Şimdi Ara

Piranha tabletleri karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi Piranha'nın Businnes Tab 10.1 ve Businnes II Tab 9 adında iki tableti var. Vatan'da fiyatları sırayla 432 ve 399 tl. Benimse ikisine de param yetiyor ve tableti akla gelebilecek her konuda kullanacağım. Hangisini almam daha mantıklı olur ? Yardım ederseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZornDesLammes

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Piranha'nın Businnes Tab 10.1 ve Businnes II Tab 9 adında iki tableti var. Vatan'da fiyatları sırayla 432 ve 399 tl. Benimse ikisine de param yetiyor ve tableti akla gelebilecek her konuda kullanacağım. Hangisini almam daha mantıklı olur ? Yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşım merhaba
    Ben Businnes II 9 tableti kullanıyorum çok memnunum,10.1 olan tablet özellik olarak tabiki daha iyi duruyor ancak alacaksan Vatandan alacagına aşşagıdaki linkden al ben ordan aldım fiyat farkı korkunç
    http://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?itemCode=100354

• quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

quote:

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Piranha'nın Businnes Tab 10.1 ve Businnes II Tab 9 adında iki tableti var. Vatan'da fiyatları sırayla 432 ve 399 tl. Benimse ikisine de param yetiyor ve tableti akla gelebilecek her konuda kullanacağım. Hangisini almam daha mantıklı olur ? Yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşım merhaba
    Ben Businnes II 9 tableti kullanıyorum çok memnunum,10.1 olan tablet özellik olarak tabiki daha iyi duruyor ancak alacaksan Vatandan alacagına aşşagıdaki linkden al ben ordan aldım fiyat farkı korkunç

ilgine teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

quote:

Arkadaşım merhaba

ilgine teşekkür ederim

bendede 9" olan var 1 aydan fazladır kullanıyorum. direk usb girişi olmasından dolayı tercih etmiştim. wireless gücünü yükseltmek isityorum (komsudan alamıyorumda tabletle interneti)
    android sistemler wireless adaptrei nasıl tanıtabiliriz . windows 7 direk tanıyor. birde işe yaracak kullanıslı program varmı tavsiye edeceginiz ben oğlum için aldım yaşı biraz küçük olsada çok memnun kaldım.. advance task killer ı ben tavsiye edeyim yavaşlamaları büyük ölçüde engelliyor.

• http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/piranha-business-lll-zeus-white-tab-10-1-75237226

ARKADAŞLAR PİRANHA BUSİNESS III ZEUS WHİTE TAB 10.1 ÇOK UCUZ.

TABLET 1 AYLIKTIR.TEMİZ.KUTUSU VAR GARANTİSİ VAR 2 YILLIK.ALIM DURUMUNDA 2-3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLMEKTEDİR.

ANDROİD 4.1 GÜNCEL. İLGİLENENLERİ BEKLERİM
  • arkadaşlar akbank mtv kampanyasından piranha Pro II Tab 7.0 140 liraya geliyor. ama bazı sorularım var

1-okulda öğrencilere belgesel izletmek için bu tablet alınır mı? yani projeksiyon makinesine bağlanır mı?
    2-Navigasyonu var mı?ücretli mi
    3-World excel gibi ofis programlarını kullanabilir miyim acaba?

bana bu özellikler lazım yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkfloyd1453

arkadaşlar akbank mtv kampanyasından piranha Pro II Tab 7.0 140 liraya geliyor. ama bazı sorularım var

1-okulda öğrencilere belgesel izletmek için bu tablet alınır mı? yani projeksiyon makinesine bağlanır mı?
    2-Navigasyonu var mı?ücretli mi
    3-World excel gibi ofis programlarını kullanabilir miyim acaba?

bana bu özellikler lazım yardımcı olursanız sevinirim

1 - Projeksiyon için biraz uğraşlı olabilir. Pro tab'in MiniHDMI girişi varsa Mini HDMI to HDMI kablo bulabilirsiniz ama bide HDMI to VGA gerekir. Mini HDMI to VGA bulursan direkt bağlayabilirsin projektöre. Mini HDMI girişi yoksa hiç bağlanmaz usb ile falan bağlamak lazım.
    2-Cihazın kendine ait navigasyonu varmı bilmiyorum. ama GPS varsa yüksek bir ihtimalle vardır. Uygulamasından emin değilim ama Maverick gibi uygulamalarla sadece GPS ile navigasyon yapabilirsiniz.
    3- Cihazın kendi uygulaması ile birlikte (varsa) kullanabilirsiniz. Yoksa Kingsoft Office Free kullanarak hem belge oluşturabilir hemde belge görüntüleyebilirsiniz.

Cihazı satın alırsanız size 3 uygulama önerebilirim.

1 - Clean Master
    2 - DU Speed Booster
    3 - DU Battery Saver

Clean Master, sizin dosyalarınıza dokunmadan bütün gereksiz dosyaları silebilir.
    DU Speed Booster cihazınızı hızlandırır.
    DU Battery Saver pil ömrünün korunmasına ve optimize edilimine yardımcı olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.