Şimdi Ara

Pioneer'dan YENİ DVD Player --Pioneer DV-393--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haberi olmayanlar için söylüyorum Pioneer yeni bir DVD modeli daha çıkarmış...modelin ismi DV-393...(en azından benim yeni haberim oldu )

Digicom'u arayıp DV-2850 ile DV-380 arasındaki farkları soruyordumki yeni bir modelin henüz çıktığını ve kampanyalı fiyattan satışa sunulacağını söylediler...Özellik olarak DV-2850 ile DV-380 karışımı bir şey olduğunu söylüyorlar...Kumandanız olmasa bile DVD'nin üzerinden müdahale yapabiliyorsunuz DV-2850 gibi dedi bana telefondaki arkadaş...Ayrıca "Virtual Surround Sound" diye bir özelliğinden bahsetti...

Fiyat olarak sanıyorum 200 YTL olacakmış...Şu anda DV-2850 250 YTL ve eğer bu yeni model 2850 yada 380 modelinden daha iyiyse tanıtım fiyatını kaçırmamak lazım diyorum...Pioneer'ın internet sitesinde ilgili ürünün özellikleri var henüz digicom'un internet sitesine bu model konmamış ama...(adres: pioneer.co.uk)

Bende tam 2850 ile 380 arasında kalmıştım şimdi bir üçüncü geldi bakalım hangisini seçicem...

İşte DV-393-S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertancn -- 16 Mayıs 2006; 22:54:17 >

• Tasarımı mükkemmel. internet sitesindeki yazdığı özelliklere göre cihaz dört dörtlük. Umarım fiyatı yüksek olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technocu

Tasarımı mükkemmel. internet sitesindeki yazdığı özelliklere göre cihaz dört dörtlük. Umarım fiyatı yüksek olmaz...

fiyatı öğrendiğim kadarıyla 199 YTL...ama kesin bilgi için Digicomu tekrar arayabilirsiniz...eğer fiyat böyleyse bende büyük ihtimal bunu alıcam...ön panelin düz olması benim daha çok hoşuma gitti...dier DVD lerden şöyleee bi ayırmış kenara....
  • LÜTFENNN !!!!

Beyler pioneer dv-380 e nasil 5+1 baglanir ?(Bağlantı tipi coaxial mı oluyo) Dolby digital (AC3) ve Dts 5.1 surround elde etmek istiyorum onun için "PREMIER PHT-33600" hoperlör seti yeterli olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DELTA__84 -- 21 Mayıs 2006; 15:56:47 >
  • bu olay benimde dikkatimi çekti eskiden dvd playerların arakasına baktığımda 5+1 ses çıkışı görürdüm yani 6 tane ses çıkışı olurdu.Şimdi ise coaxial denilen sadece tek bir çıkış görüyorum.Bu ne anlama geliyor ?
  • Technocu, abi dedigin gibi anlamis degilim hala bu ses çıkıçı olayını Yaw Beyler kimse yokmu bi yardim ede ?
  • anlayacaginiz bu player a analog 5.1 baglanmiyor.
    sadece analog olarak stereo dinleyebilirsiniz.
    digital e geçmiş bu sistemde. onun için coax baglanti istiyor dvd player gordugum kadariyla.
    bunun içinde coax destekleyen bi 5.1 almanız gerek..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.