Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
9.040
Cevap
89
Favori
467.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    924'ü avrupa'dan almanın manası yok bence bende de böyle bi düşünce vardı fakat türkiye fiyatı 1850TL olan bi ürün almanya'da 499=1450 TL arada uçurum yok.
  • harun_n kullanıcısına yanıt
    Orhan Bey geçen yıl 921 kampanyası gibi bu yıl da 529 a kampanya yapıp 999 liraya satsın kurtarsın bizi bu işkenceden.
  • Orada Olmayan Adam O kullanıcısına yanıt
    Bu kampanyalar gelecektir elbet orhan bey'den herkes çok memnun ilgi alaka müşteri memnuniyeti hat safada :) ama yeni çıkmış bi ürüne bu denli kampanya olacağını sanmıyorum 1300 TL bu ürün için gayet güzel çünkü 528-K için hala 1350 TL isteyenler mevcut :)
  • harun_n kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ne diyorum siz ne diyorsunuz?Evet kampanya güzel olur diyeceğinize fiyatı yükseltiyorsunuz
  • Orada Olmayan Adam O kullanıcısına yanıt
    Kampanya olmasını bende isterim hocam sonuçta 529 ve 924 arasında gidip geliyorum :) Olmayacak dua'ya amin demek istemedim sadece kıyaslama yaptım sonuç itibariyle Dikmen'den Hop.Takımı aldım 50TL indirim yaptılar.100TL kargo ücreti ödedim :D Bunlara kıyasla yazdım o yazıyım :D
  • LX 76 satılık, full kutu, tüm içeriği ve fatura sıfır ayarında. İlgilenenler pm ile ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun_n

924'ü avrupa'dan almanın manası yok bence bende de böyle bi düşünce vardı fakat türkiye fiyatı 1850TL olan bi ürün almanya'da 499=1450 TL arada uçurum yok.

924'ü 1850 TL'ye nerede satıyorlar ??? Benim bildiğim 951 € civarında satışı var.
    Almanya'da ise 460 €.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint2 -- 15 Eylül 2014; 14:05:40 >
  • Selamlar.Orhan Bey den vsx 529, magnat 202 set aldım.Tam bilmiyorum ama ilk alanlardan birisiyim herhalde. Bu işlerde çok ileri düzey bir kullanıcı değilim. Diğer arkadaşların affına sığınarak biraz yorum yapacağım. Haddimi aşarsam kusura bakmayın. 6 yaşımdan beri müzikle uğraşıyorum ve müzik öğretmenliği yapmaktayım.Bu deneyimlerime dayanarak bence cihazın ses çıkışları güzel. Ayrıca 2015 yılı yapımı olması, 4k desteği, 3d desteği, network bağlantısı, airplay gibi özellikleri de 921 ile aynı.Stereo olarak üst düzey ses beklememek lazım.Ama dinlediğim flac ve lossless müzik eserleri bana keyif verdi. Ayrıca spotify den müzik dinleme özelliğinide unutmayayım. Naçizane tavsiyem güzel bir hop. seti ile güzel işler ortaya çıkaracaktır.Bende yavaş yavaş sistemi güncellemeyi düşünüyorum.Magnat 202 ler çok hoşuma gitti, ilerde 2 tane kule hop. alıp 202 leri 102 ler yerine surround a koymayı planlamaktayım. Ama kesinlikle avr en son güncellenecek bileşen olacak.İnşallah biraz olsun yardımcı olabilmişimdir.

• selcuky1 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim değerli bilgilerin için.Şu yorumlar neredeyse kafamdan 921 i çıkardı.Benim hoparlör takımı belli de şu av r işini netleştiremiyorum.Tabiki herşey parayla ilgili.
  • Saint2 S kullanıcısına yanıt
    GsA elektronikten yani orhan beyden aldım o fiyatı 529için 1300tl 924 için 1850tl fiyat verdi bence fiyatlar çok güzel stokları eritmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki firmalar çok fahiş fiyatlar kazanıyor AVR ler üzerinden 2450 TL nerde 1850 TL nerde 1850 TL satan firmada kazanıyor ama diğeri kadar değil acaba bu AVR nin Türkiye girişi ne kadardır çok merak ettim yazik bizim gibi bu işlere gönül verenlere

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Evet Gsa'dan önce dikmenle'de istanbul hifi'yle de mega outlet'lede görüştüm ama verdikleri fiyat Gsa'nın yanına bile yaklaşmıyo:) Oda kazanıyo Oda kazanıyo eğer burdan gsa tavsiyesi almasaydım 1350TL'ye pio 528-K siparişi geçmek üzereydim bu fiyatı verende mega outlet dikkatli olmak lazım 529 fiyatına 528 sahibi oluyodum içim yanardı valla :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun_n -- 16 Eylül 2014; 0:24:57 >
  • elimde htp-071 ile gelen reciver mevcut.

ps4 için optik kablo ile doğrudan bağlantı yaptığımda ses alabiliyorum

lakin tv c6000 samsung için mkv film izlediğimde optik kablo bağlantısında ses gelmiyor. Extra ne yapmam gerekiyor, nerede atlama yapmış olabilirim.
  • Arkadaslar vsx922 alicimda daha once iphone kullanirken cok rahat airplay ile stream yapabiliyordum. Simdi android kullaniyorum ve duzgun calisan buir uygulama bulamadim. Tavsiyelerinizi bekliyorum

• Pioneer ev elektronigi audio departmanini Onkyo ya satmis diye okudum.vay vay vay ne haber ...bu arada sadece arac ici av isine devam edecekler ve 2200 isten cikarma olacakmis...

• HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Hiçbirşeye üzülmem de şu Pioneer Tv işinden çıktı ya en kötüsü o oldu ne efsane paneller yapıyordu Kuro modelinin 2014 versiyonu nasıl olurdu hayal bile edemiyorum:)
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    saglam kazanc yapabilirlerdi sahsen bende uzuldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl ki tv. işinden çekilmeden ürettiği modellerle efsane oldu ve halen aranıyor ve adından söz ettiriyorsa, ev sinemasından çekilmeden de BD-Player'da altın vuruş yapmaya hazırlanıyor heralde. Yeni çıkartacağı bdp lx88 ile
  • @HI-DEF-MAN @sakgoz79 @furai
    Bu durumda sıfırdan bir sistem kurmak isteyen biri için pio avr almak hata olur mu sizce?

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Bana göre hata olmaz ama tabi bilemiyorum Onkyo satın aldıktan sonra ses rengine bir müdahale de bulunacak mı yaklaşımı ne olacak bilemiyoruz, aklıma Ulusoy Turizm Varan örneği geliyor ama getirmekte istemiyorum:) zira Ulusoy Varanı aldıktan sonra adeta itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı umarım Onkyo da aynı stratejiyi Pioneer da uygulamaz.
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.