Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Rıdvan bey piranha pathfinder cihazıma daha önce rom ve harita yazılımı göndermiştiniz kurulumu yaptım cihaz gayet güzel çalışmakta fakat güncelleme için Naviextras Toolbox'a bağlanmıyor eskiden bağlanıyodu yardımlarınızı rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: mortakal

quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

ürün güncellemesi var diye aldım 2013 te dosyasını koymuşsunuz 1 yıldır güncelleme gelmemiş cihaza 2014 bitecek hala güncelleme yok siz nasıl iş yapıyorsunuz 2014 güncellemesi nerde çogu yeri navigasyon bulamıyor eger güncelleme gelmeyecekse cihazı iade edeceğim

• Helal olsun size, forumda okadar kullanıcı var şurda güncelleme gelmemesi konusunu tek dile getiren 3 kişiyiz. İmzanıza eklemeyi unutmayın sizde.

• Tüm sorular cevaplanıyor güncelleme konusu es geçiliyor. 2014 ağustostayız ama, servis övünerek tam bir yıl önceki güncellemeden bahsediyor.

Sayın mortakal,

Bu konu hakkında navteq ile görüşüyorum ordan gelecek bir yanıtla size cevap vermek istedim bu nedenle sorunuza cevap vermedim. 2014 güncellemesi ve tarihi konusunda net bir bilgi aldıktan sonra konuyu size aktaracağım.

Son durum hakkında bilgi verebilirmiiniz ?

• quote:

Değerli Piranha Kullanıcıları,

Firmamız, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini; müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktır. Kullanıcılarımızdan gelen soru, şikayet ve önerileri müşteri memnuniyeti ve sorunların çözümü konusunda bundan sonra donanım haber üzerinden de destek vermeye çalışacağız. Ayrıcahttps://piranha.com.tr/support/index.php adresinden SSS lara ulaşabilir, https://piranha.com.tr/support/client_services.php adresinden mail yoluyla müşteri temsilcilerimize sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Rıdvan bey, iphone için piranha trafikli navigasyon satın almıştım appstore dan, ios 7 güncellemesi sonucu çalışmadı, silip yeniden yükleyin dendi, sildim ama appstore da türkiye mağazsında yok diyor, teknik destekten bir bayana ulaşabildim ama o sinirlerimizi daha da kabarttı, bu sitede sizin bir çözüm öneriniz olduğunu duydum ama sitede bulamadım, lütfen yardım eder misiniz, tekrar nasıl yükleyeceğim,, şuan ki sürümüm iphone 4s İOS 7.1.2

• quote:

Değerli Piranha Kullanıcıları,

Firmamız, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini; müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktır. Kullanıcılarımızdan gelen soru, şikayet ve önerileri müşteri memnuniyeti ve sorunların çözümü konusunda bundan sonra donanım haber üzerinden de destek vermeye çalışacağız. Ayrıcahttps://piranha.com.tr/support/index.php adresinden SSS lara ulaşabilir, https://piranha.com.tr/support/client_services.php adresinden mail yoluyla müşteri temsilcilerimize sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Rıdvan bey, iphone için piranha trafikli navigasyon satın almıştım appstore dan, ios 7 güncellemesi sonucu çalışmadı, silip yeniden yükleyin dendi, sildim ama appstore da türkiye mağazsında yok diyor, teknik destekten bir bayana ulaşabildim ama o sinirlerimizi daha da kabarttı, bu sitede sizin bir çözüm öneriniz olduğunu duydum ama sitede bulamadım, lütfen yardım eder misiniz, tekrar nasıl yükleyeceğim,, şuan ki sürümüm iphone 4s İOS 7.1.2

• Piranha Business Tab 10.1 IOS 7 Edition ROM:http://forum.donanimhaber.com/m_96354423/f_//tm.htm#96354423
  • Merhaba,

Cep telefonumda kullandığım piranha navigasyonu cep telefonumu değiştiğim zaman yeni aldığım cep telefonuna aktarabiliyor muyum? aktarılıyorsa nasıl yapabilirim?

Teşekkürler.

Not: cep tlfnumun gps bozuk olduğundan şu an için aktif kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoulOfSworD -- 3 Eylül 2014; 1:44:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ncisdik

Sayın Rıdvan bey piranha pathfinder cihazıma daha önce rom ve harita yazılımı göndermiştiniz kurulumu yaptım cihaz gayet güzel çalışmakta fakat güncelleme için Naviextras Toolbox'a bağlanmıyor eskiden bağlanıyodu yardımlarınızı rica ediyorum.

kardeşim bağlanmana gerek yok, çünki ömür boyu ücretsiz güncelleme diyen PIRANHA zaten bir senedir güncelleme yayınlamıyor. Bağlayıp görebileceğin bir güncelleme yok ve anlaşılan olmayacakta...

