Şimdi Ara

Photoshop'da PSD olarak kayıt etme sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Photoshopda yaptığım bir çalışmayı PSD olarak kayıt ettim fakat şimdide dosyayı açamıyorum sorun neden dolayı kaynaklanıyor olabilir, nasıl düzeltebilirim ?

Hata şu şekildedir ;
     Photoshop'da PSD olarak kayıt etme sorunu.

• -Tasarimci - kullanıcısına yanıt
    Cs4 te yapilan flashlari Cs6 ile ben de calistiramadim. Ayni uyariyi verdi. Garip bir sekilde cs4 ve altini acmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zaten çalışmayı CS6'da yaptım fakat tekrar CS6'da denememe rağmen program güncel gibi sorun çıktı zaten resimde yazıyor, bu sorunu gerçekten çözmem gerekiyor umarım en kısa zaman da arkadaşlar yardımcı olur.
  • Hocam öncelikle dosyanın yedeğini almanı tavsiye ederim flaş yada cd ye başka PC de çalışmak adına photoshop u kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsin en basit yoluyla olmazsa windows + r tuşlarına basin calıştır açılacak regedit yazıp enter'leyin asagidaki yolu takip edin

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Applications\Photoshop.exe\shell\open\command

Burda sağ tarafta şöyle yazmalı

"C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS6 (64 Bit)\Photoshop.exe" "%1"

Kontrol edin eğer değer değişmişse bu şekilde düzeltin ve pcyi yeniden başlatın aman deyim dikkat edin regedit tehlikeli bir yer :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrkrmtc -- 12 Ekim 2014; 21:54:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.