Şimdi Ara

Pillars of Eternity (2015) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
13
Favori
37.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İGN nin versiyonu daha detaylı ve ekstradan bilgiler veriyor.

http://www.ign.com/articles/2014/07/24/pillars-of-eternity-seems-to-push-all-the-right-rpg-buttons

Uİ değişebilir olacak, istersek eskilere benzeyen bir versiyonu daha var kullanabileceğimiz. Ayrıca karakterlerin üzerindeki saldırı hızı barlarını da kapatabiliyoruz istersek.
  • Yine gitti paralar
  • 25 dakikalik oyun ici videoda en azindan bir tane caster class ile oynamaliydi bence
  • Hocam oyunun steame gelme durumu var mı early access söz konusu mu ?
  • dimitrixxx kullanıcısına yanıt
    Büyük olasılıkla sadece steame gelir, sürekli yama geleceği için steam de daha rahat oluyor bu tarz AE lar, beta ve alfalar.
  • Yeni bir güncelleme geldi, betadan ve sitelerinden bahsediyorlar.
    Backer portalından 22 Ağustos tan sonra düşük olarak alamayacak kimse oyunu, o yüzden destekçi şeklinde ucuza almak için son 2 haftanız. Ek olarak her türlü destekçi bilginizi de bu aralar girmeniz lazım, özellikle ekstra hediyeler alanlar için gene 22 Ağustos son. Wasteland 2 ile birlikte alanlara WL2 keyleri dağıtıma başlıyor.

Betayla alakalı şu bilgiler var,

-Beta sadece steam üzerinden oynanabilecek, yamaları en hızlı ve sürekli şekilde dağıtmanın yolu bu diye.
    -Sadece windows için olacak beta...
    -Betaya özel bir şifre verecekler bize.
    -Beta sürümü son sürüm olmayacak, yani betaya girenler illa steam üzerinden almak zorunda kalmayacak oyun çıktıktan sonra. (WL2 burada hata yaparak çoğu insanı steame mahkum etti..)
    -Beta için özel bir forum olacak sadece betadakilerin katılabileceği.

https://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/945527

Son olarak bir Dota 2 ekran görüntüsü ile bitirelim :)

Pillars of Eternity (2015) [ANA KONU]

• Hocam bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.

Steam e geldiği zaman fiyat olarak sizce ne kadar olur.şu anki fiyatıyla fark fazla olur mu sizce
    Şu an betaya katılmak için en az ne gerekiyorsa o olur fiyat büyük olasılıkla(65-70 dolardı galiba), o da satışa sunulursa. Belki açmayabilirler ilk başta herkese.

Edit: Şimdi bir baktım, sadece destekçiler için bir beta olacak, steamde satmayacaklar bir süre daha. Satılırsa bile betaya kayıt olmayacak.
    110 doların üstü bağış yapanlar direkt katılabiliyor betaya, daha düşük olanlar ise portaldan 25 dolar fazladan ödeyerek girebilecekler betaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 11 Ağustos 2014; 11:44:20 >
  • Anladım hocam o zaman şimdiden almak daha mantıklı gibi duruyor. Peki 110 dolar ve üstü bağışta oyuna gelecek ekstralardan faydalanabiliyor muyuz kickstarter da bağış yapılmıyor sanırım oyunu alacağım linki tam olarak vermeniz mümkün mü şimdiden çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz ve yardımlarınız için
    Site burası, 35 dolara alabiliyorsunuz şu an;

https://eternity.obsidian.net/

KS zamanındaki çoğu basamak yok,110 luk yok mesela direkt 125 dolar var. O da sadece dijital içerik ve o para çok bence. 35i öneririm ben, çıktıktan sonra anca indirimlerde daha uzuca bulunur.
  • Hocam en sonunda almış bulunmaktayım :) 35 dolar olanı alacaktım ama şeytan dürttü gittim digital collector edition olanı aldım obsidian a feda olsun paracıklar dedim :))
    Hayırlı olsun, güle güle oyna

Ben de gidip komisyonumu isteyeyim
  • Ayıp ettiniz hocam fazladan bir tane daha oyunun kopyası gelecek size yollayabilirim isterseniz sayenizde böyle harika oyunlardan haberimiz oluyor
    ehehe yok sağol, ben Obsidian'dan alacaktım komisyonu ;) Düşünmen yeterli gerçi.
    WL2 yi de verdiler mi yanında, yoksa geçmiş mi o fırsat?
  • O zaman bir mail atayım obsidian a da hakkınızı yemesinler hocam

