Şimdi Ara

Piranha Bussines 7 Tab Orjinal Rom ve Kurulumu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
58.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim tabletim piranha business tab 7 hiçbir şekilde açılmıyor. Dediğiniz işlemleri yapıyorum ama rom yükleme bir türlü başlamıyor sebebi ne olabilir acaba acil yardım...

teşekkürler
  • İşin sırrı home tuşuna basmaktaymış. Sonunda hallettim açıklama için teşekkür ederim çok yardımcı oldu
  • arkadaşlar piranha tablete format atıyordum. format işlemi bittikten sonra ekrana gördüğünüz resim geldi ve şuanda da hala o var tekrar format atmayı denedim ama format atar gibi gözükse de hata veriyor. nasıl giderilebilir bilgisi olan varmı. sd karttan format denesem düzelir mi? [simage] Piranha Bussines 7 Tab Orjinal Rom ve Kurulumu
     Piranha Bussines 7 Tab Orjinal Rom ve Kurulumu

• linkler kırık yenileyebilirmisiniz
  • Merhabalar,

İstanbul güngören civarında oturup format attırmak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olurum tgunyakti@hotmail.com.tr adresine mail atın
  • evet gençler basılı tutacağınız tuş business tab 7 de soldaki tuştur, arkadan bakınca resetin yanındaki ev resmine benzeyen, dikkat edilmesi gereken husus sitesindeki doğru iso dosyasını indirmek ve home tuşuna basılı tutarken usb bağlamak

2sini düzgün biçimde yaparsanız sıkıntı olmaz
  • Lütfen linkler kırık
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkpaww

livesuit 5 eng pack dosyasını yükle
    livesuit programını açmadan önce cihazı tamamen kapat
    cihazın menü ve power tuşlarına basıp DOWNLOAD MODE' a al
    usb kabloyu tak ve bekle driverı otomatik yükler yükledikten sonra kabloyu çıkart
    live suit programını aç ve usbyi tak otomatik olarak yüklemeye başlar(gelen pencerelere evet de)

Beyler cihazımı download mode'a alamıyorum :/ menü+power tuşuna basılı tutuyorum olmuyor. Sadece menü tusuna basılı tutuyorum yine olmuyor.Nerde hata yapıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratB25

Merhaba arkadaşlar tabletim bozulmuştu açılmıyordu ben de ne yapıcağımı bilmeden dolanıp duruyordum sonunda donanımhaberde Piranha Destek adında bir kullanıcı gördüm ve sorunumu mesaj attım sağolsun kısa sürede yanıt verdi ve aşağıdaki anlatımları yaptı. İlaç gibi geldi sorunum çözüldü. Siz de benim gibi tablette açılma sorunları yaşarsanız ilerde veya başka sıkıntılardan orjinal roma ihtiyaç duyarsanız anlatımı ve indirilecek dosyalar aşağıdadır:

Öncelikle aşağıdaki linkten Livesuıt programını indirin.

http://yadi.sk/d/XxGUZluS0B7H

Aşağıdaki linkten cihazınıza ait yazılımı (rom) indirin.

http://yadi.sk/d/XLH-te0Y0B7Z

1. Livesuit progranı içerisinde bulunan LiveSuitPack105.exe yi çalıştırın, driver kurulumu yapacaktır. Cihazınızı bilgisayarınıza takın cihazı tanımasını bekleyin. Driver kurulumu yapamazsanız aşağıdaki linkten indireceğiniz deneme resimlerinden manuel driver yükleme yapabilirsiniz.

http://yadi.sk/d/apXA1LWx0CZ5

2. Cihazın bilgisayar baglantısını kesin, Livesuıt.exe yi çalıştırın,

3. SlecektImg seçeneğine tıklayın açılan menüden indirdiğiniz yazılım (rom) dosyasını bulup seçin örnek; BUSINESS TAB 7.img

4. Cİhazı tamamen kapalı konuma alın,

5. Menü tuşunu basılı tutun, usb kablosunu bilgisayarınıza takın,

6. Deriver yüklemesi bitene kadar menü tuşunu basılı tutun, livesuıt menüsünde uyarı alacaksınız uayarı aldıktan sonra menü tuşunu bırakın gelen uayarıya evet deyin, yazılım yüklemeye başlayacaktır.

Bu konuda kurulumu görsel oalrak hazırlamaktayız en kısa sürede sitemizde ve buradan yayınlayacağız.

Kolay gelsin.

ya aynen senin dediğin gibi yaptım ama,yükleme %51 i geçmiyor,geçince yükleme geri geri gidiyor sonunda sıfırlanıyor neden ?

