Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 Kullananlar Topluluğu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
21
Favori
56.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba hocam doğru karar hocam watt işine girmeyin derim ben siz rahat olun kaldırır birçok hoparlörü watt olarak olaya bakmayın belirleyici özellik o olmamalıdır örnek olarak bende 80 lerden stereo anfi var 30x2 çeyrek sese anca açıyorum birde ona göre kolon bulamadım daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi des_955 -- 6 Ekim 2013; 20:27:20 >
  • hapsikoli H kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun cevabınız için hocam.. aslında o seti de düşündüm ama kuleleri koyacak yerim yok benim yattığım oda mobilya dolu birde biryerde duymuştum kule hoparlörlerden verim alınabilmesi için min uzaklık 4 metre olunması lazım diye bilmiyorum doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz bu işlerden anlamayan insan ancak benim gibi watt sorar düz türk mantığı iste bu arada hocam youtube videolarinizi izledim cidden izlemesi keyifli

• elkun kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bende başta watta bakıyordum ama artık watt pek birşey ifade etmiyor sağolun ilginiz için pek iyi değil kayıtlar 1-1.5 aya daha iyi kayıtlarla döneceğim o zaman daha iyi keyif verecek
    merhaba hocam kule yerleştirmek ve dinlemek sıkıntılıdır örnek duvardan en az 50 cm mesafe yanlardan 1 metre 2 sinin arası 3-5 metre gibi birde en az 20 m2 olması lazım anlayacağınız meşakatli iş onun yerine bookself tercih edilebilir ileride tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam kule yerleştirmek ve dinlemek sıkıntılıdır örnek duvardan en az 50 cm mesafe yanlardan 1 metre 2 sinin arası 3-5 metre gibi birde en az 20 m2 olması lazım anlayacağınız meşakatli iş onun yerine bookself tercih edilebilir ileride tabiki

İnşallah hocam takipteyim videolarinizin

O zaman yarın gidip htp 200 u alayım ilerisi için Allah büyük

• Sayın des_955 vsx 520 kullanıcısı ve aynı zamanda bir stereo amfiniz var bu yüzden vsx 520 pre out çıkışlarını kullanmayı denedinizmi? Anladığım kadarıyla sistemler farklı yerde konumlandırılmış. Bu arada foruma katkınız oldukça var sizi tebrik ediyorum.
  • Selamünaleyküm arkadaşlar

Pioneer vsx-520 amfimi ve JBL scs200 5+1 ses sitemimi satmayı düşünüyorum. İlan linki aşağıdadır. Adana'daki arkadaşlara kolaylık sağlanır. Sağlıcakla...

http://forum.donanimhaber.com/m_82153339/f_//tm.htm#82153339
  • arundar A kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam açıkçası denemedim zaten ayrı yerlerde ama deneyen var mıdır bilmiyorum bilgi ve tecrübelerim dahilinde herkese yardımcı olmaya çalışıyorum teşekkür ederim
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam hayırlı satışlar peki satış nedeni özel değilse paylaşabilirmisin merak ettim
  • quote:

merhaba hocam hayırlı satışlar peki satış nedeni özel değilse paylaşabilirmisin merak ettim

Merhaba hocam.

Sadece sistemi küçültmek ( 2+1 gibi ) istiyorum. Bir de sony mdr-ds7500 diye bir kulaklık var. Son günlerde kafayı ona takmış durumdayım. Ama amfi ile beraber kullanımı bana biraz zor gibi geldi çünkü kendi amfisi var. Projeksiyon, tv, vsx-520 ve kulaklığın amfisi, girişler, çıkışlar derken bayağı çetrefilli... Satılırsa bu kulaklığı almayı düşünüyorum, satılmazsa da nasip . Bu arada aradığınız asus u7 2. ele düşmüş . Haber vereyim dedim ama zaten takibe almışsınız... Sağlıcakla...

merhaba hocam bende kaç aydır ilgilenmiyorum sistemle annem süs eşyası olarak kullanıyor cihaz ve hoparlörleri insan bi noktadan sonra yoruluyor kulaklık 1 yandan iyi bir yandan kötü ama işte ne yapalım asusu gördüm hocam bakalım durumlar istediğim gibi olursa almayı düşünüyorum genede sağolun kalın sağlıcakla görüşürüz hayırlı satışlar

• quote:

merhaba hocam bende kaç aydır ilgilenmiyorum sistemle annem süs eşyası olarak kullanıyor cihaz ve hoparlörleri insan bi noktadan sonra yoruluyor kulaklık 1 yandan iyi bir yandan kötü ama işte ne yapalım asusu gördüm hocam bakalım durumlar istediğim gibi olursa almayı düşünüyorum genede sağolun kalın sağlıcakla görüşürüz hayırlı satışlar

Teşekkürler hocam

Amazon'u da düşünebilirsiniz. Ödeme sayfasına kadar ilerledim. Türkiye'ye gönderim yapıyor.

• arkadaşlar bugün htp 200 sistemi aldım...Kurulumunu yaptım ama merka ettiğim bir kaç şey var...Öncelikle bu hoparlörlerin arkasında 150w yazıyor ama öyle bangır bangır bir ses yok acaba ayarlardan kaynaklı mı?

Diğeri daha az ses seviyelerinde başarılı bir ses almak için loudness mı yoksa midnight mı seçilmeli ben pek farkı anlamadım...

Ve son olarak ben ps3 ve xbox ı hdmı ile anfiye bağladım ve gayet iyi ses aldım ama tv yi optik ile bağlayınca hem tvden hem ses sisteminden geliyor..Sadece ses sisteminden alamadım sesi...Sorum şu acaba aynı ps3 ü bağladığım gibi tvyide hdmı in e bağlayıp başka bir hdmı kablo ile de out tan tv ye aktarabilir miyim? Son soru karışık oldu farkındayım
    merhaba hocam bunu bildiğim iyi oldu
    merhaba hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan 150w yazsın o ufacık hoparlörler bangır bangır ses vermez ben sana gerekli ayarları yaptıracağım rahat ol sen midnight gece modu sesi biraz parlatıyor loudness de ses gürlüğü bas ve tizi açıyor belli oranda şimdi ps3 ve xbox ı hdmi ile anfiye gir out tan tv ye çık tv için ise tv ni kendi sesini kısarsan yada ses sistemi seçersen düzelir
    şimdi hocam içinden kalibrasyon mikrofonu çıkıyor onu odanın ortasına koy kulak hizasına getir yüksekliği bi şekilde ayarlarsın sonra sp setuptan m.acacc ye gir ve entera bas ve kalibre yapsın şimdi öyle idare edin uzun zaman sistemle ilgilenmediğimden diğer ayarları tam hatırlamıyorum onları yarın yazarım
    Merhaba..
    Küçültmek dediniz...2+1 tercihiniz belli mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Merhaba..
    Küçültmek dediniz...2+1 tercihiniz belli mi acaba ?

Selamünaleyküm hocam

Elimde Edifier x600 var. Bir de Creative Recon 3D usb ses kartı var.28 m2'lik salonda denedim. Filmler için apartmanda olduğumuzu da düşünürsek bayağı iş görüyor. Hatta son seste komşuları bile çağırabilir...
  • Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.