Şimdi Ara

PIONEER VSX-917-S/K - SONY STR DG910 HDMI hangisi daha iyidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu iki recevir dan hangisi JBL e-80 le daha iyi sonuç verirler . hangi recevir daha iyidir. ileriye yönelik ?

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

• Sanırım Sony'de eğer ES serisi alınmıyorsa, pek bir şey beklememek gerekiyor. Pioneer bu aralar epey revaçta olan bir amfi.Ona göre değerlendirme yapmak lazım
  • pioneer diyorum araba teyibide desen pioneer hcinema da desen pioneer
  • bu arda ben anfi olarak yamaha 361 aldım ama gene müzik için pioneer önerebilirim söyle bende bide sony dav-800 hcinema var üst seri pioneer hcinemada dinledim pioneer daha iyi bas tiz ayarı biele var sanki av receiver seside pioneeri daha çok beğendimm.ama yamaha 361 de bekldigimden iyi çıktı pioneeer -yamaha ikisinisde seviyorum..
  • Sony'nın Es dışındaki AV receiverlerinde uzak durun.Paranıza yazık edersiniz
  • ben de pioneer vsx-917k var ve çok memnunum mükemmel bir ürün.hem dvdv filmlerde hem ps3 te hemde müzik olayında çok kalitel bir ses alıyorum.hdmı giriş ve çıkışları ve önündeki usb artıları kesinlikle tavsiye ederim
  • jbl northridge serisi ile en uyumlu anfi yamaha dır. e-80 ile tavsiye edecegim model yamaha rx-v 663 tür.
  • şöyle düşünüyorum kaliteli bir ev sinema amplifikatörü alsam pıoneer'in yüksek modeli gibi mesela anakartımın optik çıkışını direk buna bağlasam burda kaliteyi artırıp tekrar optikle z-5500'e versem nasıl olur? Amplifikatör dijitale müdahele edip kaliteyi artırabilir demi o zaman ses kartına gerek (haricen) olmaz diye düşünüyorum.
    bu hem hi-fi ye dönük oluyor ilerisi için...
    acaba suandaki en kaliteli ses kartı ile kıyaslarsak acaba değermi böyle bişeye...
    tabi bununla birlikte sorunlarda başlarmı :) mesela her iki taraftan ses artırımı olabiliyor gerçi orta yolu bulunur.
    2. sorun ise para farkı Amplifikatör pahallı
    mesela suan için en uygun aklımdaki modelihttp://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=05.003.1246.0014
    incelersen sevinirim anlayan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok iyi olur
    optik cıkısı mevcut bunun burdan ses verebiliyor demi arkadaşlar bunu bilirsem en azından cok iyi olur

• optiği ampliden geçirip 5500 bağlarsan bir değişme olmaz. hani keşke kurbağa ürkütebilsek o da yok yani.
  • Hızlı alda şu anda mevcut stok yok diye biliyorum .Zira Fiyat olarakta eski fiyat listesindeki fiyat belirtilmiş. Şu andaki parekende fiyatı 1300 Ytl mertebelerine çıkmış durumda. Zira bu ürünü almak istersen elimden gelen yardımı gösteririm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

optiği ampliden geçirip 5500 bağlarsan bir değişme olmaz. hani keşke kurbağa ürkütebilsek o da yok yani.

teşekkürler hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: beetle26

bu iki recevir dan hangisi JBL e-80 le daha iyi sonuç verirler . hangi recevir daha iyidir. ileriye yönelik ?

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

ileriye yönelik hd ses leri[dolby tru hd, dts-hd vs] destekleyen bir avr almanda fayda var. yamaha 663 vs gibi

madem sıfır alacaksın ve 1 milyar üzerine çıkabiliyosun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.