• Linkler kırık yenilermisin
  • Bende piranha business tab 7 var ve yükleme moduna geçemiyorum. Aygıt yöneticisinde usb ünlem işaretli olarak gösteriyor. Başka bilgisayarda denedim aynı şekilde usb ünlem işareti çıkıyor. usb klasörü içindeki dosyalarıda tanıttıgımda değişen birşey yok. Çözüme ulaştıramadım, çözüme ulaştıran varsa yardımcı olursanız sevinirim. İzmir bornovadayım iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonsof1

quote:

Orijinalden alıntı: MuratB25

Merhaba arkadaşlar tabletim bozulmuştu açılmıyordu ben de ne yapıcağımı bilmeden dolanıp duruyordum sonunda donanımhaberde Piranha Destek adında bir kullanıcı gördüm ve sorunumu mesaj attım sağolsun kısa sürede yanıt verdi ve aşağıdaki anlatımları yaptı. İlaç gibi geldi sorunum çözüldü. Siz de benim gibi tablette açılma sorunları yaşarsanız ilerde veya başka sıkıntılardan orjinal roma ihtiyaç duyarsanız anlatımı ve indirilecek dosyalar aşağıdadır:

Öncelikle aşağıdaki linkten Livesuıt programını indirin.

http://yadi.sk/d/XxGUZluS0B7H

Aşağıdaki linkten cihazınıza ait yazılımı (rom) indirin.

http://yadi.sk/d/XLH-te0Y0B7Z

1. Livesuit progranı içerisinde bulunan LiveSuitPack105.exe yi çalıştırın, driver kurulumu yapacaktır. Cihazınızı bilgisayarınıza takın cihazı tanımasını bekleyin. Driver kurulumu yapamazsanız aşağıdaki linkten indireceğiniz deneme resimlerinden manuel driver yükleme yapabilirsiniz.

http://yadi.sk/d/apXA1LWx0CZ5

2. Cihazın bilgisayar baglantısını kesin, Livesuıt.exe yi çalıştırın,

3. SlecektImg seçeneğine tıklayın açılan menüden indirdiğiniz yazılım (rom) dosyasını bulup seçin örnek; BUSINESS TAB 7.img

4. Cİhazı tamamen kapalı konuma alın,

5. Menü tuşunu basılı tutun, usb kablosunu bilgisayarınıza takın,

6. Deriver yüklemesi bitene kadar menü tuşunu basılı tutun, livesuıt menüsünde uyarı alacaksınız uayarı aldıktan sonra menü tuşunu bırakın gelen uayarıya evet deyin, yazılım yüklemeye başlayacaktır.

Bu konuda kurulumu görsel oalrak hazırlamaktayız en kısa sürede sitemizde ve buradan yayınlayacağız.

Kolay gelsin.

ya aynen senin dediğin gibi yaptım ama,yükleme %51 i geçmiyor,geçince yükleme geri geri gidiyor sonunda sıfırlanıyor neden ?

Alıntıları Göster

kardeş aynen dediğin gibi bende de %15e kadar geliyor sonra geri geri gidiyor, çözebildin mi sorunu?

• Merhaba arkadaşlar. Piranha Gps Business Tab P415 için elinde 4.0.4 büyük simgeli rom olan varsa paylaşabilir mi acaba. Her yerde aradım bulamadım. Piranha'dan istedim ancak hep farklı rom linkleri gönderdiler. Şimdi 4.0.3 yükleyince dokunmatik çalışmıyor. Kernel nasıl güncellenir bilmiyorum. 3.0.8+ kernel'li yazılımlarda dokunmatik çalışıyor ancak 3.0.8 olanlarda çalışmıyor.
  • piranha gibi allah ne etsin sizi hurda makinayı aldırdınız bana ne diyim size
  • Tablet pıranha business 7 micro usb girişi çalışmıyor.Tableti açıyorum Android yazısında kalıyor açılmıyor. Sd kart ile rom atabilirmiyim?

Cwm ye nasıl girebilirim?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rezil ötesi tabletim bugün nihayet çöktü, artık ekranın üzerine çıkıp dokunmatiğini kullanma gereği duymuyacağım.Bir arkadaş hediye vermişti bana, demekki kendide uğraşmaktan bıkıp başından defetmek istemiş.İyilikmi kötülükmü belli değil kısaca. destek sayfasının yandex le ne alakası olabilir koca firmanın kendine ait bir serveri yokmu? cihazın kalitesizliğini geçtim satış sonu destek garantisi de cihazdan beter.İngilizlerin dediği gibi kötü mal alacak kadar zenginiz biz aksine.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.