Şimdi Ara

Piranha Encore 7,0 // Piranha Couger 7.0 sizce hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iki ürün arasında kararsız kaldım. ikisinin arasındaki tek fark var

1 - encore de igo başarsoft var yıllardır rahatlıkla kullandığım sevdigim harita
    2 - Couger de piranha navigasyon yazılımı var. kullanımı nasıldır kolaymıdır zormudur?

aralarındaki tek fark navigasyon yazılımı sizce hangisi daha rahat kullanılır?

Link Encore :http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-encore-70-inc-navigasyonlu-oto-ses-ve-goruntu-sistemi/productDetails.aspx?productId=otpirencore&categoryId=17545#Gorseller

Link Couger :http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otpircougar&categoryId=17545#Gorseller

• quote:

Orijinalden alıntı: PaRaDoXPoYRaZ

Arkadaşlar iki ürün arasında kararsız kaldım. ikisinin arasındaki tek fark var

1 - encore de igo başarsoft var yıllardır rahatlıkla kullandığım sevdigim harita
    2 - Couger de piranha navigasyon yazılımı var. kullanımı nasıldır kolaymıdır zormudur?

Sizde yazmışsınız, aralarındaki tek fark navigasyon yazılımı diye ama bu farktan dolayıda HARİTA farklı olacak malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Arkadaşlar iki ürün arasında kararsız kaldım. ikisinin arasındaki tek fark var

Sizde yazmışsınız, aralarındaki tek fark navigasyon yazılımı diye ama bu farktan dolayıda HARİTA farklı olacak malesef.

bende o yönden dertliyim zaten :>> riske atmayıp encore yi almayı düşünüyorum en azından yıllardır kullandığım bildigim bi yazılım rahatça kullanırım diye düşünüyorum

Edit: mp3 veya radyo dinlerken harita ekranını görebilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaRaDoXPoYRaZ -- 6 Ekim 2012; 13:53:17 >

• quote:

mp3 veya radyo dinlerken harita ekranını görebilirmiyim?

Mp3 dinlerken görebilirsiniz herhalde hocam tam olarak bilemiyorum sistemi, ama Radyo dinlemek kısmını anlayamadım. Cihazdan radyo ilk defa sizde duydum cihazdan mp3 çalınabiliyor.

Not: Bu cihazı bilmiyorum, kullanmadım
  • anladım hocam. bazı dounledin lerde fark ettim navigasyonu açınca radyo dinleyemiyorsun yada mp3 çalamıyorsun harita ekranı kayboluyo radyo dinlerken ilginç bişey oluyo :>>
  • quote:

anladım hocam. bazı dounledin lerde fark ettim navigasyonu açınca radyo dinleyemiyorsun yada mp3 çalamıyorsun harita ekranı kayboluyo radyo dinlerken ilginç bişey oluyo :>>

Kusura bakmayın hocam ben sizin cihazların linkine bakmamıştım

Doubledinn olduğunu siz yazınca anladım. Ben normal PND sanmıştım.

Ne olursa olsun haritası iyi olanı seçin, harita ve yazılım çok önemli. İgo ve Başarsoft iyi bir ikili

• ENCORE 7 nin iç görünümü lazım bir kablo kopmuş nerden çıktığı belli değil. görünümü olan arkadaşlar yollarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.