Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (338. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler noTraffic S Type cihaza harita güncellemesi yapmak için.
    http://piranha.com.tr/destek/product.php?product_id=311
    adresinden ilgili yazılı indirip üye oldum ve 2014 3 güncellemesini yükledim yükleme bitince 181mb yazıyor.
    Bu işlemden sonra navigasyonda adres girmeye çalıştığımda. Ülke Yok hatası oluyorum.
    Sorun ne olabilir nasıl giderebilirim.
    Konu hakkında acil döüş yaparsanız sevinirim.
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Pm ile gerekli bilgileri yolladım. İlgi alakanız için sonsuz teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar,piranha tahoe sahibiyim.orjinal haritası hiç kullanışlı değil.daha görünümü güzel böyle yolları filan asfalt gösteren görseli iyi olan vede kullanması kolay adresi daha kolay bulabilen bir harita satın alıp kullanabilirmiyim? aslında bir igo haritası yüklemişlerdi birisi kullanışlı vede kolaydı ancak kopya olduğu için içime sinmedi hakta kalmamak için sildim.parasıyla bir harita satın alıp yükleyip kullanmak istiyorum.Acaba mümkünmüdür ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidelimehmet

İyi günler noTraffic S Type cihaza harita güncellemesi yapmak için.
    http://piranha.com.tr/destek/product.php?product_id=311
    adresinden ilgili yazılı indirip üye oldum ve 2014 3 güncellemesini yükledim yükleme bitince 181mb yazıyor.
    Bu işlemden sonra navigasyonda adres girmeye çalıştığımda. Ülke Yok hatası oluyorum.
    Sorun ne olabilir nasıl giderebilirim.
    Konu hakkında acil döüş yaparsanız sevinirim.

Sayın cidelimehmet,

http://fullteknikdestek.blogspot.com.tr/2014/11/notraffic-navigasyon-harita-dosyalari.html adresinden cihazınıza ait harita dosyalarını indirip cihaza yükleyin. Güncelleme sırasında hata oluşmuş ve harita dosyalarınız hasar görmüş. Bu dosyaları cihaza yükledikten sonra tekrar güncelleyin.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: chees007

Pm ile gerekli bilgileri yolladım. İlgi alakanız için sonsuz teşekkür ederim.

Sayın chees007,

Dosyalarınızı istedim. Yükleme işlemleri tamamlanınca PM den size iletirim.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ad3m

Merhaba arkadaşlar,piranha tahoe sahibiyim.orjinal haritası hiç kullanışlı değil.daha görünümü güzel böyle yolları filan asfalt gösteren görseli iyi olan vede kullanması kolay adresi daha kolay bulabilen bir harita satın alıp kullanabilirmiyim? aslında bir igo haritası yüklemişlerdi birisi kullanışlı vede kolaydı ancak kopya olduğu için içime sinmedi hakta kalmamak için sildim.parasıyla bir harita satın alıp yükleyip kullanmak istiyorum.Acaba mümkünmüdür ?

Sayın Ad3m,

Satın alıp kullanabilirsiniz. Ancak Igo firması yazılımlarını tek olarak malesef satmıyorlar ancak genede Türkiye temsilcileri olan Başarsoft firmasıyla görüşün size yardımcı olacaklardır.

Kolay gelsin.
  • Firmalarla görüştüm yazılım satmıyoruz diyorlar.Ya sıfır cihaz alınacak yada korsan yükleyip kullanılacak

• piranha tablet var, temiz olarak 2 hafta kullandık fakat durduk yerde bozuldu...
    açmaya çalıştığımda ekranda piranha yazısı çıkıyor ve öylece kalıyor üstelik sıfır almıştık...

şimdi ne olacak efendi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalotesi

piranha tablet var, temiz olarak 2 hafta kullandık fakat durduk yerde bozuldu...
    açmaya çalıştığımda ekranda piranha yazısı çıkıyor ve öylece kalıyor üstelik sıfır almıştık...

şimdi ne olacak efendi?

Bilgisayardan yazılım at tabletine

• A.T.U. A kullanıcısına yanıt
    yazılım at derken?
    3d studio max mi atayım ya da mozilla firefox falan mı yükleyeyim...
    hayret bi şe yeeaaa...!!!
    adım adım anlat da, hem ben hem de bu sorunla karşı karşıya kalanlar fayda görsün, senin de arkandan hayır duası etsin...

yazılım at..lafa bak..ne yazılımı?
    yazılım derken, tonla, çeşit çeşit yazılım var...
    neyin kimin yazılımı, neyle - nasıl atacam...
    ve niye böyle bir sorun var içine soktuğumun piranha markalı ürünlerde...

