Şimdi Ara

Pinli Adsense Hesabı Alacağım. (2 adet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pini girilmiş 2 adsense hesabı alacağım. İşyeri adı, ad soyad, cep telefonu, iş telefonu, ev telefonu, adres, referans vs.. ne bilgi isterse veririm. Lakin ödemeyi hesabı aldıktan sonra yaparım. Bir kez dolandırıldım bu nedenle 2. kez konu açıyorum.
    İlgilenen arkadaş olursa yazsın, msn adresim: bagcizeki@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeus353 -- 6 Nisan 2013; 14:23:25 >

• konu günceldir..
  • Hocam http://www.netfikir.net/2013/03/satilik-adsense-hesabi-almak-istiyorum.html okuyun size güvenilir şekilde telefondan hesap devredilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldorado -- 8 Nisan 2013; 16:39:26 >
  • konu günceldir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeus353 -- 10 Nisan 2013; 15:56:04 >
  • konu günceldir..
  • bir kaç gün önce mesaj attım sitenize. ne arayan, ne soran hocam.
  • konu günceldir..
  • Şunu anlamıyorum alacak olan durustse satan dürüst deilmidir daha önceki aldığın üründen dolayı satıcının kabahatı nedir?peki sen bukez alıp parayı göndermezsen nolacak?bukezde biz sen gibimi düşünelim:) değirmen dönsün diyorsun şahsen pinli hesabım var fakat kim kime nasıl güvenir?dürüstsen düşürüm deilsen düsünmekdense hesabımda kalsın parada kalsın...
  • anladım hocam. sizde haklısınız. msn adresinizi yollayın veya ekleyin (bagcizeki@hotmail.com) bir çözüm bulunur elbette. iyi çalışmalar.
  • konu günceldir..
  • konu günceldir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus353

anladım hocam. sizde haklısınız. msn adresinizi yollayın veya ekleyin (bagcizeki@hotmail.com) bir çözüm bulunur elbette. iyi çalışmalar.

aynen kardeş satıcı kime güvensinde versin hesabı aldığı gibi kaçanı gördüm ben artık güvenilmez bu gibi durumlara. dürüst olan anlaşılıyor bazen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.