Şimdi Ara

Piyasa Bir Garip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 hafta önce acil nakit ihtiyacından aracımı satılığa çıkardım(2020 audi a3).

biniciye gitsin istedim o yüzden arabam.com fiyatına yakın bir fiyattan ilana çıktım, benim koyduğum fiyata pert kayıtlılar vardı.

arabam.com 962 bin fiyat biçti, piyasa ortalaması 1.020.000 görünüyordu ben 980'den ilana koydum ve 960'a verecektim ama 1 hafta boyunca soran olmadı.

955 bine arabam.com aracımı aldı, bugün aracı alakasız bir galerinin ilanında buldum, yeni fiyat 1.100.000tl

bu işte bir terslik var ama... fena düdükleniyoruz beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 3 Nisan 2023; 12:58:52 >

• Galericilere falan sorsaydınız o siteye vermeden önce? Bir milyon kolay bulunan para değil. Hele dizelse kimse o paraları vermek istemiyor artık, Muhtemelen ilan veren galeri bir milyona bırakır en son, onların fiyatında pazarlık payı vardır.

• Hocam zaten piyasa al satci dolu.
    Adam alip ustune 20 30 koyuyor en aşağı.

Piyasa sifir arac ve uygun fiyat gelmezse piyasa düşmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hetşat kullanıcısına yanıt

araç 35 tfsi otomatik, en mantıklı modeli yani ve kimse 100 bin lira düşmez dostum ben milyonluk arabada 15 bin indirim için dil döktüm zamanında iplemediler, galeriyle pazarlığa girsen ki ilandaki galeri genelde lüks araç satıyor, ineceği taş çatlasa 25-30 iner.

galerinin çok farklı fiyat vereceğini sanmıyorum ama alsatçı olsam kaçırmazdım benim arabayı çünkü gayet uygundu fiyatı, alırdım 1 hafta sonra 100 bin koyar üstüne 70-80 karla satmaya bakardım, şartlar böyle olunca karaborsa düzenine döndü...

• Bu düdüklenmek değil ki bayram öncesi piyasa hareketlenir. Hareketlenmeden önce bir hafta 10 gün piyasa durur Siz durduğu zamanda ilana girmişsiniz, zamanınız yokmuş galeri almış ilana koymuş. Hiç bir galerici de 1 milyon para bağlayıp 100 110 bin kazanmadan risk almaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.