Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 Kullananlar Topluluğu (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
870
Cevap
21
Favori
55.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yo hocam bu hoparlörlerde kablo değiştirsen ne fark edeceksin ki...

eger biraz daha iyi hoparlör alırsan biraz daha kalın kablo alırsın işi çözersin, yine cok pahalı kablolara gerek olacagıını düşünmüyorum...ama gidip hoparlöre 3000-4000 tl verirsen ozaman 5tl lik kablo kullanmakta olmaz zaten...

ben sadece sinema için kullandıgım için sistemi, center ve sub değişikliği yaptım..surroundlardan ziyade bu ikisi filmlerde daha önemli..eger zaten bir filmi pc de acıp lav filter gibi ekolayzerına bakarsan yüzde 40-50 center calıstıgını, surroundların cok az ses verdigini görürsün hocam...

ama avr yi müzik dinlemek içinde kullanıyorsan ozaman bence bookself veya kule hoparlör sart, bu küçük uydu hoparlörler müzik işinde beş para etmez...
  • Merhaba arkadaşlar,

Amfiyi açtığım zaman seste sorun yok ama tv'ye görüntüyü göndermiyor, amfide input selector'dan kaynağı değiştirip geri gelince görüntü geliyor. Başka kabloyla denedim sonuç değişmedi. Bütün cihazlar hdmi'yla amfiye giriyor ordan tvye aktarıyor ve hepsinde sonuç aynı ses var görüntü yok. Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu?
  • erkay E kullanıcısına yanıt
    Tv'inde veya girişinde bir sorun olabilir. Başka bir panelle veya monitörle denedin mi?
  • hapsikoli H kullanıcısına yanıt
    Başka bi ekranla denemedim, amfinin input selector düğmesini ileri geri yapınca düzeldiğinden ondan olacağını düşünmedim hiç. Bir de başka bi ekranla deneyim sonucu yazarım. Teşekkürler yardım için.
  • Merhaba, şu an uydu bookself hop. takımı kullanıyorum.Frontları değiştirmeyi düşünüyorum. Şu modeller hakkında bilgisi olan var mı?

http://www.proav.com.tr/S-H-240-QL-CIFT,PR-194.html (8ohm Diyor vsx 520 için uygunmudur.) 550 TL çifti

Bir de bu var?
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/JBL-Studio-180-Cherry,103452,475644,945941.html?langId=-14 - 800 TL Teki

Bir de Dali var çifti 1690
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/DALI-Zensor-7-Kahverengi-Hifi-Hoparl%C3%B6r,103452,475644,1060793.html?langId=-14

merhaba hocam hala devam ediyorsunuz maşallah şimdi pioneerı eleyin derim jbl lerden ve daliden iyi performans alırsınız ama dinleyip de alın derim jbl leri bir sefer yamaha stereo anfi ile dinledim kısa olarak güzeldi dalide beğenebilirsiniz beğenen inceleyenler var vereceğiniz para az değil dinleyin derim
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Evet hala aklımın bir köşesinde hoparlörleri değiştirmek. Ancak yaya yaya yapıyorum bu sefer. Bir gün karşıma güzel bir çift çıkacak bende beğenip alacağım :)

pio ları beğenene rastlamadım. JBL için güzel şeyler duydum. Dali için ise bilip bilmeyen herkes daliyse iyidir diyor. Ancak gidip dinleyecek bir ortama bulamadım bir türlü. Sorduğum çoğu mağazanın teşhir de ürünü yoktu. Dinlemeden almak da istemiyorum. :(

Ancak şimdilik JBL bir adım önde. O da tipinden :) benim mobilyalara uyuyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapsikoli -- 11 Aralık 2013; 10:43:07 >
    merhaba hocam ne diyim valla işin zor :) jbl ler güzeldir ama genede dinle al sonra pişman olma sonuçta az para değil dali ise marka olarak iyi olduğu için iyi deniyor fakat marka iyi diye her ürünü iyi ve güzel olacak diye bir şey yok ama zensor 1 ler çok beğeniliyor gene bir sorunuz yada sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz bilgim dahilinde yardımcı olurum kalın sağlıcakla :)
  • Bir tanıdıktan;

VSX 520 - Pioneer S-ESR2TB + S21W'i 750-TL'ye alacağım.

