Şimdi Ara

pirelli p7 cinturato lastik nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
64.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pirelli p7 cinturato lastik nasıldır. araç opel astra enjoy sp. twinport

• bütçeniz ne kadar ona göre tavsiye verelim ama cinturato p7 de iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

bütçeniz ne kadar ona göre tavsiye verelim ama cinturato p7 de iyidir
    Auto Haber'deki Onno Usta'ya göre en sessiz lastiklerdenmiş.
    Ben Vectra B'de (yine Onno Usta'nın tavsiyesine uyarak) Nokian H kullandım. Bence gayet sessiz ve ıslak zeminde başarılı bir lastik. Sadece kış şartlarına uygun değil; tam anlamıyla yaz lastiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yonga

Auto Haber'deki Onno Usta'ya göre en sessiz lastiklerdenmiş.
    Ben Vectra B'de (yine Onno Usta'nın tavsiyesine uyarak) Nokian H kullandım. Bence gayet sessiz ve ıslak zeminde başarılı bir lastik. Sadece kış şartlarına uygun değil; tam anlamıyla yaz lastiği.

Alıntıları Göster
    bütçem 200'e kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batlı

bütçem 200'e kadar.

hocam lastik ölçüleriniz kaç ve bu bütçe tek lastik için mi
  • quote:

quote:

bütçem 200'e kadar.

Alıntıları Göster
    Beklentileriniz nedir ? Az yakmasını sağlayacak , hızlı kullanımlara uygun , güvenli , yeterince konfor sağlayan sessiz bir lastik istiyorsanız alın

• quote:

bütçem 200'e kadar.

Alıntıları Göster
    Sert lastiktir. İlk zamanlarda yumuşak gelebilir ama 2-3 yıl içinde Michelin gibi markalara göre daha fazla sertleşmesi yüksek olasılıklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaCKeRBoY64

Sert lastiktir. İlk zamanlarda yumuşak gelebilir ama 2-3 yıl içinde Michelin gibi markalara göre daha fazla sertleşmesi yüksek olasılıklıdır.

Alıntıları Göster
    225/55/R16W ölçüsünü kullanıyorum
    yaklaşık 20000 km oldu

ben memnunum...
  • quote:

quote:

bütçem 200'e kadar.

Lastik olculerim 205 55 16. Topladm dort lastik icin en fazla 800 tl butcem var. Lastikten aradigim ozellik konfor sessizlik ve ozellikle stabilize yollara dayanikli. Yuksek hizlarda guvenebilecegim bir lastik. Bir pirelli bayisi bu lastigin cesitli kuruluslarin testlerinen cok iyi dereceler aldigini gosteten katalog gosterdi. Autoshow ergisindede gene bir testte birinci oldugunu gosteren bir sayfayi gosterdi bana.
  • quote:

pirelli p7 cinturato lastik nasıldır. araç opel astra enjoy sp. twinport

Mercedes E200 CGI'nin üzerinde standart olarak geliyor bu lastik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanokur

quote:

pirelli p7 cinturato lastik nasıldır. araç opel astra enjoy sp. twinport

Mercedes E200 CGI'nin üzerinde standart olarak geliyor bu lastik.
    Bridgestone Turanza ER300 de düşünebilirsin.
    Kendini kanıtlamış, sınıfının en başarılı ve uygun fiyatlı lastiklerinden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Bridgestone Turanza ER300 de düşünebilirsin.
    Kendini kanıtlamış, sınıfının en başarılı ve uygun fiyatlı lastiklerinden biridir.

Alıntıları Göster
    Haziran ayında tanesini 235 TL'den almıştım 225/45 R17 ölçüsünde..Bridgestone'lerden sonra inanılmaz memnun kalmıştım rahatlıkla tavsiye edebilirim..
  • Bridgestone icin cok sert diyorlar. Gerci pirelli icibde oyle diyorlar. Anladigim kadariyla pirelli alirsam beni cok sikintiyasokmiyacak. Orta kalitede bir lastik sanirim..
  • quote:

Bridgestone icin cok sert diyorlar. Gerci pirelli icibde oyle diyorlar. Anladigim kadariyla pirelli alirsam beni cok sikintiyasokmiyacak. Orta kalitede bir lastik sanirim..
    P7 ust sinif bir lastiktir, ER300 de dusunebilirsiniz alternatif olarak.
  • Az once bir rot balansciyla gorustum. Aman abi pirelliden uzak dur diyor. Buraya gelen bazi pirelli kullanicilarinda tel kirikliklari tespit ettik kac kere burada diyor..
  • quote:

