Şimdi Ara

Pil algılanmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar haftasonu vatandan lenovo z710 laptop aldım.Bilgisayarı kullandım pilin % kaçta olduğu filan yazıyordu o akşam pilini bitirdim ve sabaha kadar doldurdum sonra hiç pili kullanmadan çıkarıp adaptörle kullanmaya başladım bugün pili taktım ama pil algılanmadı diyor çıkarıp tekrar taktım ama hala pil algılanmadı diyor.Bilgisayar şu an pilde fişe filan takmadım ama % kaç olduğu yazmıyor. Sizce sorun ne olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkLord97

merhaba arkadaşlar haftasonu vatandan lenovo z710 laptop aldım.Bilgisayarı kullandım pilin % kaçta olduğu filan yazıyordu o akşam pilini bitirdim ve sabaha kadar doldurdum sonra hiç pili kullanmadan çıkarıp adaptörle kullanmaya başladım bugün pili taktım ama pil algılanmadı diyor çıkarıp tekrar taktım ama hala pil algılanmadı diyor.Bilgisayar şu an pilde fişe filan takmadım ama % kaç olduğu yazmıyor. Sizce sorun ne olabilir ?

fişi sökünce kapanıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

merhaba arkadaşlar haftasonu vatandan lenovo z710 laptop aldım.Bilgisayarı kullandım pilin % kaçta olduğu filan yazıyordu o akşam pilini bitirdim ve sabaha kadar doldurdum sonra hiç pili kullanmadan çıkarıp adaptörle kullanmaya başladım bugün pili taktım ama pil algılanmadı diyor çıkarıp tekrar taktım ama hala pil algılanmadı diyor.Bilgisayar şu an pilde fişe filan takmadım ama % kaç olduğu yazmıyor. Sizce sorun ne olabilir ?

fişi sökünce kapanmıyordu. lenovolarda olan one key recovery programı ile format attım düzeldi. yanlışlıkla bir dosyasını filan sildim herhalde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

fişi sökünce kapanmıyordu. lenovolarda olan one key recovery programı ile format attım düzeldi. yanlışlıkla bir dosyasını filan sildim herhalde

kafayı yemiştir dert etme :) yine yaparsa sorun var demektir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.