Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.040
Cevap
88
Favori
466.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40 dk da gidersen ölmezsin ustat 20 dk da gitmeye calisma yazık edersin kendine

Hadi sakin sakin git bakalım hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Sakin gidiyorum ustat, tesekkur ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Subwoofer sinemada güzel oluyor. Linkteki ürünü kullanıyorum. Fazla para vermek istemezsen işini rahat görür.

YAMAHA YST SW030 B / 20 cm / 130 W : 449 TL.
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_YAMAHA-YST-SW030-B-20-cm-130-W-Hoparl%C3%B6r,103452,1349995.html?langId=-14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 14 Ekim 2015; 15:12:57 >

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim, tum ekipmanlari beyaz lake olarak aldim. Sub'i da oyle yapmak istiyorum.

Yinede inceleyecegim bu urunu, ebatlari kucuk ise bir sure kullanmak icin alabilirim.

• wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Beyaz rengi var ama herhalde Türkiye'ye gelmiyor! Yetkili firmasına sormak lazım. :-)

• Herkese selamlar. konuyu zevkle takip ediyorum. Ancak yazabilecek deneyimim olmadığı için pek fazla birşey paylaşamıyorum.Buradaki açıklamalar bazen benim imdadıma da yetişiyor.Herkese teşekkürler. iphone den sonra bir maceraya atılıp, sırf merakımdan ve farklı olsun diye android e geçtim. Şu an samsung note 4 kullanıyorum. İos platformunda
    vsx-529 a airplay üzerinden her türlü ses i gönderebiliyorum.Ancak note 4 den bu işlemi yapmayı bulamadım.Acaba bunun için hengi programı kullanmam lazım? Sadece müzikleri değil youtube den herhangi bir videonun sesini de göndermek istiyorum. Herkese hayırlı akşamlar dilerim.
  • Bluetooth, DLNA, Miracast-ekran paylaşımı gibi çok alternatif yollarla bu mümkün. Telefon ve cihazınızı birbirine tanıtmanız ve izin-onay vermeniz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 15 Ekim 2015; 19:22:54 >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Denemeye başlayayım.Tekrar teşekkürler.
  • Valla 3 yıldır digiturk sony avr me baglı hemde non stop digiturk movimax vs izleyen biriyim hatta aksam gelirim movimax vs açarım bütün gece arkamda açık kalır , daha hiçbir sorun yaşamadım.. Geçen ay pioneer avr aldım şu an oda baglı henüz bir sorun yok ama korkuttunuz yani... Gidi akım korumalı priz alayım arkadaşın üstte gösterdiğinden ne olur ne olmaz.
  • Arkadaşlar vsx 520 amfi aldım yanında s11 uydular var .....sadece 1 tane uydum yok gerisi var.... Şimdi sorum şu arkadaşlar Kule tipi yamaha çiftini alsam önler kule arkalar suanki poiner s11 uyduları kullansam center sublarda s11 ait ...nasıl olur sizce.. Çok mu karışık olur ...şuan bütçem kısıtlı 250 300 tl bütçem var...

Tavsiyeniz nedir arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Düşük bir bütçe ile ev sinema sistemi ve bir de pikap almak istiyorum. Elimdeki bütçe ile en iyi sistemi buldum gibi görünüyor.

Pioneer HTP-329 ses sistemi ve Pioneer PL-990 pikap almayı planlıyorum.
    PL-990'a baktığımda Phono ekolayzıra sahip olduğunu ve kendi AUX çıkışından Phono girişi olmayan bir amfiye bağlabileceğini söylüyor.

HTP-329 içindeki VSX329K amfi'de ise AUX değil "Analog In" girişi var. Sanki pikabı bağlayabilirim gibi görünüyor, ama emin olamıyorum.

Bu ikisini bağlasam bir uyumsuzluk vs sorunu olur mu?
    Bir de iki sistem sizce nasıl olur?

Çok sağolun.
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Bizim mevzu apt da santral kaçaklarında olusan bir durum ustat sizde yok sorun demek ki aman olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Bizim mevzu apt da santral kaçaklarında olusan bir durum ustat sizde yok sorun demek ki aman olmasın

Sizin çanak ortak çanak o zaman ? Tek santralden çıkıyor herlade orda biryerlerde alıyor akımı.. Çanak benim balkonumda apt ile bir alakası yok digiturkumun... Ondan olabilir.
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle hic bulsamayin sizin ki iyi mis

• Arkadaşlar benim vsx-920 de bir uğuldama sesi var. alt frekans bass sesi gibi. reset attım olmadı. fişini takıp çıkarıyorum bazen kayboluyor ses sonra tekrar başlıyor. böyle bir durum başına gelan varmı aramızda. ?
  • Bütün hoparlör ve cihaz kablolarını kontrol et. Temassızlık veya birbirine temas (özellikle hoparlör bağlantılarının - + kutuplarında) olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 17 Ekim 2015; 17:52:52 >
  • kesinlikle tüm kabloları kontrol etmende fayda var. söküp yeniden bağla , özellikle + - kutuplara dikkat ederek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Aynen oyle hic bulsamayin sizin ki iyi mis

Merkezi sistemde Digi dışında dsmart yani Türksat var ise multiswitchli sistem kullanılıyordur. Mantık olarak akım riski olmaması gerekir. Fakat sadece Digi için kurulduysa sistemde amfi vardır. Bu durumda amfi bir ihtimal kaçak yapıyor olabilir. Dsmart ta zaten bu sistem olamıyor.

• Arkadaşlar merhaba. Pioneer amfiler hakkında da tavsiyenizi istiyorum. Özellikle kullanan arkadaşlardan.
    Amfi alıcam 3 adet amfi arasında kaldım.
    1- Pioneer vsx 520 600tl
    2-Pioneer vsx 323 k 450 tl
    3-Pioneer vsx 329k 860 tl
    F/P bakımından hangisini tercih etmeliyim.

• astramastra kullanıcısına yanıt
    teşekkürler astramastra..
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.