PIRANHA harita güncelleme desteği vermiyor !
  • Piranha Trooper cihazımı piranha extra görmüyor aygıt yüklenirken hata oluştu diyor. Naviextras Toolbox programını yükledim buda cihaz bağlı değil diyor kafayı yemek üzereyim bana yardım edin serkan bey. güncelleme yapmak istiyorum P38914396 seri nolu yeter ya

@Piranha Destek
  • Merhaba,
    Cihaz bilgilerim;
    Piranha 4.3 inç GPS Navigasyon
    Model: Sigma
    Seri: P38703695

Piranha Destek Merkezi sitesinden
    P387 Yazılım (ROM) Dosyasını indirip cihaza başarılı bir şekilde yükledim.

Piranha Extra (Harita Güncelleme Programı) indirip bigisayara kurdum.

Usb kablosunu bağladığımda usb moduna geçiyor. Hafıza kartına erişebiliyorum. Fakat Piranha Extra programı "Aygıt Bulunamadı!" diyor. Sebebini anlamış değilim.

Sayın @Piranha Destek yardımlarınızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutek -- 1 Eylül 2014; 17:03:46 >
  • Piranha inifite hd navigasyon cihazının transmitter özelliğini kullanınca net çalmıyor cızırtı oluyor nasıl önleyebilirim?
  • Arkadaşlar kendilerine arızalı ürün gönderdim, hiç ilgilenmeden arıza yoktur deyip gönderdiler. Üstelik ekstra ücretle sattıkları plus pakette bahsi geçtiği gibi kapıdan teslim almadılar, kendim şubeye teslim ettim, üstüne ürünü bana alıcı ödemeli gönderdiler. Sitelerinde mevcut bulunan telefona da kimse cevap vermeye zahmet etmiyor, ya da açıp kapatıyor, sonra da açık bırakıp meşgul çalmasını sağlıyor. Rezalet çok gördüm de böyle hepsi bir arada görmemiştim. Yazık insanlarla dalga geçiyorlar. Bu bakanlık da böyle rezalet hizmet veren, hatta hizmet vermeyen firmaya teknik servis hakkı veriyor.
  • sayın yetkili, bende bir piranha escalade var, bluetooth u calıstıramıyorum birturlu, ne yapmam gerekli acaba? "bluetooh kapalı" diyor surekli.
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

pıranha / trooper modeli var elimde, uzun zamandır kullanmıyordum. Yeniden kullanmak istiyorum ancak GBS Sinyali bekliyor ve öylece duruyor. Cihazı güncellemek için ne yapmam gerekiyor?

destek için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Selamlar,

pıranha / trooper modeli var elimde, uzun zamandır kullanmıyordum. Yeniden kullanmak istiyorum ancak GBS Sinyali bekliyor ve öylece duruyor. Cihazı güncellemek için ne yapmam gerekiyor?

destek için teşekkür ederim.

Güncelleme mi?
    Güncelleme ne arar PIRANHA da...
    Milyoncu bunlar; kapıda "PATRON ÇILDIRDI" yazıyor eminim...

PIRANHA ALMAYIN

PIRANHA ALMAYIN

PIRANHA ALMAYIN
    ...

• quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

Arkadaşlar kendilerine arızalı ürün gönderdim, hiç ilgilenmeden arıza yoktur deyip gönderdiler. Üstelik ekstra ücretle sattıkları plus pakette bahsi geçtiği gibi kapıdan teslim almadılar, kendim şubeye teslim ettim, üstüne ürünü bana alıcı ödemeli gönderdiler. Sitelerinde mevcut bulunan telefona da kimse cevap vermeye zahmet etmiyor, ya da açıp kapatıyor, sonra da açık bırakıp meşgul çalmasını sağlıyor. Rezalet çok gördüm de böyle hepsi bir arada görmemiştim. Yazık insanlarla dalga geçiyorlar. Bu bakanlık da böyle rezalet hizmet veren, hatta hizmet vermeyen firmaya teknik servis hakkı veriyor.

Arkadaşım git milyoncudan bir ürün al, bir kaç gün sonra aldığın yerden ürünle ilgili garantili olduğu için yardım iste. Bak iddaa ediyorum bu PIRANHA firmasından daha fazla ilgilenirler seninle. He ilgilenmezse ne olur garanti belgenle kalırsın PIRANHA gibi ortada...