Az once bir rot balansciyla gorustum. Aman abi pirelliden uzak dur diyor. Buraya gelen bazi pirelli kullanicilarinda tel kirikliklari tespit ettik kac kere burada diyor..
    pirelli F1 lastiklerini Türkiye de üretiyor bildiğim kadarıyla, bi bridgestone veya michelin tacrübesi kadar yoktur, ama eminim yinede iyi bir lastiktir, zaten piyasada esas üretici kaç tane varki bilinen, bide goodyear var, bunlar hep birinciliğe oynayan lastikler, sonra japonlar geliyor, yokohama, toyo, vs.vs. sonrada 3. grup başlıyor, kumho, conti, kore malları yani... pirelli iyidir, kuşkusuz alınız, ilk dördün içindeki en ucuz lastik bile iyidir, pirelli, bridgestone, michelin, goodyear, içinden en ucuz hangisi ise onu tercih edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

pirelli F1 lastiklerini Türkiye de üretiyor bildiğim kadarıyla, bi bridgestone veya michelin tacrübesi kadar yoktur, ama eminim yinede iyi bir lastiktir, zaten piyasada esas üretici kaç tane varki bilinen, bide goodyear var, bunlar hep birinciliğe oynayan lastikler, sonra japonlar geliyor, yokohama, toyo, vs.vs. sonrada 3. grup başlıyor, kumho, conti, kore malları yani... pirelli iyidir, kuşkusuz alınız, ilk dördün içindeki en ucuz lastik bile iyidir, pirelli, bridgestone, michelin, goodyear, içinden en ucuz hangisi ise onu tercih edin...

Continental, Alman malıdır
  • quote:

Bridgestone icin cok sert diyorlar. Gerci pirelli icibde oyle diyorlar. Anladigim kadariyla pirelli alirsam beni cok sikintiyasokmiyacak. Orta kalitede bir lastik sanirim..

Bridgestone'nun sert olduğu doğrudur yapısı gereği sert hamurlu bir lastiktir.Yol tutuşu iyi olmakla birlikte biraz daha gürültülü bir lastiktir..Ben 2 farklı araçta uzun km'ler boyunca Bridgestone kullandım ama açıkçası konfor yönünden pek memnun kalmadığım için ilkinde Michelin'le son seferde de Pirelli P7 Cinturato ile değiştirdim..P7'nin performans ve sessizlik yönünden gayet tatminkâr ve ayrıca üst sınıf bir lastik olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
  • quote:

quote:

quote:

bütçem 200'e kadar.

Lastik olculerim 205 55 16. Topladm dort lastik icin en fazla 800 tl butcem var. Lastikten aradigim ozellik konfor sessizlik ve ozellikle stabilize yollara dayanikli. Yuksek hizlarda guvenebilecegim bir lastik. Bir pirelli bayisi bu lastigin cesitli kuruluslarin testlerinen cok iyi dereceler aldigini gosteten katalog gosterdi. Autoshow ergisindede gene bir testte birinci oldugunu gosteren bir sayfayi gosterdi bana.

hocam söylediğiniz ölçüde kendi aracımda Cooper Zeon CS6 modelini kullanıyorum 2 tanesini 350liraya almıştım memnunum isterseniz bir inceleyin.

http://www.coopertire.co.uk/content/cooper-zeon-cs6

bu linkte de Cinturato P7 nin kullanıcılar tarafından yorumları var:

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Pirelli/CINTURATO-P7.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 8 Eylül 2011; 16:30:09 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bütçem 200'e kadar.

hocam söylediğiniz ölçüde kendi aracımda Cooper Zeon CS6 modelini kullanıyorum 2 tanesini 350liraya almıştım memnunum isterseniz bir inceleyin.

http://www.coopertire.co.uk/content/cooper-zeon-cs6

bu linkte de Cinturato P7 nin kullanıcılar tarafından yorumları var:

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Pirelli/CINTURATO-P7.htm

Alıntıları Göster
    continental premium contact II kullnıyorum sessiz ve rahat lastik memnunum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.