Nasıldır?
  • cezayirli kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam fiyat iyi geldi bana vsx-520 450-500 den gidiyor s-21w ise 200-250 arası gidiyor kule sette bi 400-500 arası gideri var ama iyi bakmak lazım bir sorunu vb. gibi şeyleri olmasın fiyatı gayet uygun diye düşünüyorum tabi gene karar sizin
  • satılık VSX 520 ilgilenenler PM atabilirler.
  • Arkadaşlar merhaba, Evimi restore edicem. Ederken de Tv ve ses sistemini yenilemek istiyorum F/P bir ürün olsun ama müzik ve Film izlerken de keyfimi kaçırmasın istiyorum. Şuan Media Markt'da Pioneer HTP-07 ses sistemi satılmakta
    http://www.akakce.com/ses-sistemi/en-ucuz-pioneer-htp-071-fiyati,977800.html Media Markt'da 649 TL ve Bluray oynatıcı da hediye. Forumda ufak bir göz gezdirdiğimde 320'yi önerilmediğini yerine 322 yada bulunabilinirse 520 nin alınmasını tavsiye etmişler, illa Pioneer olmak zorunda değil. Denon set de olabilir görüşlerinizi bekliyorum.

• Merhaba hocam eğer fazla para vermek istemiyorsan al derim bir Yerden başlamak istiyorsan güzel bir set tek eksisi pasif subwooferı olması ileride hoparlörleri değiştirip kaliteyi yükseltirsin pio 921 e çıkmadıkça kalite farkını anlamak zor
  • DreamX kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Her türlü işini görür bende buna benzer bir setle başladım. Ancak bir süre sonra yetmeyecektir ya da daha fazlasını isteyeceksindir. Onun için baştan alırken 200- 300 daha fazla verip en azında frontları kule olan bir set kurmanı tavsiye ederim. bunu hem ses kalitesi hem de kablo kirliliği açısından söylüyorum. Bookself hopları ya asman yada biryere konumlandırman gerekiyorum. bunun içinde kabloları döşemen lazım. Kule hop. en azından bir mobilya gibi kenarlarda duracaktır. Performanları ile ilgili zaten kıyas yapmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapsikoli

Merhaba, Her türlü işini görür bende buna benzer bir setle başladım. Ancak bir süre sonra yetmeyecektir ya da daha fazlasını isteyeceksindir. Onun için baştan alırken 200- 300 daha fazla verip en azında frontları kule olan bir set kurmanı tavsiye ederim. bunu hem ses kalitesi hem de kablo kirliliği açısından söylüyorum. Bookself hopları ya asman yada biryere konumlandırman gerekiyorum. bunun içinde kabloları döşemen lazım. Kule hop. en azından bir mobilya gibi kenarlarda duracaktır. Performanları ile ilgili zaten kıyas yapmıyorum.

Arkadaşlar merhaba, bugün derin araştırmalarımın sonucunda Media markt'da 3-4 adet ses sistemini bağlatıp deneme fırsatım oldu
    Pioneer VSX-322 + E-ES3tb + S-21W Sistemi dinledim
    jbl cinema 500
    Gibi modelleri de dinledim

Pioneer VSX-322 ve canton movie 85cx 5+1 kolonları dinlediğimde yukarıda dinlediğim 2 üründen daha net ve kaliteli ses aldım..
    Fiyat olarak canton movie 85cx 5+1 teşir kaldığından fiyatı 799 TL VSX-322'in fiyatı 650 tl toplamda 1450 tl gibi bir fiyat yapıyor tavsiye yada önerinizi bekliyorum.

merhaba hocam cantonu beğendiyseniz beğenmediğiniz ürüne para vermeyim ama almadan önce iyi kontrol edin teşhir ürünü olduğu için yada vsx-322 yi alıp cantonu başka bir yerden araştırıp alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam cantonu beğendiyseniz beğenmediğiniz ürüne para vermeyim ama almadan önce iyi kontrol edin teşhir ürünü olduğu için yada vsx-322 yi alıp cantonu başka bir yerden araştırıp alabilirsiniz

Dostum an itibari ile çok iyi fiyata aldığımı düşündüğüm seti dinleyip aldım. "canton hoparlör movie-85 cx, ve vsx 322'i aldım.. Cantonları teşir ve magaza indirimi ile 699 tl ye aldım araştırdım çok iyi fiyat, 322'de 649tl ye aldım 1349 gibi bişeye maal oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    merhaba hocam hayırlı olsun güzel fiyat güzel ürünler canton iyidir alman markalarını hep sevmişimdir güle güle kullanın
    Sisteminiz hayirli olsun 322 güzel AVR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Sisteminiz hayirli olsun 322 güzel AVR

eyvallah sagol dostum
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.