Şimdi Ara

PHP adres çubuğunda sadece site ismi nasıl gösterilebilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim bir sitem var ve index.php, profil.php, kayit.php gibi sayfalarım var. Adres çubuğunda ilk girişte siteismi.com/index.php gözüküyor. Kayit içinde siteismi.com/kayit.php olarak gözüküyor.

Ama ben hangi sayfaya girerse girsin sadece siteismi.com adresinin adres çubuğunda görünmesini istiyorum. Mümkünse bana yardımcı olursanız sevinirim.

İyi günler. Şimdiden teşekkürler...

• .htaccess kullanarak yapabilirsin bir araştır derim
  • htaccess kullanirsan yine de url ye bir veri eklemek zorundasin. en iyi yontem javascript kullanmalisin. sitede body tag inin en sonuna yani kapanmadan oncesine su kodu ekle:
    quote:

<script>
    window.history.pushState({},'','.')</script>

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonix

Merhaba arkadaşlar,

Benim bir sitem var ve index.php, profil.php, kayit.php gibi sayfalarım var. Adres çubuğunda ilk girişte siteismi.com/index.php gözüküyor. Kayit içinde siteismi.com/kayit.php olarak gözüküyor.

Ama ben hangi sayfaya girerse girsin sadece siteismi.com adresinin adres çubuğunda görünmesini istiyorum. Mümkünse bana yardımcı olursanız sevinirim.

İyi günler. Şimdiden teşekkürler...

frame içinde index.php'yi açan bir index.html ile bunu yapabilirsiniz. Ana sayfaya girdikten sonra si aşağıda bir yere tıkladığınızda sadece frame içerisi yeniden yüklenir adres değişmemiş olur.
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.