Şimdi Ara

photoshop çalışmam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar photoshopcs3 de yaptım sizce nasıl ?

photoshop çalışmam

• hevesini kırmak istemem ama şöyle bir eleştiride bulunayım. o fotoğrafı zengin ve profesyonel gösteren şey ornamental brush'lar yani fırçalar. hani kelebeğin arkasından başlayıp yazının etrafını çeviren desen varya o... onun haricinde resim sadece beyaz-pembe bir gradiant'dan ibaret.

Benim sana önerim Filter sekmesinin altındaki efektleri denemen. yada yazıya efekt vermek istiyorsan yazının layer'ina sag tiklayip Blending options'dan yazi ya derinlik gölge parlama gibi efektleri aşırı olmama kaydi ile kullanman.

Sorun olursa Pm ile ulaşabilirisin...
  • Güzel çalışma olmuş sadece tuğba yazısı arka plandan seçilmesi biraz zor,yani ön lana pek çıkmıyor köşe kısımlarının boş kalmasından dolayı sanırım.
    Onun dışıdna güzel bir çalışma nasıl yapıldığınıda merak ettim.Biraz açıklıyabilirsen güzel olur.
  • GÜZEL OLMUŞ.....
  • İlk çalışmalarınsa güzel...
  • aslında bu çalışma çok basit yöntemler var @ozgurozane dediği gibi gradient ile oldu daha çok fakat basit yöntemler ilede daha güzel şeyler yapılabiliyo illa karmaşık şeyler olmasına gerek yok ben yapamamış olaabilirim o ayrı :D ama bu ilk çalışmam değil daha var kendi çapımda isterseniz burdan bakabilirsiniz

http://.zafzaf.deviantart.com
  • gayet özgün ve güzel
  • Tuğba yazısı arka planda biraz zor seçiliyor onun dışında güzel olmuş
  • photoshopla ilk defa haşır neşir oluyorsan ilk defaki çalışmaya göre normal olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.