• Piranha Tablet Pc Modellerinin Yazılım (ROM) Dosyaları:

BUSİNESS SERİSİ (ALLWİNNER)

İki şekilde yazılım yüklemesi yapılabilir;1. PhoenixSuit programı ile yapamazsanız yada hata alırsanız önerim 2. PhoenixCar programı ile karttan yazılım yükleyin.

1. PhoenixSuit programı ile bilgisayardan yazılım (rom) yükleme

2. PhoenixCard programı ile sd kart üzerinden yazılım yükleem

1. PhoenixSuit programı ile Yazılım (rom) yükleme videosunu izlemek için burayı tıklayın

1. PhoenixSuit Yazılım (rom) yükleme programını indirmek için burayı tıklayın

2. PhoenixCard programı ile Yazılım (rom) yükleme videosunu izlemek için burayı tıklayın

2.PhoenxCard (sd kart ile yazılım yükleme) programını indirmek için buraya tıklayın

Business Tab ve II Tab 7.0;

P412 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P423-P426-P426 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P423-P426-P426 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P433 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P440-P447 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P440-P447-P455 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business Tab 7.0 Zeus White modeli yazılım dosyasını indirmek için burayı tıklayın

GPS Business Tab 7.0

P415 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P435 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P415-P435 serili cihaza ait Android 4.0.4 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Bu romlarda sorun yaşarsanız burayı tıklayıp buradaki yazılım (rom) deneyin

Business Tab 9.0;

Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business II ve III Tab 9.0;

P422-P423-P426-P440 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P422-P423-P426-P440 serili cihaza ait Android 4.0.4 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P422-P423-P426-P440 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB Yazılım (rom) dosyasını indirmek için buraya tıklayın

P445-P455 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB Yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business III Tab 9.0 cihaza ait Android 4.0.4 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Yukarıdaki yazılımlarda dokunmatik ekran çalışmazsa buradaki yazılımı indirip yükleyin

Business II Tab 9.0 Zeus White;

Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business Tab 10.1 (Business II Tab 10.1 ve Business III Tab 10.1);

Business III Tab 10.1 (Zeus White ilede uyumludur) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Yukarıdaki yazılımlarda dokunmatik ekran çalışmazsa burayı tıklayın

Business Tab 9.7 ve Business II Tab 9.7

Business Tab 9.7 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business II Tab 9.7 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

PRO SERİSİ;

Pro Tab 7.0 Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Pro II Tab 7.0 (P445-P455) Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Pro II Tab 7.0 (P447) Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ICE TAB 9.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

JOY TAB 7.0 yazılım dosyasını indirmek için burayı tıklayın

JOY II TAB 7.0 yazılım dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ZOOM TAB 7.0 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ZOOM II TAB 7.0 Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ULTRA II TAB 9.0 Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

EMPİRE TAB 9.0 BLACK Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

EMPİRE TAB 9.0 SILVER Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

RANO TAB 10.1 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

CYBER TAB 7.0 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

PREMİUM 7.0 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

QUATTRO TAB 9.7 Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

QUATTRO TAB 9.7 Android 4.2.2 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

QUATTRO TAB 9.7 Android 4.1.1 JB dokunmatik ekran çalışmazsa burayı tıklayın

ULTRA SERİSİ (ROCKCHİP)

RKTool programını indirmek için burayı tıklayın

RKTool progamı yazılım yükleme kılavuzunu indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 7.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra II Tab 7.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 9.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 10.1 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 10.1 Zeus White yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra II Tab 10.1 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra III Tab 10.1 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra III Tab 10.1 Zeus White yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ARİSTO SERİSİ (MTK)

Aristo Tab 7.0-Aristo II Tab 7.0 ve Aristo Tab 9.7 yazılım yükleme kılavuzunu indirmek için burayı tıklayın

Aristo Tab 7.0 (mobil telefon olarak kullanabilme) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo II Tab 7.0 (mobil telefon olarak kullanabilme) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo 9.7 (mobil telefon olarak kullanabilme) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo 9.7 yukarıdaki yazılımda dokunmatik ekran çalışmazsa yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo X Tab 7.85 yazılım (rom) yükleme videosunu izlemek için

Aristo X Tab Android 4.4 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo Q Tab Android 4.4 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

• Piranha Tablet Pc Modellerinin Yazılım (ROM) Dosyaları:

BUSİNESS SERİSİ (ALLWİNNER)

İki şekilde yazılım yüklemesi yapılabilir;1. PhoenixSuit programı ile yapamazsanız yada hata alırsanız önerim 2. PhoenixCar programı ile karttan yazılım yükleyin.

