Şimdi Ara

PİNG SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili arkadaşlar son zamandır lolde hep pingim 130 ve üstünü seyretmekte sizce bunun nedeni ne olabilir yanımda oynayan abimin ping değeri 80 civarında iken benim ping değerim 130 civarında bu sorunu nasıl çözebilirim artık oyunları oynıyamıcak dereceye geldi :( :(

Yaptığım Şeyler ;

tüm herşeyi yaptım regedit'ten bir sürü ayarlamalar yaptım bir yetkinlinin açtığı konuda bir link vardı bunu indirip kurdunuzda düzelir diyordu ama link kırıktı. cmd kısmından ''dir/s'' komutunu kullandım yok olmuyor ve bir çok çözümler denedim ama hayla 150 ve üstü pingim evde interneti kullanan 3 kişi var 1 tanesi sadece facebook internette gezinme gibi şeyler yapıyor diğeri iste abim ile benim abim lol oynarken 80 lerde benim 150 lerde bunu nasil çözebilirm

Arkadaşlar Lütfen Daha Önceki Konulardaki Hazır Cevapları buraya yazmayın

Lütfen Çözüm Bilen birileri Cevap Yazsın Oyun oyniyamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anderta41 -- 4 Şubat 2015; 22:19:05 >

• İki kisi aynı anda aynı hat üstünde Lol oynuyorsunuz degil mi, yanlış anlamadım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablolu bağlanmayı deneyin birde
  • Şuan LOL Destek kısmından bir şeyler yaptım acıkcası düzelmicek sandım ama düzeldi 80 90 civarı İsteyenler için link atabilirim
    evet abimde LOL oyniyor aynı interneti kullanıyoruz
    https://support.riotgames.com/hc/tr/articles/201752664 MAC Ve Windows İşletim sistemine sahip Bilgisayanlarda banlantı sorunları var ping yaşayan arkaşlar bunu deniyebilirer

LAPTOP kullanıyorum modem başka bir yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anderta41 -- 5 Şubat 2015; 3:02:10 >
  • dostum modemin wireless adaptörünün son çıkan driver sürümünü kur büyük ihtimal düzelecektir
  • Yeniden Ping çıkıp inmeye başladı Az onceki oyunumu pingden kaybettim 2 3 oda uzakta olan modemi hemen ucuma taşıcam berki fark yaratır
    gene cevaplarınız bekliyorum pingim hayla inip cıkmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

dostum modemin wireless adaptörünün son çıkan driver sürümünü kur büyük ihtimal düzelecektir

Dostum Wireless adaptörü derken modemin markasının driverinimi tam anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: anderta41

quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

dostum modemin wireless adaptörünün son çıkan driver sürümünü kur büyük ihtimal düzelecektir

Dostum Wireless adaptörü derken modemin markasının driverinimi tam anlamadım

pardon yanlış yazmışım laptopun diyecektim tabi eğer laptopla oynuyorsan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.