorum plat 5 elo helldeydim o kadar kötü adamlar geliyordu ki oyun bilgisi 0 olan sonra çıldırdım ben burayı haketmiyorum dedim. Adamlar cidden taşınmıyordu yani. Mekaniklerim süper olmasada oyun bilgimle daha iyi eloları hakettiğimi düşünüyodum. Hesabı plat 3 0 lpye e boostlattım 50 tlye hell den çıkması için. Sonra kendim plat 1 83 lp oldum şuanda ve çoğu oyunu taşıyorum. Çünkü en azından oynayan adamlar taşınabilicek kapasitede laftan sözden anlıyorlar. Gerçi elmas 5 kanserleride gelmeyi başladı yavaştan şimdi ne olcak bakalım. İnanmayanlara benim hesap=http://tr.op.gg/summoner/userName=Medicci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Medicci -- 12 Ocak 2016; 22:56:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medicci

Yüzde yüz hak veriyorum plat 5 elo helldeydim o kadar kötü adamlar geliyordu ki oyun bilgisi 0 olan sonra çıldırdım ben burayı haketmiyorum dedim. Adamlar cidden taşınmıyordu yani. Mekaniklerim süper olmasada oyun bilgimle daha iyi eloları hakettiğimi düşünüyodum. Hesabı plat 3 0 lpye e boostlattım 50 tlye hell den çıkması için. Sonra kendim plat 1 83 lp oldum şuanda ve çoğu oyunu taşıyorum. Çünkü en azından oynayan adamlar taşınabilicek kapasitede laftan sözden anlıyorlar. Gerçi elmas 5 kanserleride gelmeyi başladı yavaştan şimdi ne olcak bakalım. İnanmayanlara benim hesap=http://tr.op.gg/summoner/userName=Medicci

Çok para vermişsin 2 lig için.Asıl sorun p5 değil d5 gelince anlarsınız :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.