1. PhoenixSuit programı ile bilgisayardan yazılım (rom) yükleme

2. PhoenixCard programı ile sd kart üzerinden yazılım yükleem

1. PhoenixSuit programı ile Yazılım (rom) yükleme videosunu izlemek için burayı tıklayın

1. PhoenixSuit Yazılım (rom) yükleme programını indirmek için burayı tıklayın

2. PhoenixCard programı ile Yazılım (rom) yükleme videosunu izlemek için burayı tıklayın

2.PhoenxCard (sd kart ile yazılım yükleme) programını indirmek için buraya tıklayın

Business Tab ve II Tab 7.0;

P412 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P423-P426-P426 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P423-P426-P426 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P433 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P440-P447 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P440-P447-P455 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business Tab 7.0 Zeus White modeli yazılım dosyasını indirmek için burayı tıklayın

GPS Business Tab 7.0

P415 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P435 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P415-P435 serili cihaza ait Android 4.0.4 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Bu romlarda sorun yaşarsanız burayı tıklayıp buradaki yazılım (rom) deneyin

Business Tab 9.0;

Business II ve III Tab 9.0;

P422-P423-P426-P440 serili cihaza ait Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P422-P423-P426-P440 serili cihaza ait Android 4.0.4 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

P422-P423-P426-P440 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB Yazılım (rom) dosyasını indirmek için buraya tıklayın

P445-P455 serili cihaza ait Android 4.1.1 JB Yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business III Tab 9.0 cihaza ait Android 4.0.4 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Yukarıdaki yazılımlarda dokunmatik ekran çalışmazsa buradaki yazılımı indirip yükleyin

Business II Tab 9.0 Zeus White;

Business Tab 10.1 (Business II Tab 10.1 ve Business III Tab 10.1);

Business III Tab 10.1 (Zeus White ilede uyumludur) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Yukarıdaki yazılımlarda dokunmatik ekran çalışmazsa burayı tıklayın

Business Tab 9.7 ve Business II Tab 9.7

Business Tab 9.7 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Business II Tab 9.7 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

PRO SERİSİ;

Pro Tab 7.0 Android 4.0.3 ICE yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Pro II Tab 7.0 (P445-P455) Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Pro II Tab 7.0 (P447) Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ICE TAB 9.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

JOY TAB 7.0 yazılım dosyasını indirmek için burayı tıklayın

JOY II TAB 7.0 yazılım dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ZOOM TAB 7.0 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ZOOM II TAB 7.0 Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ULTRA II TAB 9.0 Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

EMPİRE TAB 9.0 BLACK Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

EMPİRE TAB 9.0 SILVER Android 4.4.2 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

RANO TAB 10.1 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

CYBER TAB 7.0 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

PREMİUM 7.0 Android 4.2.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

QUATTRO TAB 9.7 Android 4.1.1 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

QUATTRO TAB 9.7 Android 4.2.2 JB yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

QUATTRO TAB 9.7 Android 4.1.1 JB dokunmatik ekran çalışmazsa burayı tıklayın

ULTRA SERİSİ (ROCKCHİP)

RKTool programını indirmek için burayı tıklayın

RKTool progamı yazılım yükleme kılavuzunu indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 7.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra II Tab 7.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 9.0 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 10.1 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra Tab 10.1 Zeus White yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra II Tab 10.1 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra III Tab 10.1 yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Ultra III Tab 10.1 Zeus White yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

ARİSTO SERİSİ (MTK)

Aristo Tab 7.0-Aristo II Tab 7.0 ve Aristo Tab 9.7 yazılım yükleme kılavuzunu indirmek için burayı tıklayın

Aristo Tab 7.0 (mobil telefon olarak kullanabilme) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo II Tab 7.0 (mobil telefon olarak kullanabilme) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo 9.7 (mobil telefon olarak kullanabilme) yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo 9.7 yukarıdaki yazılımda dokunmatik ekran çalışmazsa yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo X Tab Android 4.4 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

Aristo Q Tab Android 4.4 KitKat yazılım (rom) dosyasını indirmek için burayı tıklayın

• Rano 10.1 cihazda 8gb alanda kaç gb kullanıcıya kalıyor?

Son açılan uygulamaların hepsini aynı anda nasıl kapatabilirim?

5kapasitif dokunmatik yazıyor sadece 2noktaya dokunulabiliyor?

Otomatik güncelleme var yazıyor,software güncellemeye tıklayınca full ingilizce neden?

@Piranha Destek yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Efendy -- 7 Eylül 2014; 0:59:54 >
  • 08.03.2014 tarihinde Bimeks Trabzon Forum AVM)aracılığı ile tamire gönderdiğim tablet için ne sizden nede Bimeks ten herhangi bir cevap alamıyorum.Bimeks ten en son tarafıma söylenen cihazın serviste kaybolduğu...
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.