Şimdi Ara

pioneer ts w310D4 çift bobin + jameson usa 554 1800w amfi desteklermi tavsiyeniz nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    pioneer tsa 6975 500w höpörlör
    pioner pioneer ts w310D4 çift bobin
    jameson usa 554 1800w amfi
    aracıma bu seti taktırmayı düşünüyorum amfiden sadece bası desteklemeyi düşünüyorum
    bas için amfi yeterli olurmu sizce
    tavsilerinizi bekliyorum
    TEŞEKKÜRLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCORPION_51 -- 24 Eylül 2014; 13:22:23 >

• SCORPION_51 S kullanıcısına yanıt
    once bi bassi duzeltme yapalim 310s4 cift degil tek bobindir. cift bobin 310d4 tur once onun net bilgisini verirsen anfi onerebiliriz bahsettigin anfi yetersiz her iki model icinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • markasını yanlış yazmışım d4 çift bobin tavsiyelerini bekliyorum
    ilerde 2 ovalin arasına 1 çift kompenant almayı düşünürum
    su anda tek bas çalacak ilerde kompenant ve bas çalacak şekilde bi amfi tavsiytesi istiyorum
    TEŞEKKÜRLER
    5 kanalli anfi alman gerekir ileriyi dusunuyorsan. 4 kanalli anfi istiyorsan bass icin ayri mono anfi alman gerekir.

5 kanalli onerecegim anfiler
    sound magus h500
    macoustik m5

cift anfi kullanacaksan bass icin mono anfi
    sound magus dk600
    cadence csa650.1
    xetec 600.1
    pioneer gm-d8601
    jbl gto 600.1 (ikinci el)

cift anfi kullanirsan diger hoparlorler icin 4x60-4x80 rms civari stereo anfiler bakabilirsin butce sikintin yoksa 4x100 rms anfi oneririm

4x100 rms anfilerden onerim
    pioneer gm-d8604
    jbl gto 1004 (ikinci el)

4x60-80 civari ise bu markalardan butcene uygun olani alabilirsin

sound magus
    cadence
    xetec
    pioneer
    jbl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 24 Eylül 2014; 14:42:46 >
  • TEŞEKKÜR EDERİM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN
    BÜTCEM FAZLA YOK 300 TL KADAR AMFİ BÜTÇEM VAR VERDİĞİN BİLGİLERVE BÜTCEM DOĞRULTUSUNDA BİRİNDE TERCİH YAPACAM ARTIK .
    ileriyi dusunuyorsan eger uzerine biraz ekleyip 5 kanalli anfi bakman gerekir bassi tam beslemesede seni tatmin edecektir. cift anfi kullanmayi dusunursen butce dahada artacaktir karar senin duruma gore anfi secimini yaparsin hayirlisi olsun simdiden iyi gunler.

• BENİM DÜŞÜNCEM NORMAL ŞARTLARDA BEN BİNERKEN KOMPLE TESİSAT CALACAK AİLEMLE BİNERKENDE TEYPTEN BASI KAPATIP SADECE KOLONLAR ÇALACAK ŞEKİLDE AYARLATMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMFİ SADECE BASI DESTEKLEYECEK YANİ TEYBİN VERECE SES YETERLİ OLUYOR BU DURUMDA BENİM İÇİN COK FAZLA BAS İSTEMİYORUM ZATEN DIŞARIYA RAHATSIZ VERECEK ŞEKİLDE İÇERDE TATMİNKAR Bİ BAS SESİ BENİM İÇİN YETERLİ OLACAK TEŞEKKÜRLER
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.