• http://m.youtube.com/watch?v=wAPOlhz7l1E

Bu linkte tablete nasıl rom yükleyeceğin anlatılıyor

http://fullteknikdestek.blogspot.com.tr/2014/09/piranha-tablet-pc-yazlm-rom-dosyalar-ve.html?m=1

Bu linktende tabletinin rom unu bul onu indir sonrada videodaki talimatları yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalotesi

yazılım at derken?
    3d studio max mi atayım ya da mozilla firefox falan mı yükleyeyim...
    hayret bi şe yeeaaa...!!!
    adım adım anlat da, hem ben hem de bu sorunla karşı karşıya kalanlar fayda görsün, senin de arkandan hayır duası etsin...

yazılım at..lafa bak..ne yazılımı?
    yazılım derken, tonla, çeşit çeşit yazılım var...
    neyin kimin yazılımı, neyle - nasıl atacam...
    ve niye böyle bir sorun var içine soktuğumun piranha markalı ürünlerde...

Kusuruma bakmayın bilmiyordum bu kadar cahil olduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.T.U. -- 17 Şubat 2015; 7:34:42 >

• ÇOK ÖNEMLİDİR TÜM PİRANHA GRANDE KULLANICILARI İÇİN :

Piranha firma temsilcisi ve yetkilisi arkadaşımıza tüm Piranha Grande telefonları ana sayfamızdaki arkadaşlarım adına şunu iletmek ve sormak istiyorum :

Anlaşıldıgı üzere Piranha firması olarak Grande'lere hiçbir güncelleme destegi vermeyeceksiniz , çünkü telefonu aldıgımızdan beridir tüm güncelleme sorularına her zaman'' çalışılıyor gelecek Grande için Android 4.4 kodları dağıtılmadı bu nedenle kesin bir bilgi yada tarih veremiyorum. Konu ile ilgili gelişme olursa sizi bilgilendiririm. '' gibi günü kurtaran cevaplar verildi ,ama hala ortada birşey yok , olacagıda yok anlaşılan , artık tüm ümitlerimiz BİTTİ ... Çünkü yeni model de çıktıgı için bizlerin hükmü kalmamıştır sanırım ?...

Durum bu ise bizlere ; '' Garantiniz geçerli olmak üzere Sizlere Rot ve Rom yapma izni veriyoruz '' diyerek bir izin verin bari bizlerde bunu degerlendirerek
    telefonumuzu daha stabil ,daha kullanılır bir hale getirelim ... Hiç degilse bizlere bu anlayışı gösterin...Sayın yetkililerden bu istegimizi geri çevirmemelerini rica ediyor ve
    Olumlu cevaplarınızı bekliyoruz ...
    ....Selamlar

• piranha grandeye desteginiz devam ediyor mu onu almak istiyordum lakin ona daha kitkat gelmemis neden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

piranha grandeye desteginiz devam ediyor mu onu almak istiyordum lakin ona daha kitkat gelmemis neden

Sen kitkatı bırak daha bir tane güncelleme gelmemiş

• Merhaba oğlum Grande telefonunun açılış desenini unutmuş.telefona nasıl hard format atabilirim.

• piranha charger y type teyp aldım fakat bas tiz ayarını bulamıyorum.ses tuşuna basınca bi kaç menü çıkıyor fakat sağ sol arka ön ayarları falan var fakat bas tiz yok.kullanım kitapçığında da bas tiz ayarı var gözüküyor. bu modellerde bu ayar yokmu acaba?
  • Herkese İyi Günler arkadaşlar.

Elimde resimdeki GPS cihazı bulunmakta.Bu cihazı aldığım zaman ömür boyu ücretsiz harita güncelleme imkanı var demişlerdi.Neredeyse 2-2.5 yıl geçti ve yollar,sokaklar değiştiği için harita güncellemeye ihtiyaç duyuyorum.Fakat bunu nasıl yapacağıma dair bilgi sahibi değilim.Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

Piranha Destek Cevaplıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Micro_Processor -- 16 Mart 2015; 1:31:45 >
  • iyi çalışmalar. benim sıkıntım piranha sigma navigasyon cihazımda navigasyon menüsü açılmıyor. sanırım format işleminde yedek almadığım için tüm dosyaları sildim. cihaz normal olarak çalışıyor ama haritalar için navigasyon menüsü açılmıyor. yedek almayıde unuttum belgeler gitti anlayacağınız. geri almak için çok uğraştım ama beceredim. cihazım piranha sigma p38703298. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
  • Iyi gunler bende 1 hafta once piranha bee plus mp3 calar aldim. Iyi guzel caliyordu ama bu gun ses bozuk bir sekilde gelmeye basladi. Kulaklikta sorun yok 5 kulakliklada denedim. Ne yapmam gerek simdiden tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.