Wasteland 2 yoktu hocam sanırım onu kickstarter dan alanlara özel verdiler gerçi 125 dolar üstü paketlere bakmadım uçuk fiyatları görünce kaçtım :)

Bu oyun için Türkçe dil desteği gelse tadından yenmez hocam mail bombardımanına tutsak sonuç alır mıyız hatta çeviri projesini başlatacak olan arkadaşlar olursa bir oyun benden şimdiden :)
  • 1 saat 15 dakikadan itibaren oynuyorlar. Fire godlike tipleri hiç hoşuma gitmedi açıkçası ama onun dışında muntazam.

http://www.twitch.tv/twitch/b/557643505

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 13 Ağustos 2014; 17:12:22 >

• Keske sizler gibi fosil oyuncu olsaydim ya ici bos rpg oyunlarindan gina geldi eski oyunlari da gerek sistemleri farkli gerek grafikleri kotu diye oynayamiyorum.
  • Ogre savaşı, 07:20 den sonra geliyor ufaklık. :)

@Zierox

O oyunlara 1-2 saat şans verseniz grafikleri unutursunuz aslında kendinizi kaptırdıktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 14 Ağustos 2014; 18:53:19 >

• Bu akşam 7-8 gibi açılacak beta ama bugün indirme ile geçer diye tahmin ediyorum, daha nasıl key alınacağı ile bilgi gelmedi, biraz karışıklık yaşanacağını tahmin ediyorum. Anca yarına oturur bence.
  • Sabah az biraz bakma şansım oldu. İlk izlenim çok iyi buglara ve sorunlara rağmen ama şu an ki halinin baya bir yamaya ihtiyacı var. Elimizden geldiğince feedback vereceğiz Obsidian'a. Müzikler, görüntüler, karakter yaratma ekranı, diyaloglar, görevler derken kendine bağlıyor oyun onca probleme ve beta olmasına rağmen. Şu an için bir kaç yan görev var sadece ve öylesine yaratılmış grup elemanlarını alabiliyoruz yanımıza. Ekipmanlarda pek şahane değil :)

En büyük sorun savaşlarda yaşanıyor, normalde yol bulmada sorun çıkmıyor ama savaşlar birbirine çok takılıyor parti elemanları. Oto saldırı baya saldırı, arada bir duruyorlar. Çok mikro yapmak gerekiyor düzgün savaşmaları için :) Savaşlarda biraz zor olunca hoş olmuyor tabii bu tarz sorunlar, karışık geçiyor ve sürekli durdurmak zorunda kalıyoruz hakim olabilmek için.
    Bazı 2 boyutlu objeler görüşümüzü kapatıyor, özellikle ormanlık alanda belli ağaçların arkasında dövüşülmüyor. Staminası biten karakterler ayakta dikiliyor öylesine. Summonlar bir anda çığırdan çıkabiliyor (elemanın biri necro ordusu yaratmıştı resmen :))Kayıt ve yüklemede problemler çıkabiliyor.

Oyunun savaşlarının şakası yok, en ufak böcekler bile dikkatli olmazsanız yatırıveriyor gruptan birini. Fazla sayıda düşmanla savaşmamak lazım başlarda, haritalarda dolanan düşmanlar tam savaşın ortasına dalabiliyor hatta yakınlarında başka grup varsa onları da getiriyorlar iyice şenleniyor ortam. Bazı sınıflar biraz abartı güçlü gibi, özellikle druid şu an için hem büyüleri hem de şekil değiştirmesiyle.

BG oyunları gibi ana karakter öldüğünde bitiyor oyun. Stamina ilk bitince ölmüyoruz ama canımız azalmış oluyor bir kere ve sağlığı tekrar kazanmak zor. Şu an için en sağlam yöntem kamp kurmak veya hanlarda sabahlamak.

Diyaloglar şahane yan görevler olmasına rağmen. Seçebileceğimiz çok seçenek var ve en basit görevleri bile değişik yollardan çözebiliyoruz.

Bu gece adam akıllı oynayıp fotoğraflarını koyarım.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.